Skocz do zawartości

[*] dopalacze.com


marcus1

Rekomendowane odpowiedzi

@o poszukaj swojego audytorium w piaskownicy.

Dokładnie z twoją świadomością na ten temat możesz się zastosować do tego co piszesz ...

@że w Pyłkach.com znajdują się takie substancje

Nie wiem co się znajduje w jakiś tam pyłkach natomiast wiem co się znajduje w tak zwanych dopalaczach na podstawie opracowania dostępnego na stronie https://www.dopalaczeinfo.pl

@W świetle prawa Dopalcza służy do kolekcjonowania i przechowywania w

Panie kolego jeśli coś zawiera SUBSTANCJE KTÓRE SĄ ZAKAZANE DO OBROTU nie może być wprowadzane pod żadną postacią do ogólnego obrotu tak ciężko TOBIE to zrozumieć. Na początku powstania dopalaczy pewnie było inaczej, ale ich skład, lub ustawa uległ zmianie.

Od razu dodam, że nie mam ochoty na dalszą dyskusję z tobą obojętnie co tam napiszesz, bo zajmującej jakieś stanowisko nie mając rozeznania w temacie jaki substancje obecnie zawierają / zawierały.

---

Specjalnie dla ciebie https://www.youtube.com/watch?v=qS9fGGD_0Hg > 00: 47 sekunda filmu ;)

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 126
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Dobrze zakończmy ją, bo do niczego nie prowadzi. Niemniej wniosek jest jeden. Stwierdzasz autorytatywnie, że Pyłki.com zostaną niedługo wyrzucone ze Słowacji. Od tego zaczęła się dyskusja. Stwierdzasz to, mimo, że nawet nie wiesz jaki jest skład tych substancji. Szafujesz mądrymi pojęciami, których ewidentnie w pełni nie rozumiesz. W dodatku, konkretne pytania niemerytorycznie zbywasz i starasz się udawać eksperta.

Panie kolego jeśli coś zawiera SUBSTANCJE KTÓRE SĄ ZAKAZANE DO OBROTU OTWARTEGO nie mogą być wprowadzane pod żadną postacią do ogólnego obrotu tak ciężko TOBIE to zrozumieć.
- gdybym miał być ultra precyzyjny to bym się mógł czepiać, ale nie ma sensu.

I nie wmawiaj mi co wiem, a czego nie wiem, bo mocno byś się w tej kwestii zdziwił. Zresztą, to nawet nie jest temat tej dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe miałem już pisać, ale:

@Stwierdzasz autorytatywnie, że Pyłki.com zostaną niedługo

Powtarzam jeszcze, ale to TY ciągle piszesz o jakiś tam " Pyłki.com" ja pierwsze o tym słyszę.

Ja się powołuje na informacje o składzie dostępne w https://www.dopalaczeinfo.pl/

@pojęciami, których ewidentnie w pełni nie rozumiesz.

Jesteś żałosny brak ci argumentów to zaczynasz przemawiać argumentami siły zasłaniając się stwierdzeniami czego to ja nie rozumiem.

Nie do końca zrozumiałem, ale... przypuszczam, że gdyby składniki były nielegalne to ich mieszanina również
Nie do końca rozumiem, bo to nie jest w 100% kontrargument. Przecież wystarczy, że nie będą używać substancji objętych ochroną prawną jako składników.
;)

--------

"Warto wiedzieć, jakiego typu specyfiki znajdują się na ich półkach i co jest w nich zawarte. Powiat makowski również jest zagrożony działalnością związaną ze sprzedażą słynnych dopalaczy, dlatego zanim nastolatek czy dorosły sięgnie po taką substancję warto, aby zapoznał się ze skutkami ich zażywania. W ostatnim czasie media poinformowały o ofiarach tego typu środków, tym razem śmiertelnych. Przedstawiamy niektóre z nazw leków, które możemy spotkać w smart shops." https://kuriermakowski.pl/19879,Cala-prawda...opalaczach.html

BZP ? (N ? benzylopiperazyna) https://pl.wikipedia.org/wiki/Benzylopiperazyna

W Polsce na mocy ustawy z dnia 20 marca 2009 r. o zmianie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii BZP jest nielegalne[4].

MEFEDRON ? (4 ? metylometkatynon) https://pl.wikipedia.org/wiki/Mefedron

Polska: 25 sierpnia 2010 mefedron został zaklasyfikowany jako substancja psychotropowa grupy I-P i jest nielegalny (Dz. U. z 2010 r. Nr 143, poz. 962)

Resztę nie chce mi się szukać, ale jak ktoś jest zainteresowany to sam znajdzie, bo są od tego odpowiednie wykazy..

Pewnie, że jak by nie używali substancji zakazanych nie było by problemu

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlaczego wciaz moge kupic papierosy? dlaczego mozna kupic vodke? dlaczego w kiosku obok domu laska sprzedaje gimnazjalistom wina?
Z prostego powodu, BO NIE ZAWIERAJĄ SUBSTANCJI objętych kontrolą prawną! https://www.dopalaczeinfo.pl/

Mion obudź się kolego.

Papierosy i alkohol nie znikną ze sprzedaży choćby w przeciągu 24h w wypadkach samochodowych miało zginąć 10 tysięcy osób

i odpowiedź to nie dlatego "BO NIE ZAWIERAJĄ SUBSTANCJI objętych kontrolą prawną!"

tylko dlatego że są objęte bonusowym podatkiem od konsumentów który nazywa się AKCYZA

ustawy które podajesz powyżej zostały znowelizowane/powstały w '09 i '10 do tego czasu środki w dopalaczach nie były nielegalne

odpowiedz mi dlaczego znowelizowano ustawy o dopalaczach, które zapewniam cie w latach '08 '09 '10 przyczyniły sie do mniejszej liczby zgonów niż tytoń i alkohol, a dlaczego nie znowelizowano statusu alko i nikotyny???

zacznij patrzeć szerzej na sprawy, a nie sugeruj się tym co ci powiedzą w tefałenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni objac dopalacze akcyza ;p

i nastepnie bym rozdawał dopalacze wszystkim dziecią zwolenników dopalaczy ktorzy mowia "oni nie zmuszaja zeby brac"...

tak chyba najszybciej by zmienili zdanie

Zapraszam po darmowe 10.000 pkt na start w Seomatik.pl
120x60.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powinni objac dopalacze akcyza ;p

i nastepnie bym rozdawał dopalacze wszystkim dziecią zwolenników dopalaczy ktorzy mowia "oni nie zmuszaja zeby brac"...

tak chyba najszybciej by zmienili zdanie

Rozumiem, że nie pijesz alkoholu, nie palisz, nie ciupciasz bez gumy (a jak juz to w kilku i to od swięta), nie grasz i Bóg jeden wie czego jeszcze nie robisz... Oczywiście walczysz by to wszystko co jest jeszcze jest legalne i w jakiś tam sposób szkodzi zdrowiu osobie, która sobie w taki własnie sposób niszczy sobie zdrowie... Inaczej Twoim dzieciom przeciwnicy tych własnie rzeczy, muszą zaserwować dziennie literka wódy, kobiete/faceta z HIV, dać domową wersję ruletki na prawdziwą $ i całą resztę legalnego zła byś mógł zmienic zdanie?

Nie każdy zwolennik musi wdepnąc w g***o by się przekonać o tym, że ono śmierdzi. Część zwolenników natomiast wie, że zakazy nie rozwiązują problemu smrodu i nie tyle są może zwolennikami, co przeciwnikami rozwiązywania sprawy poprzez zakazy :)

- Reklama -

Podatki we Wrocławiu: biuro podatkowe wrocław

Miejscówa do parkowania przy Okęciu: parking okęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności