Skocz do zawartości

Update PR, 20 października 2005r.


graff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
... Czy np. rippując film z dvd (też to trochę podobno trwa) jesteś narażony na wydatki? Ty, jako jednostka, oni jako podmiot.

Gdybym nie miał zamiaru ripować filmów pracowałbym na sprzecie 500Mhz bez nagrywarki i byłby wystarczający do mojej pracy, zainwestowałem bo chcialem mieć komfort oglądania (też możliwość rippowania)

rany - nie wytrzymam więc... Amen!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest w toolbarze googla

Zaktualizuj sobie pasek.

Istota PR jest szczególowo opisana w patencie, a mechanizm naliczania jest elementem algo wyszukiwarki (przez relacje link-pozycja). Zielony pasek - będący wyłącznie graficzną i historyczną (nie dotyczy aktualnej wartości) ilustracją PR - jest użyteczny w dosyć oczywisty sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja swierza i najwazniejsza stronka z PR0 wskoczyla na PR4 :D

inna dostala z PR3 - PR4

inne z PR0 roznie: dwie na PR2, jedna PR3 :)

nie jest zle :D

Pokażę wam tylko systemy wymiany linków.

kruzyk.1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś już wspominał o takim zjawisku w tym wątku, bo przyznam się bez bicia - nie chciało mi się go czytać :)

Tak więc do rzeczy: na jedną z moich stron to Google się chyba nieźle wkurzył... :(

Nie dość, że PR z 5 spadł mi do 0 (na podstronach z 4 na 0) to jeszcze funkcja link:adresmojejstrony.pl nie zwraca żadnych wyników :)

Jakby tego było mało dodam, że nie ma nawet kopii mojej strony w indexie :( pomimo że była i domena jest stara...

Problem dotyczy strony, która dostała nieźle po tyłku w wyniku ostatniego updatu, ale teraz już ją widać w miarę nie daleko i pnie się do góry ;)

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj @res...

...i wszyscy Userzy tego Forum. @resie mogę Ci potwierdzić że Googlarka jeszcze nie zakończyła swoich excesów. Zmieniają się jeszcze drastycznie wyniki wyszukiwań na niektóre zapytania. Prawdopodobnie też zmienią się jeszcze niejedne PR bo ja choć mógłbym się cieszyć to jednak jestem zdziwiony że kilka moich stronek o które zupełnie nie dbałem, dostało kopa od zera do PR 4 :). W tym jednomiesięczna stronka bedąca podstroną domeny z PR 2.

Myślę że w tym szaleństwie Googlarki jest metoda. Aczkolwiek na jednoznaczne wnioski jeszcze chyba za wcześnie, ponieważ taniec jeszcze trwa. Ale prawdopodobnie jeszcze się tutaj rozpęta dyskusja.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności