Skocz do zawartości

Update PR, 20 października 2005r.


graff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Nie dość że mi zbanowali najważniejszą domenę na miesiąc przed, to jeszcze wszystko wskazuje na to, że druga najważniejsza domena została drugi raz z rzędu pominięta przez google? Otóż zarejestrowałem ją koło czerwca i kilka dni przed tamtą aktualizacją była już zaindeksowana no i PR0 ale nie byłem, aż tak zły jak teraz, mam nadzieję, że to nie ostateczne wyniki, we wszystkich DC znów ma PR0! A dodawałem ją do bardzo dużej ilości katalogów no i znowu nic, chyba google mnie nie lubi na www.ruchchorzow.com miałem PR5 a po banie 0 to są jakieś jaja :/ fu*k Google.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulala, dziś prawie 200 tysięcy podstron w plecy, ale dziś to nie do końca wygląda na prawdziwy update tylko usuwanie przywróconych ostatnio śmieci

nie jest źle bo jednocześnie zauważyłem że nowe podstrony zaczęły się indeksować

edit: zmian PR nie widzę żadnych u siebie

- buduj content metodą drag&drop i łatwo zgarnij SEO backlinki z msDrop

- wideoporadniki jak korzystać z msDrop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie bez zmian choc przybyło mi 2x tyle linków ile miałem od poprzedniej aktualizacji... a tak liczyłem na 5 ach to G.... i jeszcze te wachania na G chyba mnie wykończą ;)

PowerLink 2007

OVH - Hosting - Solidny i tani hosting, Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności