Skocz do zawartości

Update PR, 20 października 2005r.


graff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

pneuma: he he jakos nie chce mi sie w to wierzyć :) to np. sajty które poleciały mi w kosmos dostały własnie PR5 - PR6? No super, zyc nie umierac ;) czarny humor :brawa:

ps. rzeczywiscie nowe sajty, ktore maja PR0, wlasnie na 216.* pokazują juz jakieś wyniki, konkretnie PR4.. ciekawe.. :brawa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do stron które wyleciały a dostłay PR6 to tylko pokazuje że ilości linków spowodowała wzrost PR i dodatkowo spadek w rankingu ;)

nie wspomnę o tym że google rozdaje następne bany

Canon sony aparaty cyfrowe, kamery cyfrowe - promocja. Atrakcyjny system ratalny. Katalog stron www

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowe strony ładnie poleciały w górę z PR0 na PR3 i PR4, dla starych stron niestety PR bez zmian. Sprawdzając PR dla nowych stron zauważyłem, że tylko na kilku datacenter jest nowy PR, więc nie bardzo wiem, czy zostanie ten nowy (co jest na mniejszej ilości), czy ten stary którego jest więcej?

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do stron które wyleciały a dostłay PR6  to tylko pokazuje że ilości linków spowodowała wzrost PR i dodatkowo spadek w rankingu  ;)

94327[/snapback]

mam identyczny przypadek. wzrost PR na 6 ... a strona kilka dni temu uhuhuhu w dół...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie mniej wiecej od trzech tygodni zauwazylem bardzo duzy wzrost pozycji w google. Na niektore frazy bylem na 3 czy 4 stronie, na inne w ogole mnie nie bylo. Podlaczylem linkora, linkuj oraz linkujpro i strona doslownie w dwa dni ladnie podskoczyla. Wyniki sa bardzo ladne. Wystarczy w google wpisac takie slowa jak randki, fotki, anonse czy ogłoszenia towarzyskie ( chodzi o osada.pl ) ;) Dodam, ze dwa pierwsze slowa dosc czesto powtarzaja sie w ciele strony ale dwie ostatnie frazy wystepuja tylko w meta tagach a mimo to jestem w pierwszej dziesiatce. Nie zauwazylem zadnych spadkow pozycji oprocz malych wachan +/- pare pozycji w obrebie pierwszej strony. Dodatkowo przez ostatnie dwa miesiace dodalem sporo linkow w katalogach. No i jak wyzej juz pisalem, PR 3 na PR 4 :) Wiec akurat w moim przypadku wszystkie zmiany sa na plus :brawa:

PS

Dodam, ze w systemach mam zgromadzona pokazna liczbe punktow. Linkor jakies 50tys, linkuj ponad 60tys. Tylko linkujpro slabo bo kilkaset ale to sie za jakis czas powinno zmienic.

Sprzedam artykuły, 1 grosz za 5000 znaków!

https://www.forum.optymalizacja.com/index.p...howtopic=126817

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności