Skocz do zawartości

Update PR, 20 października 2005r.


graff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Kolejny update i PR=6 nie ma, ech.

Dobrze, że nie straciłem, chociaż dwie strony mają chyba ban, bo PR=0 i nie znajduje w indeksie... ech.

Żeby jeszcze moja główna domena odzyskała moc, bo teraz to nawet na przypadkowe frazy nie znajduje mnie:(

Polecam linki stałe w Seomatik.pl oraz dopalacz stron Gotlink.pl.

obrazek.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm spowiedziałem się PR 4 -> 5 ale nadal mam 4 :/

I tak jak kilka osób już to miało domena z PR, za dużo jej nie linkowałem bo jeszcze za dużo nie ma, domena istnieje od niecałych 2 miesięcy i ma nagle PR 4

EDIT:

Druga strona (dmoz) z PR też skoczyło na PR 5 - chociaż obstawiałem na 3 :D

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Tak jak pisalem kilka dni temu moje domene www.stalowa-wola.net wpadala chyab w filtr bo miala pierwsze do 8 miejsca, a kilka dni temu jak wykupilem 3 linki PR=5 to niestety stalo sie tak ze na te slowa co miala miejsca od 1 do 8 (zalezy do dnia) wogole jej nie ma w wynikach - i nie wiem co robic.

O dziwo po dzisiejszym update PageRanku ta domena zamiast PR0 ma juz PR3, ale dalej na slowa portal stalowa wola i "stalowa wola" Google jej nie pokazuje.

Troche i tak zawiodl mnie PAgeRank - tylko 3 !! Spodziewalem sie tak PR4 - gdyz naprawde do tej domeny dodowalme systematyczni linki przez wymiane i wpsy do katalogow oraz ostantio zakup 3 linkow PR5. A stron mlodsze i w Subdomenach tej domeny, do ktroych mam moze tylko kilka linkow (zbytnio narazie nad nimi nie pracowalem) maj takze PR 3 ???

O co tu chodzi ???

2.

Zauwazylem ze linki ktroe zostaly dodane jakis tydzien temu to neistety po UPDATE nie ma ich w gogole w : Przeszukaj strony zaweirajace linki do MOJEJ DOMENY ??

Widac aby te linki zostaly zaliczone musza byc wieloktornie indeksowane -- wie ktos moze przez jaki czas ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie nowa strona (robiona po poprzednim update pr) zyskala z 0 na 5. Wszystkie pozostałe podstrony Pr=4 :D

Na 2 tygodnie przed update spadek z 40 pozycji o nawet 100 oczek. Myslalem, ze sandbox, ale sytuacja wynikala ze updatow w google i teraz ciesze sie wysokim PR, a takze wysoka pozycja :) Ale jeszcze duzo pracy przede mna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem jeszcze coś dziwnego.

Moja strona konkursowa która istniała mw. 1,5 miesiąca (później przez mw. 1 miesiąc miała 302 a później już wogóle nie działała) ma PR 3 :/

I pozatym u mnie na forum bardzo dużo podstron zyskało PR 3

No ale co z tego skoro jestem na dalekich pozycjach :( ?

Systemy Wymiany Linków - Zdobądź więcej linków przy pomocy systemów automatycznej wymiany linków!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pozatym u mnie na forum bardzo dużo podstron zyskało PR 3

No ale co z tego skoro jestem na dalekich pozycjach :( ?

94460[/snapback]

nowy PR byl juz wczesniej wkalkulowany. przegrales wiec z inflacja ;)

zauwazylem wlasnie ze strony .aspx z parametrami rowniez pokazuja PR w toolbarze.

i znowu mam watpliwosci czy uzyc ModRewrite...

polish suicide flew 48 successful missions

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej google mnie wkurza :/ na waszym miejscu cieszyłbym się jak wam się pr nie wzniósł z PR5 na 6, tylko stoi w miejscu. Ja miałem nadzieję że u mnie tak się stanie, że będzie pr6 a tu miesiąc przed aktualizacją ban nie wiem za co fu*k google, fu*k google. Najczystsza strona w necie, domena miała rok i ban :/.To samo druga domena, narazie nie zbanowana heh wszystko działa tylko od dwóch aktualizacji PR0, dosłownie ZERO! liczyłem na 4-5 to są jaja. Google nie wariuje Opamiętaj się.

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja sytuacja.

Po updacie, jedna z moich stron wywalilo z indeksu, a PR wzrosl mi z 0 na 4 (ciesze sie).

Teraz widze, ze stronka znowu jest w indeksie.

W roznych DC raz jest raz jej brak..

..:: Janosik ::..

Bogatych banuje,

biednym linkuje.

Masy naprawcze Sklep modelarski Torowiska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności