Skocz do zawartości

Update PR, 20 października 2005r.


graff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

U mnie lipa nie dość,że nie poszło nic do góry to mam trochę małe zamieszanie w serpach. Dzisiaj tak sobie obserwuję jak moja stronka skacze z pozycji 10 na 9 i następnie spada znów na 10. I tak w kółko przez cały dzień dzisiaj. Może mi ktoś to wytłumaczyć..?A najlepiej przewidzieć na jakiej pozycji osiąde :( Pozdrawiam all.

If I could have my wasted days back

Would I use them to get back on track?

Stop to warm and karma’s burning

Or look ahead , but keep on turning?

--------------------

iconm.gif - Metallica

Odwiedź Tattoo Studio i zrób sobie profesjonalny tattoo

Potrzebujesz więźbę dachową lub inne drzewo - tartak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zero3 ale to wręcz nie możliwe, google widziało go jakieś 20 godzin, a jest mnóstwo całych zaspamowanych stron w całym internecie latami a nic im się nie dzieje, nie wierze, że z tego powodu mnie zbanowali :/

Mistrz Pozycjonowania Master of Seo.  Zobacz moją ofertę dla klientów na BITEC Pozycjonowanie Katowice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mnie szczęśliwie update PR ominął, gdyż byłem zapracowany... ;)

Generalnie PR do góry (żadnych spadków).

[edyta]

18.X pisałem, że te zmiany w wynikach to pewno zbliżający sie update PR no i bach... ale to oczywiście nie było trudne do przewidzenia po szaleństwach w wynikach.

A teraz wybaczcie - pędze do analiz... i nacieszyć się wynikami :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z PG 2 na 1,

rozmawiamy o pr a nie pg :hello:

u mnie same wzrosty, stronki dalej stojają w wynikach :D

edit:

18.X pisałem, że te zmiany w wynikach to pewno zbliżający sie update PR no i bach

tez bylem tego zdania, ale nie pisalem na forum chyba :]

Sprzedam IPHONE 13PRO MAX stan używany sprzedam iphone

praca za granicą, ogłoszenia sprawdzonych pracodawców: praca za granicą
dieta ketogeniczna, przepisy ketogeniczne? Jak wywołać stan ketozy dieta ketogeniczna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, moja strona wczoraj miała PR0 i 12 miejsce, a dziś na większośći DC ma PR4 i 100 miejsce :]

94330[/snapback]

U mnie podobnie wczoraj PR2 miejsce dalekie bo 200 ale dzisiaj PR3 ale spadłem o 30 oczek

Kup fantastyczne psy yorki lub maltańczyki.

Chcesz mieć ciepło w domu ? kup kotły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog Ciekawych Stron skok z PR=0 na PR=5 podstrony kategorii w Katalogu z PR=0 na PR=4

:hello:

kcs_kataloog_info.gif - katalog stron KCS promocja stron - dodaj ciekawą stronę

pks-katalog.gif - katalog stron PKS interesujące strony - dodaj interesującą stronę

Najlepsze miejsce dla e-mieszkańca powiatu piaseczyńskiego to serwis e-piaseczno i okolice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności