Skocz do zawartości

Update PR, 20 października 2005r.


graff

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 143
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie, daliscie sie nabrac jak dzieci :-)

MSN dal 301 z msn.com na www.* co jeszcze nie zostalo przez google zauwazone przy okazji tego update (stalo to sie calkiem niedawno).

Polecam sprawdzic PR dla msn.com (bez www, https://www.optymalizacja.com/pagerank.php).

Szlachetne Google

nikt sie nie dowie

jak anty-seo'ujesz

az zajaggerujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, daliscie sie nabrac jak dzieci :-)

Hmm, szkoda... byłby kolejny pretekst do plucia na G, a tak... :) Nawiasem mówiąc, temat obiektywizmu wyników wyszukiwania G jest równie dyskusyjny (i dyskutowany na forach) jak metodyka ostatnich "modernizacji" algorytmu.

Tak czy inaczej - dałem się nabrać jak dziecko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze jednak mozna :)

Ubolewam, ale nie można - patrzę sobie właśnie na żałosny ctr w AS... no, nie da się zrezygnować, co mi skutecznie udowodnili :P I w sumie to jest nasze nieszczęście, takie uzaleznienie od jednej wyszukiwarki. Fachowo mówi się o "dywersyfikacji", ale jak to zrobić przy aktualnym podziale tortu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coraz bardziej google mnie wkurza :/ na waszym miejscu cieszyłbym się jak wam się pr nie wzniósł z PR5 na 6, tylko stoi w miejscu. Ja miałem nadzieję że u mnie tak się stanie, że będzie pr6 a tu miesiąc przed aktualizacją ban nie wiem za co fu*k google, fu*k google. Najczystsza strona w necie, domena miała rok i ban :/.To samo druga domena, narazie nie zbanowana heh wszystko działa tylko od dwóch aktualizacji PR0, dosłownie ZERO! liczyłem na 4-5 to są jaja. Google nie wariuje Opamiętaj się.

94478[/snapback]

Też mnie wkurza google: po redirect 301 nie zrobilo update pr strony www.tweaks.pl (około 5000 linków, fakt, ze troche nieprawdziwych) tylko https://tweaks.pl (3 linki) na pr2. BEZ KITU!

Masz coś do powiedzenia? portal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.msn.com - moją chyba małą awarję z serwerem, gdyż strona raz działa raz nie..........

Edit:

Pod IE i Operą siada

Pod FF - działa.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Co do tego calego update pr mam mieszane zdania.

Jak chyba kazdy zauwalem, ze page rank w tym "rozdaniu" byl przyznawany bardzo chojnie.

Dla mnie nie ma On wiekszego znaczenia, jest on dla mnie potrzebny tylko po to aby np. ludzie chetniej kupowali reklame jak widza pr5 :-)

Ja sadze (moja wlasna teoria), ze google ma jakas z gory okreslana pule PageRanku ktora jest zalezna od ilosci stron w indeksie. A jako, ze google ostatnoi wprowadzil usluge google sutemap i wogole jakos chetniej indeskuje wszystkie (nic nie warte :) ) podstrony serwisow (ktore nie dostaja pr bo do takich podstron nikt specjalnie nie linkuje), dlatego wiecej Rage Ranku jest dla stron glownych i innych pozycjonowanych podstron naszych serwisow :-)

Pozdrawiam

Absurd, nonsens i hipokryzja.

Mój blog o SEO / SEM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PR praktycznie nic nie znaczy
Znaczy, znaczy i to bardzo wiele. Nie ma wprawdzie zbyt dużego wpływu na pozycję, ale na pewno po coś to Google wydaje tyle kasy, nie uważasz?

Dała matka rozum? To kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności