Skocz do zawartości

Głosujcie na dziewczyny !


biznesmarty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Jak facet z kobietą na ulicy się tulą i całują to to nie jest wg was demonstracja. Jak robią to dwie kobiety/dwaj faceci to to jest już dla was demonstracja. Taka postawa to się nazywa filozofia Kalego. Mi wolno, a myślącym/czującym inaczej niż ja nie wolno.

Ciekaw jestem czy osoby które myślą tak jak wyżej napisałem, uważają że ze wszystkich instytucji publicznych (np. szkół) powinny zniknąć też krzyże bo są demonstracją religii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajadacz,

skąd Ci przyszło do głowy i wymyślasz jakieś farmazony, że mi przeszkadza jakaś para, nawet homoseksualna? Zrozum, mnie to nie interesuje. Jednak wkurza mnie ten narzucony terror, a potem wytykanie nietolerancji. W Polsce jest tolerancja, więc proponuję im walczyć o nią tam gdzie jej nie ma. Iran, Irak, Chiny... Te wszystkie akcje, parady, uważam za brak szacunku dla reszty społeczeństwa i skutek wywołują wręcz odwrotny i powiem więcej, jest to robione celowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Polsce jest tolerancja, więc proponuję im walczyć o nią tam gdzie jej nie ma.
Jest? To dlaczego nauczycielki zwalniają z pracy za to że są lesbijkami? Dlaczego 95% gejów i lesbijek nie przyznaje się otwarcie to tego? Dlaczego nie chodzą ze sobą na ulicy za rękę? (co jest np powszechne w Chorwacji)
Te wszystkie akcje, parady, uważam za brak szacunku dla reszty społeczeństwa i skutek wywołują wręcz odwrotny i powiem więcej, jest to robione celowo.
Gdzie w tym jest brak szacunku dla reszty społeczeństwa? No chyba że uogólniasz to na wszystkie formy manifestacji dotyczące wszystkiego. Jak robią demonstrację np. górnicy i kilkoma petardami zrobią chaos i hałas to oni są dobrzy i okazują szacunek reszcie społeczeństwa? Jak demonstrują w obronie krzyża pod pałacem to oni okazują szacunek społeczeństwu?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest? To dlaczego nauczycielki zwalniają z pracy za to że są lesbijkami? Dlaczego 95% gejów i lesbijek nie przyznaje się otwarcie to tego?

masz rację Polska poza większymi miastami to nieprzyjazne miejsce dla ludzi o odmiennej orientacji.

Lesbijki i geje nie mają łatwego życia i powinni się cieszyć większą tolerancją.

I tak po prawdzie tęczowa awangarda tego środowiska to głośna aczkolwiek mniejszość i zwykli homoseksualiści podobnie do heteroseksualistów nie chcą aby ktoś zaglądał do ich łóżek a tym bardziej nie kwapią się do paradowania w skórach z sexshopu po ulicach Warszawy

Ale ta akcja marketingowa jest totalną porażką w każdym wymiarze właśnie dlatego że miesza ważne problemy społeczne z komercją i hucpą IMHO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zajadacz,

bo rodzice płacąc na te szkoły i je utrzymując, nie życzą sobie aby nauczycielem ich dzieci był gej. Powodem pewnie może być właśnie owa emancypacja seksualności, ukazywanej na paradach przez aktywistów gejowskich, którzy ten ogien podsycając i grabiąc kolejne fundusze na walkę z tym ogniem., osiągają ten cel. Osobiście mam gdzieś, czy ktoś jest gejem i pewnie tak samo uważa wiele ludzi - jednak to im nie wystarcza, chcą przewrócić świat do góry nogami, chcą nawet ślubów i nazywania dwóch facetów rodziną. Definicja rodziny, według mojego zdania, nie jest elastyczna i oznacza jedno.

Pal licho, powiem szczerze że to jak siebie nazywają, także mnie nie obchodzi i wolna wola. Jestem jednak nieufnym człowiekiem i wiem, że oni nie skończą na swoich teraźniejszych postulatach, dokładając wciąż nowe - bo źródło dofinansowania nie może wyschnąć. Doskonale widać to po krajach, które zliberalizowały prawo i dano co chcieli.

Ostatnio było głośno o raporcie mówiącym, że ok. 90% rodziców, nie nadaje się na nich. Swoją drogą, twórcy mieli chyba nas..... zamiast mózgu, bo nie mam pojęcia jak nasz gatunek przeżył te tysiące lat - dolary za orzechy, że gdyby raport był robiony wśród par homoseksualnych, wynik byłby odwrotny.

Tak więc podsumuje, jestem tolerancyjny i o ile nielubienie górnika jest dopuszczalne, nielubienie geja, już nie może. Takie czasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) rodzice płacąc na te szkoły i je utrzymując, nie życzą sobie aby nauczycielem ich dzieci był gej.
A merytorycznie w czym jest gej gorszym nauczycielem od hetero? Jeśli jest ogólnie złym nauczycielem to nie powinien pracować i nikomu nic do orientacji seksualnej.
Powodem pewnie może być właśnie owa emancypacja seksualności, ukazywanej na paradach przez aktywistów gejowskich, którzy ten ogien podsycając i grabiąc kolejne fundusze na walkę z tym ogniem.
Gdzie konkretnie w tym kraju ktoś dostał fundusze na coś takiego? Proszę o przykład. Jeśli tak się stało to bardzo źle, tak samo jak bardzo złe jest dawanie publicznych pieniędzy kościołowi.
Osobiście mam gdzieś, czy ktoś jest gejem i pewnie tak samo uważa wiele ludzi - jednak to im nie wystarcza, chcą przewrócić świat do góry nogami, chcą nawet ślubów i nazywania dwóch facetów rodziną.
O rodzinie itp. prawach nic nie mówiłem, mówiłem o zaścianku i braku tolerancji. Ślub ok, czemu nie ich sprawa, ale adopcji dzieci przez pary homoseksualne mówię wielkie nie, ze względu na wypaczenie psychiki dziecka.
Tak więc podsumuje, jestem tolerancyjny i o ile nielubienie górnika jest dopuszczalne, nielubienie geja, już nie może. Takie czasy.
Widzisz tylko w przypadku górnika mogę Ci podać logiczne powody nie lubienia: przywileje, wcześniejsze emerytury, państwo dokłada do nierentownych kopalń itp. W przypadku geja jedyny powód nielubienia jaki można podać to "bo jest inny niż ja". I to jest właśnie brak tolerancji, nieakceptowanie inności drugiego człowieka.

Nie mam siły już dyskutować na ten temat, każdy ma swoje poglądy i popadanie w skrajności w obie strony jest złe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A merytorycznie w czym jest gej gorszym nauczycielem od hetero? Jeśli jest ogólnie złym nauczycielem to nie powinien pracować i nikomu nic do orientacji seksualnej.

Podałem Ci to wcześniej. To tak jak właściciel pubu, który ma wybrać między dwoma barmankami, które równie dobrze za barkiem sobie radzą. Jedna jest bardzo brzydka, a druga ładna. Wybierze tę, która bardziej się spodoba klientom. Pewnie sam stając przed takim wyborem, zrobiłbyś tak samo, wiedząc że to będzie bardziej opłacalne. Jest to trochę niesprawiedliwe. Pomyśl do tego o środowisku modelek, tam dopiero jest nietolerancja, jednak nikt nie walczy o równe prawa.

Gdzie konkretnie w tym kraju ktoś dostał fundusze na coś takiego?

Jeżeli chcesz się uprzeć, to Ci znajdę i to w naszym kraju. ( https://wiadomosci.dziennik.pl/wydarzenia/a...j-gejowski.html ) bo swego czasu, było o tym głośno.

O rodzinie itp. prawach nic nie mówiłem, mówiłem o zaścianku i braku tolerancji. Ślub ok, czemu nie ich sprawa, ale adopcji dzieci przez pary homoseksualne mówię wielkie nie, ze względu na wypaczenie psychiki dziecka.

Odpowiedziałem poprzednio, metoda małych kroczków. W końcu podniosą ten problem i co? Będziesz nietolerancyjny? Przedstaw merytoryczne powody, dla których uważasz, że mogą być gorszymi rodzicami, od pary normalnej. Nie podnoś tylko pod dyskusję, sprawy śmiania się przez dzieci w szkole i na ulicy, bo gdy do tego dojdzie, nasze dzieci będą miały wbite, że to normalność tata i tata.

Widzisz tylko w przypadku górnika mogę Ci podać logiczne powody nie lubienia

Nie mam siły już dyskutować na ten temat, każdy ma swoje poglądy i popadanie w skrajności w obie strony jest złe.

Ja podałem Ci powody nie lubienia gejów i tyle. Dla Ciebie to wielka różnica, a dla mnie nie. Dyskusja nie jest zła, ja nie naskakuję na Ciebie, a Ty na mnie, jest po prostu grzeczna. To, że każdy ma swoje zdanie, jest normalnie. Ja się boję, że będą żądać coraz więcej, Ty beztrosko wierzysz, że osiągną 50% i wszyscy będą szczęśliwi.

Edit:

Również o finansach: https://prohomofobia.pl/?p=1195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstaw merytoryczne powody, dla których uważasz, że mogą być gorszymi rodzicami, od pary normalnej. Nie podnoś tylko pod dyskusję, sprawy śmiania się przez dzieci w szkole i na ulicy, bo gdy do tego dojdzie, nasze dzieci będą miały wbite, że to normalność tata i tata.
Nie ma merytorycznych powodów, że mogą być gorszymi rodzicami, ale chodzi o wpływ na psychikę dziecka. Zapytaj się jakiegoś psychologa jak dziecko wychowywane przez jednego rodzica różni się od dziecka wychowywanego przez dwójkę rodziców. Właśnie dlatego jeśli chodzi o wychowywanie dzieci przez pary homoseksualne to jestem i będę zawsze przeciwnikiem tego, bo wiem że to będzie miało ogromny wpływ na psychikę dziecka (całkowicie pomijam element naśmiewania się innych dzieci). Nikt nie robił chyba takich badań jak na dorastanie dziecka wpływało by wychowywanie przez parę homoseksualną i mam nadzieję że nigdy nikt nie będzie miał możliwości zrobić takich badań.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że uciekasz od odpowiedzi :rolleyes:

Przecież mówimy o dwójce rodziców, mama i tata, ale tej samej płci. Coś mi się zdaję, że również po trochu, jesteś nietolerancyjny :rotfl:

Przecież odpowiedziałem już :soczek:
Ślub ok, czemu nie ich sprawa, ale adopcji dzieci przez pary homoseksualne mówię wielkie nie, ze względu na wypaczenie psychiki dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności