Skocz do zawartości

Głosujcie na dziewczyny !


biznesmarty

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 65
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
A może chęć żeby wygrały Polki a nie Niemcy

A czyżbyś przy okazji tematu o tolerancji próbował udowodnić, że Niemcy są gorsi tylko dlatego, że są Niemcami?

Zawsze mnie zastanawiają takie wypowiedzi...

"Jestem tolerancyjny", ale lepszy jest z "naszego podwórka"

Tolerancja to - jak widać w poprzednich postach - temat bardzo delikatny.

wszyscy twierdzą, że są tolerancyjni, po czym zaczynają wplatać "marginesy" swojej tolerancji... dlaczego? bo każdy z nas naturalnie nie jest tolerancyjny; a szczególnie wtedy, jak to już dotyka czegoś, co jest ważne dla nas osobiście.

Dlaczego para gejów lub lesbijek nie może być małżeństwem, czy rodziną z punktu widzenia Państwa?

Państwo widzi w rodzinie komórkę wychowania dziecka: osoby, która potencjalnie będzie to Państwo utrzymywać (Państwo, to każdy Obywatel danego Państwa).

A zatem - jeśli nie mogą mieć dzieci, bo jest to niemożliwe bez adopcji w przypadku pary gejów lub osoby trzeciej w przypadku lesbijek (wtedy ojcem nie jest ta druga pani) - to dlaczego mieliby mieć te same prawa, co normalna rodzina z dziećmi (np. prawo do dziedziczenia).

Para jednopłciowa jest nieprzyszłościowa, przez co z natury jest inna, przez co sama świadomie skazuje się na inne traktowanie.

I właśnie dlatego uważam za nie fair ze strony środowisk gejowskich próbowanie wciskania ludziom kitu, jakie to naturalne, bo naturalne nie jest.

Natomiast z drugiej strony mój margines tolerancji jest dość spory: przyjaźnię się zarówno z gejami jak i lesbijkami i szanuję ich wybór pod warunkiem, że nie próbują sięgać do mojego osobistego ego...

Pokażę mały przykład:

Problem z rasizmem w Stanach był jeszcze bardzo niedawno potężny: dla "Czarnych" były oddzielne środki lokomocji, restauracje, nawet toalety...

Czy ktokolwiek z Was zastanawiał się, czy problem się skończył? Otóż nie: nie ma tego, co powyżej, natomiast "czarni" toczą wojnę przeciwko "Białym": czyli tak długo wmawiali swojej nacji, że ci drudzy są be, że - kiedy już się wszystko zmieniło - nadal winią tych drugich za wszystkie grzechy świata... Większość nawet nie zauważyła, jakiej nacji jest obecny prezydent USA...

I dokładnie to samo zaczyna się robić w przypadku gejów i lesbijek: tak bardzo środowiska, które zarabiają za to spore pieniądze i nie robią tego za darmo, trąbią o nietolerancji dla mniejszości seksualnych, że te mniejszości same zaczynają się zastanawiać... i czuć gorsze tylko przez "swoich działaczy". A to rodzi naturalnie reakcję obrony i problem sam eskaluje...

Zatem podsumowując: działaczom organizacji gejowskich ta "nietolerancja" jest na rękę, bo bez niej nie mieliby chlebka.

A do zajadacza:

Od samego początku źle motywujesz: nikt nie powiedział, że obrońcy krzyża są OK, nikt nie powiedział, że protesty górników z petardami są OK i dodatkowo: krzyże w klasach i biurach też nie są OK.

Jak próbujesz argumentować, to nie wkładaj drugiej stronie argumentów w taki sposób, jakby było oczywiste, że skoro nie zgadzają się z Tobą, to muszą "stać po drugiej stronie"... "Gdzie oni stoją, stało ZOMO"... Widzisz, można się jednocześnie nie zgadzać z polityką mniejszości seksualnych, nie być katolikiem i być liberałem, który w ogóle nie akceptuje takiego finansowania dawno upadłych przedsiębiorstw... A jednocześnie mają kolegów i koleżanki, którzy są gejami/lesbijkami i wcale im to nie przeszkadza (jeśli nie chcą się ze mną całować po pijaku na imprezie... :rolleyes:)

A na dziewczyny nie zagłosuję, bo nie podoba mi się pomysł tego ślubu pod chmurami, a dziewczyny nie są nawet kobiece, zatem jest mi obojętne, czy wygrają Polki, Niemki, czy kto inny; ale jakby była para z Iranu: to bym zagłosował: za prawdziwą odwagę i rzeczywistą walkę o prawa.

Pozdrawiam wszystkich, którym się wydaje, że są tolerancyjni

:soczek:

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sobie temat znaleźliście.

Można tolerować i przy tym nie sympatyzować, prawda ?

Mi osobiście lata to czy ktoś jest gej, czarny, Żyd czy Arab.

Ogólnie tyczy się to wszystkich ludzi.

Jeżeli ktoś nie zagraża mojej wolności i nie narusza mojej przestrzeni osobistej - jest tolerowany.

Jeżeli jednak ktoś, zdecyduje się np. nawracać mnie siłą na swoją wiarę to oderwę mu łeb i rzucę psom na pożarcie.

Delikatnie mówiąc ma pozamiatane.

To samo z gejami. Chcą się chajtać to niech się chajtają, co będą robić między sobą, mnie to nie obchodzi - ich sprawa.

Chcą mieć dzieci ? Cóż gej !=(to nie) pedofil (chyba, że o czymś nie wiem).

Fakt, dzieciak będzie miał w szkole i na podwórku mocno przeje..ne, chyba, że społeczeństwo szybko dojrzeje, w co wątpię.

Tyle, że takich dzieciaków obecnie dookoła jest multum i nikt nic z tym nie robi.

W dalekiej przyszłości zapewne się to zmieni. Tyle, że dziecko nie będzie już wtedy wychowywane przez rodziców a hodowane przez rząd, sponsorowany przez korporacje.

Może będzie lepiej, może będzie gorzej - czas pokaże.

Na społeczeństwo nie ma co liczyć, ludzie są słabi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może chęć żeby wygrały Polki a nie Niemcy

A czyżbyś przy okazji tematu o tolerancji próbował udowodnić, że Niemcy są gorsi tylko dlatego, że są Niemcami?

;)

Niestety to jest zdanie wyrwane z kontekstu

[jestem pijany]

Przecież to fake temat. Dla podbicia stopki.

[/jestem pijany]

E: prowokacja godna onetu

:)

A może chęć żeby wygrały Polki a nie Niemcy

https://love.flysas.net/?ui=123

;)

To była odpowiedż na zarzut że promuję swoją stopkę :placze:

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z art18 Konstytucji RP małżeństwo to związek kobiety i mężczyzny. W związku z tym ewentualny "ślub" owych lesbijek będzie miał identyczne skutki prawne jak "ślub" jednej z nich z psem lub drzewem. Czyli żadne

Oczywiście wiem, że cała ta akcja ma przekonać bardziej łatwowierną część społeczeństwa, że dwie lesbijki/dwóch pederastów mieszkający razem ma cokolwiek wspólnego z rodziną. A w następnym etapie, że powinni mieć prawo adoptowania dzieci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie interesuje kto z kimś śpi, ale bez przesady z jakimś zrównaniem w prawach rodzin i tych co mają inne upodobania,

obojętne czy homo, czy może zoo, czy może do dmuchanych lalek...

rodzina to dziadki, rodzice, dzieci, wnuki... jeżeli ktoś ma orientacje homo, czy do plastiku lub inną, to tego warunku nie spełni, jeszcze do tego nawet

największe mózgi nie doszły.

a gadanie że nie mają jak dziedziczyć po "partnerze" bo nie można się hajtnąć to bzdura, w każdej chwili można zrobić darowiznę,

czy testament i majątek podarować komukolwiek.

osobiście mnie drażnią jakieś parady, bo ja z transparentem nie chodzę po ulicy i nie chwale się z kim sypiam

( może miłośnicy owadów też zaczną parady urządzać ? będzie ciekawiej )

wiem że piszę niepoprawnie politycznie, bo teraz taka moda, że to chyba cool być gejem,

ale nie mam zamiaru za kilka lat być wytykanym palcem na ulicy tylko dlatego że moja żona nie ma jaj, bo chyba do tego to wszystko zmierza.

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@TanieZaplecza

Homoseksualizm nie jest chorobą genetyczną tylko psychiczną i jak większość chorób psychicznych daje się skutecznie leczyć. Oczywiście jestem przeciwny przymusowemu leczeniu natomiast uważam, że nie należy zmieniać prawa tylko dlatego by spełniać fanaberie osób, które nie chcą iść na terapię i wolą pozostać chore. To mniej więcej tak jakby alkoholikom przyznać przywilej jazdy pod wpływem alkoholu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Społeczeństwo chcę kontrolować "coś", na co i tak nie będzie miała wpływu.

Jak dla mnie debilizm.

Zwrócę Ci uwagę, bo chyba trochę piszesz jak potłuczony. Myślisz, że ten terror uprawiany przez tych aktywistów, którzy wymyślają co rusz nowe "uciskania", nie doczeka się w końcu sprzeciwu? To, że pochwalasz i biernie aprobujesz jakieś dawanie dzieci pod skrzydełka tych ludzi, uważając to za normalne, to proponuję wizytę u specjalisty psychiatrii. Dodatkowo polecam wizytę w poradni ginekologicznej, aby wytłumaczyli Ci, jak normalnie dochodzi się do dziecka i jakich płci potrzeba do tego. Serio, co innego to, że tam się dugają sami - ale wciąganie do tego domu dziecka, to skur..... . Bo to nie dotyczy już tylko dwoje zainteresowanych, dziecko jest osobą postronną. To podkreślone, postaram Ci podać dokładniej, na przykładzie.

Wyobraź sobie, że żyjesz już w urobionym ultra tolerancyjnym kraju, gdzie żyje sporo tolerowanych "dawaczy do dzioba napotkanym facetom". Łapią Cię z 2x dziennie i wiadomo. Ty się poddajesz tym zabiegom, bo na to "coś" nie masz wpływów.

Mój świat znów, tolerowałby ich, ale gdyby to robili grzecznie w domku i między sobą.

Wybacz, ale nawet Cię nie odwiedzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Homoseksualizm nie jest chorobą genetyczną tylko psychiczną i jak większość chorób psychicznych daje się skutecznie leczyć.

{jedź|leć} na {Antarktydę|Arktykę} i zacznij nawracać pingwiny, ew. zajmij się leczeniem bardziej groźniejszych chorób takich jak np. pandemia głupoty szerząca się w rodzinie ludzkiej od zarania dziejów.

gaypenguins.jpg

nawiasem mówiąc nie jestem za adoptowaniem piskląt pingwinów przez homoseksualne związki tego gatunku.

edit: choć pewnie pingwiny z Madagaskaru dały by radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie obczajam. Z tego co wiem pentagon uważa homoseksualizm za chorobę psychiczną. A głosowanie z 1973 nie było do końca jasne.

Ja tak na to patrzę w każdym razie.

Ostatnio miałem okazję spędzić wakacje w Turcji. Znalazłem fajne informacje dla turystów. Pewnie mają tego więcej :)

Na koniec polecam artykuł Pauliny o najlepszych tabletkach na odchudzanie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności