Skocz do zawartości

5 sekund dla pisarza


_obrebski_pl

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem jedna z wielu twarzy na tym forum.. kazdy chce miec w zyciu swoje 5minut.

Pytanie co do pisania unikalnych tekstow na zamowienie, jak to sie przeklada na dalsze postepowanie w kregu od amatorow do starych wyjadaczy copywriterow?

p.s

przepraszam ze nie pisze tekstu zawartego z polskimi znakami, pisze na szybko bo.. naszla mnie taka mysl zyciowa.

........

Zaczynajac swoja wypowiedz biore na przykladzie swoja skromna osobe. Dla wszystkich ktorzy mnie nie znaja jestem osoba widmo na forum posiadajaca IP, komputer, internet .. i palce do pisania dzieki glowie ktora pomaga mi myslec nad tym co pisze :)

Zamieszczam ogloszenia na forum przykladowo "[wykonam]pisanie tekstow na strony"

NO i CO DALEJ? czekam...

Co jest wazne w tym co napisalem?

Tresc zawartego ogloszenia kierujac ten post do osoby zainteresowanej?

A co jest wazne dla osoby ktora je czyta? mysle ze:

- poprawna umiejetnosc sformulowania swojej oferty

- kontakt, najlepiej firma z f-vat

- WLASNE PORTFOLIO

Jak z amatora mozna stac sie pisarzem? ups.. za mocno powiedziane. To moze jak z amatora mozna stac sie mini copywriterem?

Pytanie kieruje DO WAS. Co bierzecie pod uwage zlecajac napisanie unikalnych tekstow na strone?

Czy jakbym byl w top10 na fraze "copywriter warszawa, cop.. krakow.. cop.. katowice.. COPYWRITER czy bym mial zamowienia?

prosze o swoje spostrzezenia, i przemyslenia (*,*)

przepraszam ze pisalem bez znakow interpunkcyjnych

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zacznij pisać poprawnie stylistycznie, gramatycznie oraz językowo posty. Używaj przecinków i nie zapominaj o polskich znakach, a potem bierz się za pisanie za pieniądze...

Ja na przykład po przeczytaniu powyższego posta w życiu nie zleciłbym Ci napisania nawet opisu do katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co Ci jakieś portfolio i z czego je zrobisz, jak już to referencje.

Po co chcesz się pozycjonować ? Kto jest Twoim celem ?

Tu się pisze pod spamy, ups tzn. zaplecza.

Jeżeli ktoś dobrze pisze to arty na strony.

Nad dobrym artem trzeba posiedzieć, chyba, że mózgownica kopa dostała i palce same klikają.

Jednak i tak trzeba odłożyć tekst do szuflady, przespać się i jeszcze raz przeczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo proste - zamawiam 5 tekstow. Widze jak one wygladaja i jak sa dobre to zamawiam dalej, a jak gnioty to koniec wspolpracy. Jak bedziesz dobrze pisal to pozniej ktos Cie komus poleci, poprze tutaj na forum i bedziesz mial zlecenia.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna nawet najlepiej skonstruowana oferta mnie nie przekona, jeżeli taka osoba nie ma odpowiedniego stażu na forum (data rejestracji/ilość postów/jakość postów).

Co do pozycjonowania się pod frazy copywriter (miasto) - nie wiem skąd utarło się przekonanie, że pisanie "artykułów" za 2zł do precli to copywriting

Dzień bez afery na PiO jest dniem straconym :)

small_logo_footer.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze pisalem bez znakow interpunkcyjnych

Ty chyba nie wiesz czym są znaki interpunkcyjne. Może miałeś na myśli znaki diakrytyczne?

Moja rada: ucz się, skończ gimnazjum, idź do liceum, tam się dalej ucz, a w klasie maturalnej będziesz mógł myśleć o pisaniu tekstów za pieniądze.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ze pisalem bez znakow interpunkcyjnych

Ty chyba nie wiesz czym są znaki interpunkcyjne. Może miałeś na myśli znaki diakrytyczne?

Moja rada: ucz się, skończ gimnazjum, idź do liceum, tam się dalej ucz, a w klasie maturalnej będziesz mógł myśleć o pisaniu tekstów za pieniądze.

chacha! szczerze? pomyślałam sobie dokładnie to samo ;) niestety, ale znaki interpunkcyjne od diakrytycznych należy odróżniać, a chcąc zajmować się ekhm ekhm zawodowo pisaniem, to już na pewno :) tym bardziej, że konkurencja na rynku jest ooooogromna i naprawdę trzeba byś wybitnym i obrotnym! aby się wybić... tak czy owak, powodzenia! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Należy sobie wyrobić pewną renomę.

Dwa lata temu na forum ofert na pisanie tekstów było kilkanaście, zlecających do napisania różnych artykułów sporo, więc i pracy było sporo.

Na chwilę obecną w dziale Ogłoszenia jest masa ofert "copywriterów", "pisarzy", gimnazjalistów itd. Są to konta userów no name, maile na onecie czy interii i zabójcze ceny poniżej 1.50zł za 1000 znaków.

Na nich nacinają się ludzie, a potem są lamenty na pio, że sprzedał duplikat, że wziął pieniądze nie wykonał, że kontakt się urwał etc...

Nie chcę tutaj robić autoreklamy, ale powiem krótko na moim przykładzie - jak moja firma zaczęła pisać dla różnych userów z pio 2 lata temu, czy nawet rok temu ( zlecenia oczywiście z wystawionych ogłoszeń ), tak do teraz mamy stałych odbiorców na teksty - powiem więcej - nie musieliśmy specjalnie obniżać cen, aby być konkurencyjni. Klienci stawiają na jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

p.s

przepraszam ze nie pisze tekstu zawartego z polskimi znakami, pisze na szybko bo.. naszla mnie taka mysl zyciowa.

Jeśli będziesz pisał dla klienta i najdzie Cię myśl życiowa to też olejesz interpunkcję ?

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę tutaj robić autoreklamy, ale powiem krótko na moim przykładzie - jak moja firma zaczęła pisać dla różnych userów z pio 2 lata temu, czy nawet rok temu ( zlecenia oczywiście z wystawionych ogłoszeń ), tak do teraz mamy stałych odbiorców na teksty - powiem więcej - nie musieliśmy specjalnie obniżać cen, aby być konkurencyjni. Klienci stawiają na jakość.

I tu się trzeba zgodzić - jeżeli raz pokaże się, że jest się dobrym w tym co się robi, to klienci wrócą. Niekoniecznie po tygodniu, ale czasami nawet po pół roku sobie przypomną, że ta i ta osoba była dobra i wrócą ;-)

A jak zacząć? No cóż, z kilkoma postami na forum pisanymi dość specyficznym językiem może być problem ze znalezieniem zleceń... Ale i tak życzę powodzenia.

Spółki | Prawo | Sąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności