Skocz do zawartości

Sieć afiliacyjna AdmitAd


AdmitAd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
  • 4 tygodnie później...

Stawki są ciekawe lecz jedyna wada jest taka, że ciągle moje zarobki mają status "w trakcie weryfikacji". Póki co stosuję ten system jako dopełnienie innego PP ale jeśli leady nie będą jakoś nagminnie odrzucane jak np. w NetSales to być może zacznę używać Admitad jako głównego PP.

Rozumiem, że z podatku dochodowego muszę sam się rozliczyć w PIC-ie, a co z podatkiem VAT? Czy wynagrodzenia z Admitad są przekazywane w kwocie brutto czy netto? Mam problem w innym PP gdyż muszę im wystawiać rachunki na kwotę brutto i za bardzo nie wiem jak rozwiązać kwestię z VAT-em (mam status osoby fizycznej).

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mi wyjaśni ktoś w jasny sposób jak ustalane jest eCPM? Szukam, szukam i nie mogę znaleść co to jest. Ktoś mi wytłumaczy w miarę sensownie?

eCPM to efektywny koszt 1000 wyświetleń (effective cost per mille) - zarobki podzielone przez liczbę wyświetleń strony, a następnie mnożone przez 1000. eCPM odzwierciedla szacowane zarobki wydawcy za każde 1000 wyświetleń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawki są ciekawe lecz jedyna wada jest taka, że ciągle moje zarobki mają status "w trakcie weryfikacji". Póki co stosuję ten system jako dopełnienie innego PP ale jeśli leady nie będą jakoś nagminnie odrzucane jak np. w NetSales to być może zacznę używać Admitad jako głównego PP.

Rozumiem, że z podatku dochodowego muszę sam się rozliczyć w PIC-ie, a co z podatkiem VAT? Czy wynagrodzenia z Admitad są przekazywane w kwocie brutto czy netto? Mam problem w innym PP gdyż muszę im wystawiać rachunki na kwotę brutto i za bardzo nie wiem jak rozwiązać kwestię z VAT-em (mam status osoby fizycznej).

pozdrawiam.

Realizacja wypłat następuje po zweryfikowaniu leadów przez reklamodawcę (przeciętny okres weryfikacji wynosi 14-30 dni w zależności od PP).

Opodatkowanie przychodów kazdy bierze na siebie, w sensie podatku dochodowego, VAT'u od usług nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem cały temat i nigdzie nie znalazłem informacji na temat wypłacalności tej Firmy.

Może ktoś już współpracuje?, wiem że jestem kolejną osobą która oto pyta, ale jestem ciekawy.

Połowa tematu to spam na temat przedstawienia programów, a co z informacjami na temat tej sieci?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Również jestem zainteresowany tą firmą ze względu na to, że posiadam stronę z tematyka gier, konsol itd. Ile za 1000 wyświetleń ta firma płaci? Jaki jest próg wypłaty pieniążków? I czy ktoś już wypłacił pieniążki ? :)

gift-468x60.gif

www.mypsvita.pl - Konsola przenośna PS Vita, PlayStation Vita

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności