Skocz do zawartości

Sieć afiliacyjna AdmitAd


AdmitAd

Rekomendowane odpowiedzi

Również jestem zainteresowany tą firmą ze względu na to, że posiadam stronę z tematyka gier, konsol itd. Ile za 1000 wyświetleń ta firma płaci? Jaki jest próg wypłaty pieniążków? I czy ktoś już wypłacił pieniążki ? :)

Płaci i to bez żadnej zwłoki czasowej.

Progi do wypłaty są:

10? lub 10$ ( masz 2 konta walutowe)

Firma płaci generalnie za leady, nie za wyświetlenia. Łopatologicznie tłumacząc, ktoś musi kliknąć w Twój baner i wykonać pewną czynność( np zarejestrować się w grze).

Jeśli pomogłem to proszę zarejestrować się z mojego linka referencyjnego klik :)

Edit: jeśli chodzi o weryfikację, chyba nie zdarzyło mi się odrzucenie jakiegokolwiek leada, a jestem w tym programie od jego początków.

Ilość dni na weryfikację zależy od danego reklamodawcy, czasami jest to 20, niekiedy 30 dni. Wypłaty na paypal lub polski bank po max 7 dniach.

Co z początku mnie mocno irytowało to marny support. Czy tak dalej jest - tego nie wiem gdyż od dłuższego czasu nie miałem potrzeby kontaktu z tą firmą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Również jestem zainteresowany tą firmą ze względu na to, że posiadam stronę z tematyka gier, konsol itd. Ile za 1000 wyświetleń ta firma płaci? Jaki jest próg wypłaty pieniążków? I czy ktoś już wypłacił pieniążki ? :hello:

Kampanie reklamowe w AdmitAd są rozliczane wyłącznie w modelu CPA (CPL/CPS).

Katalog dostępnych programów partnerskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajduje się dokładnie siedziba firmy? Z jakiego kraju przychodzą przelewy? Czy wypłaty mam traktować jako za "wynajem powierzchni reklamowej" czy może jakoś inaczej je interpretować?

Siedziba AdmitAd znajduje się w Niemczech. Przelewy wychodzą odpowiednio z banku niemieckiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności