Skocz do zawartości

Start Firma pozycjonująca


djram

Rekomendowane odpowiedzi

Witam bardzo serdecznie wszystkich użytkowników. pisze bo mam kilka pytan, chcialbym pozyskac fundusze z EU na otworzenie firmy pozycjonującej. Czy moglibyscie mi pomoc bo chcialbym wyliczyc ile pieniedzy bedzie mi potrzebnych na narzedzia sprzet rozne licencje itd

Nie chce o niczym zapomniec dlatego prosze was o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 tys posiadając zaplecze czy bez? ja zaczynając seo wydałem 25 tys zł na całe zaplecze i narzędzia.. do dziś nie mam wszystkich i zaplecze ciągnie rośnie...

no w sumie zeby dobre zaplecza posiadac to ile pieniedzy bym musial wydac za arty itd ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba pomyliles dzialy. Dzial dowcipy jest kilka nizej :)

Jak nie wiesz takich podstawowych rzeczy to jak chcesz obslugiwac klientow? Rozumiem, ze ich tez sie zapytasz ile chca Ci placic, a pozniej sie ich zapytasz co masz robic, bo tego tez nie wierz...

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupując teksty u nas czyli w sklepie ze stopki to dużo ja wychodzę z zasady ze 10 tekstów na zaplecze to minimum:) ale każdy ma swoje zdanie... polecam także na start kupić już gotowe zaplecze tu tez polece siebie mam jakieś 90 sztuk do sprzedania tanio bo trzeba sie pozbyć lepszej i gorszej jakości

ale wracając do tematu licząc ze sam będziesz składał zaplecze to powiedzmy 200 sztuk zaplecza(na start) to 2 tys artów licząc po 1.5 zl tekst to wyjdzie 3 tys zl jak dobrze liczę + domeny oczywiście 100 regionalnych 50 pl i 50 funkcjonalnych(trzeba różnicować) to będzie 400zl regionalne 750 pl 450 funkcjonalne wiec 1600 domeny do tego trzeba serwerki z rożnymi ip 200 sztuk(osoby które maja opinie ze ip niema znaczenia niech przemilcza nie trzeba offtopica) 200 sztuk kupując u slawka (szybki-serwer.pl) masz 3000zl rok wiec masz opląty roczne i na wstępie 4600 + teksty 3 tys 7.600zl na samo zaplecze:) po roku kwota sie podniesie bo domeny trzeba przedłużyć:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18tys. starczy - na starcie nie trzeba mieć wszystkiego. Ale chyba brak ci najważniejszej rzeczy. Wiedzy. Nie mówiąc o doświadczeniu. Więc na twoim miejscu zrobiłbym jedną z dwóch rzeczy:

1. odpuścił sobie ten pomysł,

2. najpierw się podszkolił a potem złożył wniosek.

Starannie moderowany Katalog stron - PR4

Teraz-Wiedza.pl - katalog edukacyjny PR1

----> aplikacje Facebook <----

Ogłoszenia Legnica i katalog firm z Legnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeszcze zapomniałem dodać do swoich obliczeń np publikera to 350zl bo jakos linki trzeba zdobyć:) i trochę z 1mln punktów w jakimś swl na 2-3 msc to jakieś będzie gotlink to jakieś 90zl za 100k to będzie jakieś 900zl msc x 3 2700 dobrze liczę?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na start - z uni można wyciągnąc znacznie więcej, 18k jest z UP, z UE 40-50k można wziąść.

@djram - nie liczyłbym na uzyskanie tutaj odpowiedzi na Twoje pytanie. Nie sądzę żeby ktoś chciał sobie chodować konkurencję ... bo to Polska właśnie :-)

Odnośnie samych dotacji, tak jak zostało wspomniane, będziesz mógl wydać niewielki % lub nawet wcale na postawienie zaplecza.

@tazzek - każdy jakoś zaczynał. I nie próbuj mi wciskać że nie :-) Poza tym nigdzie nie zostało określone że to będzie cały budżet.

A dla leniwych: sprzątanie białystok ;]

A dla relaksu możesz zapalić kadzidełka

faceplus_banner_234x60_black.png Punkty FanCop od 3pln / 1k

SPRZEDAM: Volvo S40 1.9D, 2002; 220k przebiegu. Lokalizacja: Białystok; Tel 724-148-596

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności