Skocz do zawartości

vSeo.pl


vSeo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Watpliwe zeby byl tam podpiety jakikolwiek system bo sa tylko 2-3 linki wychodzace. Site strony nie spelnia kryteriow systemu więc pewnie już w nim nie uczestniczy, stąd brak linków.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wojtekx, bez urazy ale nie rób z siebie kogoś kim byś być nie chciał. Wchodzisz na wskazaną przez siebie podstronę i masz 4-5 linków - wciskasz sobie z 3 razy F5 i sprawdzasz za każdym razem te linki - zauważyłeś? vSeo jest system rotacyjnym, więc dlaczego te linki nie rotują? - bo ich nie ma w bazie systemu.

To była odpowiedź na ostatniego posta. A teraz na pierwszego - nie będę komentował jakości serwisów które nie spełniają minimum ustalonych kryteriów w systemie vSeo.pl - są systemy które tego typu strony punktują a nawet przydzielają im bonusy więc albo tam trzeba pytać co jest w tego typu stronach wartościowego albo bezpośrednio właściciela takich stron.

Wojtekx, kryteria systemu znajdziesz na stronie systemu - bardzo chętnie możesz kolegom i koleżankom zaprezentować adresy swoich strony dając przykład czego oczekujesz od stron systemowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sraty taty, pierdu pierdu, elitarny system, site 200 a takie strony https://www.wwczasy3.pokojerewal.pl/ dalej siedzą w systemie. No sorry, ale spójrzcie w źródło tej strony...

Myślę, że jak wymagania systemu podskoczą do 200, to właściciel tej strony za site 75 dostanie 1 pkt. i ją odepnie. Widocznie póki co opłaca mu się ją trzymać. Taki gó*****y serwis jak pokazałeś sam wypadnie z obiegu.

Swoją drogą site 75 tej jakości serwis to jednak osiągnięcie. Nie jeden SEOwiec nie wyciśnie ze strony site 75.

Inna sprawa. Zastanów się, czy chciałbyś aby ktoś Twoje serwisy pokazywał na PIO? Może sam stawiasz jakieś spamy i nie chciałbyś, aby konkurencja podejrzała? Oj nieładnie, nieładnie :) A ten serwis co podałeś to nawet nawet :P - w sensie ma wartość bo rozśmiesza. Może googleboty też się śmieją i przez sympatię nie banują - to już tytułem żartu.

Napisałem w tym temacie, bo z kolei w seomatiku co jakiś czas piszę wywód, żeby ludzie nie patrzyli na wygląd stron, bo google boty nie oceniają za wygląd. Dlaczego? Bo jak stronę z wartościową treścią zrobi amator z pajączku, to grafa zapewne wyjdzie biedna z wyglądu strona, ale wg google z atrakcyjną, unikalną treścią. Zawsze tłumaczę, aby patrzeć na parametry stron, jak PR, SITE, BL. Skoro dzięki automatycznym algorytmom istnieją przeglądarki i wyliczanie z nich pozycji, to trzeba zdać się na ocenę tychże algorytmów. Jak one cenią wg nas gó*****y serwis , to trzeba iść za ich oceną i zacząć cenić takie gówienka :P

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam w vseo stronę z site 321 000 i rośnie. Jest to pewien ewenement, którego nie do końca rozumiem, ale cieszę się że tak jest :rolleyes:

Otrzymuję za taką stronę ok 14k pkt. Niemało lecz przy site 50k było za nią ok 10k pkt.

Czy może admini byliby skłonni dać jakiś bonus stronom o gigantycznym site. Jak wszyscy wiemy w swlach rotacyjnych liczy się wysoki site. Za mały site są w vseo ogromne cięcia. Za wysoki de facto też, bo widać jak nieproporcjonalnie dostaje się mniej pkt. za coraz wyższy site. Lecz za 300k site powinno być przynajmniej +10-20k więcej pkt, albo jakiś bonus.

To tak wg mnie. Następna moja strona w vseo z wysokim site ma site ok 5000. Pewnie u innych userów też nie za dużo takich perełek z site grubo powyżej 10k. Ma ktoś takiego kozaka jak ja? :)

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz spojrzeć na sprawę z dystansu - co jest lepsze dla systemu:

- 1 strona ze site 100.000

czy

- 20 stron ze site 5.000

Dlatego vSeo.pl celuje w strony dobrze zaindeskowane ale bez przesady, optymalnie zapunktujesz mając site w granicach 1-10k.

Druga kwestia to wartość punktów - nie możesz zwracać uwagi tylko na ilości punktów bo jeśli tak to musisz zauważyć że z tej samej liczby punktów w różnych systemach rotacyjnych to właśnie w vSeo.pl uzyskasz najwięcej wysyłek swoich linków - w porównaniu do najmniej efektywnego systemu pod tym względem będzie to aż drugie tyle pobrań (a po zmianach 1 czerwca będzie to wielokrotnie więcej).

Biorąc to pod uwagę to mimo wysokich cen punktów, opłacalność inwestycji jest bardzo duża o czym świadczy liczba zdobywanych bl generowanych przez vSeo.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pełni się zgadzam, tylko tak napisałem.

Jestem zadowolony z tego co jest. Ta strona z takim site to jakiś ewenement mi wyszedł :P

Dobrze napisałeś -

vSeo.pl celuje w strony dobrze zaindeskowane ale bez przesady
:D

Właśnie za przesadę dostałem z 4 serie masowych banów w ciągu ostatnich 2-3 lat ;) ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest to co przedstawiam każdemu klientowi na dzień dobry i to co było w dziale testy na pio. Już teraz przy tak śmiesznej liczbie domen pod kątem szybkości indeksacji,bl, pobrań bije wszystkie systemy na głowe. Praktycznie co 1-2 miesiące testuje systemy rotacyjne i przedstawiam wyniki klinetom i jeszcze nie miałem sytuacji żeby ktoś powiedział że jest niezadowolony. Niestety ciągle brakuje tu z 30k domen a kryteria nie są jakieś wygórowane ale mimo wszystko ten sam mechanizm linkowania musi mieć coś w sobie. 25 maja bedę robił nowy test pobrania/bl/indeksacja - 10 czerwca wrzuce wynik.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Bardzo fajnie, każdy test też pozwoli lepiej dostrzec potencjał rozwiązań zastosowanych w vSeo.pl - jak również pozwoli efektywniej zainwestować posiadane środki finansowe gdyż po co przepłacać za coś co można otrzymać dużo niższym nakładem.

Będę wdzięczny za uzyskanie danych chociaż z 3 testów przedstawiających ilość uzyskiwanych pobrań w połączeniu z uzyskanym poziomem bl przy nakładzie na jedną frazę w okolicach 5-10zł. Ze względu na zaplanowane zmiany w systemie w najbliższych dniach z testami warto wstrzymać się do 10 czerwca.

Warto pamiętać że przy obecnych zasobach systemowych, wystarczającą wartością punktów w celu utrzymywania swojego linku na każdej stronie systemowej jest 50k pkt - w przypadku posiadania większych zasobów warto je przeznaczyć na kolejne linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie mogę podać dokładnych wyników moich testów, bo nie jestem w stanie okiełznać wszystkiego w przeliczeniu na linki z GroupLinków.

Lecz informuję wszystkich, że po stracie ok 100-150k pkt. w vSeo w ostatnim miesiącu, jak podlinkowałem zaplecze przez vSeo, to od ok 6 dni notuję wzrost pkt. Dziś jestem zdumiony, bo mimo cięcia poniżej site 200 (zamiast 100 jak dotychczas), to przybyło mi przez noc 50k! W ciągu dnia też już 20k kolejne.

Więc stwierdzam, że podlinkowywanie zaplecza systemem vSeo, ma jak najbardziej sens!

Pozdrawiam!

Koszt pobrania linku 4,75 :)

Już za 4,75 punkta, link zostanie wyświetlony na jakiejś stronie.

Więc jak dodam stronę, to dostaję na dzień dobry bonus za IP 3000 pkt.

Jak za te 3000 pkt. zrobię 1 link, to w ciągu doby zostanie on pobrany na 631 stron?

Dobrze myślę, czy jak to jest :)? Nie wiem jak to się przelicza dokładnie, ale wartość jest niższa, niż w gotlink (dziś 6,95).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może tak być z racji tego że jednak mało domen w systemie i jest bardzo duża rotacja.

Na pewno vseo jest mocnym systemem, ja moje zaplecze po 1 dniu, nie badam tego co godzinę czy inaczej - ale na pewno sporo się indeksuje.

Skuteczność systemu jest bardzo wysoka, zaindeksować nim można wszystko przy małym nakładzie punktów, dodatkowo pare linków stałych i jest świetne zaplecze.

Panowie do roboty i dodawać domeny, bo mamy narzędzie które spełnia swoją rolę! A po więcej informacji na pewno warto napisać do neona, on systematycznie robi testy i pewnie wie wieeeeeleee więcej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak za te 3000 pkt. zrobię 1 link, to w ciągu doby zostanie on pobrany na 631 stron?

Nie wiem jak to się przelicza dokładnie, ale wartość jest niższa, niż w gotlink (dziś 6,95).

Dobrze liczysz. Dodatkowo jak weźmiesz przykładowo system e-web, zgodnie z tym co podał dziś @kasztan165, koszt tam wynosi aż ponad 10 punktów. Zestawienie uzyskiwanych BL w różnych systemach powoduje że używanie vSeo jest atrakcyjną alternatywą na rynku.

Liczba linków w vSeo.pl przekroczyła 20.000 sztuk.

Mimo niskiej liczby domen, poziom site w systemie osiągnął 10.000.000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam!

Aby zachęcić Was do testów tego super systemu, jakim jest vseo.pl ogłaszam konkurs!

Wygraną jest 2000 punktów, w systemie wymiany linków vseo.pl , na okres miesiąca czasu.

Dzisiejszy koszt pobrania jednego linku na 1 stronę w vseo wynosi 3,11 pkt. Posiadając 2000 pkt. vseo, otrzymuje się 2000/311=643 linki do serwisu/serwisów na dobę!

Jest to najwięcej wśród systemów. vseo jesli chodzi o szybkość reakcji jest najszybszym systemem. Linki są w sieci natychmiast po danym pobraniu, a nie jak np. w e-weblink, gdzie tworzy się coś na zasadzie sesji bankowych, a to powoduje ze dodanie linku do systemu powoduje, że on jest wysyłany na strony z bardzo dużym opóźnieniem - nawet do 2 dni.

Jak otrzymać ode mnie 2000 pkt. na testy?

-założyć konto w www.vseo.pl

-napisać do mnie poprzez vseo.pl ( https://www.vseo.pl/gielda/ ,kliknąć na loginie: bioptak)

Pierwszych 30 osób otrzyma 2000 punktów na miesiąc czasu zupełnie za darmo.

Dodatkowo!

Jeśli po upływie miesiąca czasu, osoba która otrzymała ode mnie przelew będzie chciała kupić punkty vseo, to otrzyma ode mnie bardzo atrakcyjną cenę, zachęcającą do długiej i korzystnej dla obu stron współpracy.

Jedyne, co musisz zrobić, to być w pierwszej 30stce osób które zgłoszą się do mnie.

Dlatego kto pierwszy ten lepszy! :P:);):P:D :D

Firma Usługowa PRACUŚ

ul. Jana Dąbskiego 44c5

72-300 Gryfice

NIP: 739-326-77-60

pracus( at )pracus.home.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności