Skocz do zawartości

vSeo.pl


vSeo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja bym chciał zapytać się o paczki, z jaką predkościa pojawiaja sie one na vseo?

Dodatkowo jak dziala ta paczka? Bo wiem, ze vSEO ma paczke 20 urli np paczka jest pobierana co 24 godziny, linkow na vseo jest 5 i jak one sie wyswietlaja, co odswiezenie nowe? + w ciagu tych 24 godzin te 20 urli czesto sie dubluje, przez co system plusuje na tle innych?

dodatkowo mam pytanie dlaczego site jest wazny? dlaczeo im wiekszy tym lepszy?

Ja tu tylko zwiedzam O_o

Szukasz stylowych i ekskluzywnych mebli? Zobacz meble na wymiar poznań!

tanie remonty trójmiasto na twoją kieszeń!

Opalanie Natryskowe, dobrze i tanio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Spamer odp. na przykładzie (natomiast mechanizm działania silnika jest odmienny od pozostałych swli):

System A - wymaga wysokiego SITE np. 300, bl mniej ważne, paczka systemowa 50 linków

System B - wymaga wysokiego BL np. 300, site mniej ważne (np. 50), paczka systemowa 250 linków

Strona A:

- średnio, dany link z paczki wyświetla się na co 10 podstronie

- przejście Google przez wszystkie podstrony pozwoli znaleźć dany link na 30 podstronach

- śednio Twój link ma aż 30 szans na bycie zauważonym przez Google w tym serwisie

Strona B:

- średnio, dany link z paczki wyświetla się na co 25 podstronie

- przejście Google przez wszystkie podstrony pozwoli znaleźć dany link na 1 podstronie

- śednio Twój link ma tylko 1 szansę na bycie zauważonym przez Google w tym serwisie

W przykładzie B założyliśmy bardzo optymistyczny scenariusz 50 podstron! - a ile szans ma Twój link na bycie zauważonym gdy site serwisu wynosi tylko 30, 10 lub 5?

Ktoś może powiedzieć no ale przecież ten serwis z systemu B może mieć wysoki BL i google będzie go często odwiedzać! - odpowiadam od razu że serwis z wysokim site również może mieć wysokie BL i google będzie go często odwiedzać!

Ale jest jeszcze taka kwestia:

- tak jak ktoś pisał, co ma BL yahoo do google, więc po co go brać pod uwagę?

- do zrobienia wysokiego situ potrzebne też jest BL!

...dlatego bierzemy pod uwagę tylko podstawowy parametr SITE - były już testy w których system biorący pod uwagę tylko site osiągał lepsze wyniki od systemów biorących pod uwagę również bl. Powyższy przykład 2 systemów wyjaśnia dlaczego - liczba szans 1:30 (a przecież site 50 to nie tak mało, przy niższych site to już jest przepaść)

Zapraszam do zrobienia testu na indeksowanie i porównanie wyników po 72h z tych dwóch systemów.

bioptak, tnx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzieki za odpowiedź. ale co ile paczka pobierana jest od was? Czy to tajemnica?

p.s na test indeksacji to moze tak, macie gdzies teksty zebym mogl looknac?

w przypadku bl, gotlink bezkonkurencyjny :)

Ja tu tylko zwiedzam O_o

Szukasz stylowych i ekskluzywnych mebli? Zobacz meble na wymiar poznań!

tanie remonty trójmiasto na twoją kieszeń!

Opalanie Natryskowe, dobrze i tanio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 maja bedę robił nowy test pobrania/bl/indeksacja
Na indeksacje to jest Mega Kombajn - do 5 dni od momentu przyłożenia pkt jest nie do pobicia w każdym teście*.

Łapanie BL tez jest przyzwoite ale po tygodniu w tej dyscyplinie prowadzenie obejmuje gotlink który łapie drugie tyle BL co weblink*.

*przy założeniu ze przykładana jest liczba punktów odpowiadających tej samej wartości zł w każdym z systemów - wynik po 18 dniach od startu testu.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, mozecie podzielic sie na pw choc ogolnymi wynikami?

Mam testy odnosnie bl i po tygodniu gotlink ma 2x tyle co e-web, a e-web o kilka tysięcy więcej o vseo. Więc nie tak różowo jak piszecie :P

Mozna prosic vseo o powiedzenie z jaka czestotliwoscia sa wyslane nowe paczki?

tak samo troche mnie to dziwi bo w paczkach vseo ma najmniej linkow, strony maja duzy site, wiec ogolnie to w vseo powinno byc najwiecej bl'ek nie? Czemu tak nie jest?

Ja tu tylko zwiedzam O_o

Szukasz stylowych i ekskluzywnych mebli? Zobacz meble na wymiar poznań!

tanie remonty trójmiasto na twoją kieszeń!

Opalanie Natryskowe, dobrze i tanio!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli porównywać liczbę domen w systemach do uzyskiwanego poziomu bl obecny poziom można uznać za wyśmienity - to czego nie wiemy to to jakie będą efekty gdy liczba domen wzrosłaby 50-krotnie dorównując konkurencji. Na dzień dzisiejszy zdecydowanie satysfakcjonująca jest efektywność vSeo pod względem szybkości działania na tle konkurencji.

Częstotliwość przesyłania paczek - średnia co 12h (nie ma nic wspólnego z tradycyjnym działaniem typowych swli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam testy odnosnie bl i po tygodniu gotlink ma 2x tyle co e-web, a e-web o kilka tysięcy więcej o vseo. Więc nie tak różowo jak piszecie ;)
No to masz tak jak napisałem. Do robienia BL gotlink, bo łapie x2 tyle co weblink a co do indeksacji napisałem ze vseo bo w pierwszym tygodniu jest najszybszy a potem traci na rzecz gotlinka - ale gotlink ma 50 razy wiecej stron wiec zawsze bedzie dawal wiecej.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie w moich testach, kiedy badam uzyskane bl w Y, najgorzej zawsze wypada gotlink, nawet miałem wszystkie strony zabrać z tego systemu a tu tu piszesz że u ciebie strony linkowane gotem dostają bl/.

W vseo faktycznie znakomicie się indeksuje strony.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dopiero drugi miesiąc gotlink dał takiego susa do przodu ale teraz nie wiem czy to z powodu liczby pobran czy metody linkowania ale zeby tu nie bazgrac zaraz rozpisze sie o tym w innym watku, bo chodzi mi o kategorie których w vseo i weblinku nie ma.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie przeczytam. Co nie zmienia faktu, że przy 6k domen vseo bardzo mi się podoba - moje wnioski z linkowania strony pozycjonowanej bezpośrednio - są takie

na początku wzrost, teraz odrobinę w dół. trzymam na niej jakieś 6k pkt.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam testy odnosnie bl i po tygodniu gotlink ma 2x tyle co e-web, a e-web o kilka tysięcy więcej o vseo. Więc nie tak różowo jak piszecie :)

Mozna prosic vseo o powiedzenie z jaka czestotliwoscia sa wyslane nowe paczki?

tak samo troche mnie to dziwi bo w paczkach vseo ma najmniej linkow, strony maja duzy site, wiec ogolnie to w vseo powinno byc najwiecej bl'ek nie? Czemu tak nie jest?

Może dlatego, że w vseo nie liczą się wyniki z yahoo, więc userzy mogą blokować bota yahoo na swoich stronach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Do wielu dostawców pkt.

Dlaczego Was tu jeszcze nie ma?? Pierwsi zawsze zyskują najwięcej, a kto stoi i nie idzie do przodu, ten cofa się, bo inni go wyprzedzą. vSeo to profesjonalne narzędzie, jak mało które. Piszę to jako pozycjoner, dostawca pkt., tester uważnie obserwujący każdy szczegół tester, a nie jako jakiś lizodup administracji :)

I swl ma potencjał jak żaden inny - jak przwdziwie reklamują admini (a ja przekonałem się), i zarobić też można.

A im więcej będzie stron z różnych stron, tym większą moc będzie miało vseo i więcej będzie dostawał każdy user.

Pozdrawiam i czekam na konkurentów!

A może wymaganie site min. 200 to dla Was za dużo misiaczki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności