Skocz do zawartości

vSeo.pl


vSeo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Co tu taka cisza? Nadal warto korzystać z tego systemu?

Warto, warto:) Można fajnie topy przestawiać:D Dla testu podlinkowałem parę nietematycznych stron na hasło "strony www Warszawa" miesiąc temu przez kilka dni i się trzymają w top 10. Jakie to strony to łatwo się domyślić zerkając na serpy:)

Strony www, sklepy internetowe, pozycjonowanie.

Agencja interaktywna Toruń -

https://e-infonet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Pytanie. Dodaje stronę do linkowania i pojawia sie komunikat

"

Wystąpiły następujące błędy:

Adres URL - Domena ' nazwadomeny' nie została autoryzowana do linkowania"

Na kilku spróbowałem, to samo. O co chodzi z tym autoryzowaniem, kiedyś tego nie było.

Sorry, nie było pytania:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak tam po roku, co piszczy w systemie. Działa?

Od kilku dni testuję system.

System jest bardzo mocny ale trzeba uważać. Po 3 dniach indeksacja strony i od razu topy. Co prawda na prostą, lokalną ale chciałem zorientować się jak dziala system. Druga strona na nieco trudniejszą lokalną po 8 dniach indeksacja i 18 miejsce.

Linki pojawiają się z astronomiczną prędkością, (jeżeli chodzi o czas pojawiia się jak i ilość) pewnie łatwo spalić domenę. Na razie rewelacja.

Zobaczymy jak długo postoi na topie.

Polecam spróbować. Radzę punkty przydzielać w dziesiątkach i setkach,nie w tysiacach.

Minus. Punkty na giełdzie tanie nie są.

P.S.

Ostatnio wychwalam produkty stajni gotlinka, bo tak to wygląda. Jak sie coś pogorszy to też podzielę się swoją opinią. Mam nadzieję że nie będzie potrzeby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pytanie do adminów systemu - możecie podać jak akcja Google dotknęła system? Jaki % stron zmiotło? Ile teraz jest stron?

Ogólna uwaga: system jest bardzo efektywny, nie wiem czy nie mocniejszy od gotlinka, warto o nim też trochę przypominać tu na tym forum.

I nic nie zmieniać, żadnych dodatkowych bonusów, kar, nagród itd. System ma już bardzo wygórowane wymagania co do stron, i widać to po efektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem odpowiedź. Dziekuję.

Zostało zbanowanych ok 50% systemu. W takim razie proszę adminów o zaktualizowanie ilości domen w systemie. Zastanawiająca jest równica w ilości zbanowanych w stosunku do gotlinka i seomatika, tam o ile pamiętam to chyba kilka procent. A standard stron wysoki był w vseo od początku. Jeżeli admini idą w kierunku "gaszenia" vseo, to proszę też o taka informację.

Edycja: Po kilku dniach spadek dynamiki wzrostu albo bardzo mały albo w ogóle go nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności