Skocz do zawartości

vSeo.pl


vSeo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie ten system zaskakuje ;)

Włożyłem takie serwisy, które w konkurencji byłby od razu punktowane = 1 :)

W vseo dostałem 20k punktów :) czas postawienia zaplecza + 1 ping (może 45min) :) Gsite spore nie przeczę, tak pisałem skrypt żeby tak otrzymać.

Mało serwisów, szkoda, ale jak ludziska zaczną dodawać swoje strony to będzie to dość mocny system, sam zacząłem dopalać np. wpisy w katach i preclach, po 20 dniach widzę skoki, co mnie cieszy przy tym wkładzie ;)

Czy przybędzie domen, tego nie jestem pewien, nawet bym rzekł że nie, bo system jest słabo promowany i raczej niepopularny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Będzie, będzie - poczekaj jeszcze 2 mce, to ucieszysz się ;)

Ty je dodasz? Dużo serwisów od jednego usera to znikome pocieszenie.

Tak, m. in. ja :)

Ja dodam na paru IP na pewno. Liczę że jak system trochę napędzimy, to znajdzie się więcej chętnych na dodawanie domen do tego swl. Trochę się dziwię, że "więksi" dostawcy punktów z innych swli nie zauważyli jeszcze jak bardzo można w vSeo zarobić. Jakby ten swl miał 10k serwisów to miałby niezłego kopa (już ma).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest zaiteresowanie pkt w tym systemie, oraz jaka jest realna najniższa z oferowanych cen?

Punkty w systemie vSeo.pl w okazyjnej cenie ciężko zakupić. Nigdy nie udało mi się kupić punktów poniżej 150 zł netto za 100k. Cena wyjściowa jest w granicy 300-400 zł. Punkty najłatwiej zakupić na giełdzie: https://www.vseo.pl/gielda/

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie jest zaiteresowanie pkt w tym systemie, oraz jaka jest realna najniższa z oferowanych cen?

Punkty w systemie vSeo.pl w okazyjnej cenie ciężko zakupić. Nigdy nie udało mi się kupić punktów poniżej 150 zł netto za 100k. Cena wyjściowa jest w granicy 300-400 zł. Punkty najłatwiej zakupić na giełdzie: https://www.vseo.pl/gielda/

Zainteresowanie będzie tym większe im więcej osób sprawdzi moc systemu. W statystykach widać, że liczba kont regularnie rośnie.

Wg mnie poza wymienionymi zaletami w całym długim wątku vSeo.pl na tym forum, dużą zaletą jest że nie ma kategorii do których dodajemy linki. Dzięki temu nie zawężamy się do jakiejś puli serwisów, dodanych do tej 1 kategorii tematycznej, tylko mamy dostęp do wszystkich serwisów w systemie, wszystkich IP.

A zainteresowanie na punkty w tym systemie jest i rośnie :glupek2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcześniej pisaliście, że system przyjmuje tymczasowo również strony z site min. 50. Planujecie zmienić coś w tej kwestii?
Tak, naszym celem jest utrzymanie najwyższego wymogu w tej kwestii pośród systemów rotacyjnych. Równolegle z przyrostem serwisów, w systemie będzie wzrastać poziom wymaganego poziomu site.
Czy BL mają tu jakieś znaczenie?
Nie bierzemy pod uwagę BL. Gdy Google indeksuje serwis z dużą liczbą podstron to ten fakt wydaje się być najważniejszy pośród innych pochodnych parametrów.

Zasoby i kryteria systemu są bardzo klarowne: zero farm linków, eliminacja serwisów na tysiącach subdomen a w zamian premiujemy unikalne IP, PageRank, domeny główne.

Zgodnie z sugestią użytkownika Miczel, wdrożyliśmy GroupLink - dzięki niemu użytkownik może w szybki sposób utworzyć tysiące kombinacji linków.

40454147.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności