Skocz do zawartości

vSeo.pl


vSeo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 181
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Rolą blokady przed ponownym dodawaniem usuniętych wcześniej serwisów jest zabezpieczenie systemu i jego użytkowników przed omijaniem ustalonych kryteriów - np. redukcją za niski site. Okres karencji może wynosić 100 dni, lecz niestety nie potrafię wyszukać argumentu który by wyjaśnił sens usuwania wcześniej dodanych serwisów do systemu a następnie ponowne ich dodawanie - mógłbyś to wyjaśnić?

@shaun_black

Odnośnie Twojego pytania o poziom site, chciałbym jeszcze dodać że po przekroczeniu liczby domen w systemie 5000, wymagany poziom site wzrośnie do 200 w celu uzyskania jeszcze wyższej efektywności systemu vSeo nie tylko w postaci uzyskiwanych wysokich poziomów BL linkowanych serwisów ale również pozycji pozycjonowanych fraz.

Zdajemy sobie sprawę iż bardzo wysokie wymagania co do przyjmowanych domen sprawiają nie lada trudność dla osób tworzących serwisy pod system lecz podstawowym celem vSeo jest uzyskiwanie najwyższej efektywności na rynku czego można dokonać o wiele niższą liczbą domen a niżeli posiada konkurencja pod warunkiem że zasoby systemowe będzie charakteryzował wysoki poziom site.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie Twojego pytania o poziom site, chciałbym jeszcze dodać że po przekroczeniu liczby domen w systemie 5000, wymagany poziom site wzrośnie do 200 w celu uzyskania jeszcze wyższej efektywności systemu vSeo nie tylko w postaci uzyskiwanych wysokich poziomów BL linkowanych serwisów ale również pozycji pozycjonowanych fraz.

Bardzo fajnie, ale uważam to za jakąś niemiłą niespodziankę. 5000 domen może być nawet jutro, patrząc jak w systemie szybko przybyło nowych domen. U mnie się site buduje wolno, a wcześniej o takiej informacji nie można było nigdzie przeczytać. Może nie mam dużego site, ale mnóstwo stron na różnym IP, co także jest bardzo istotne. I w tym wypadku zostanę z dnia na dzień wykoszony w pień?

Może taki warunek

unikalne IP dozwolone site min 100

brak unikalnego IP dozwolone site min 200

RĘCZNE PROFILE - CO.UK oraz PL - Najlepsze linki w sieci !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszną uwaga dlatego możemy dodać że... "5000 domen lecz nie szybciej niż 1 czerwca".

Przyjęte na dzień dzisiejszy założenia:

- Site powyżej 200 (od 1 czerwca)

- Domeny główne (najlepiej z PageRank)

- Maksymalna liczba subdomen 5 (w obrębie całego systemu)

- Liczba linków wychodzących do 7 (łącznie z linkami systemowymi)

- Serwisy na unikalnym IP (premiowana jest pierwsza domena dodana do systemu na danym IP)

W celu wyróżnienia wartościowych stron premiujemy za:

- Domenę główną - dodatkowe 500 punktów

- PageRank: 1 - +1000pkt, 2 - +2000pkt, 3 - +3000pkt...

- Aktywną opcje dodatkowego tekstu - dodatkowe 10% punktów

- Unikalne IP - dodatkowe 3000 punktów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuszną uwaga dlatego możemy dodać że... "5000 domen lecz nie szybciej niż 1 czerwca".

Przyjęte na dzień dzisiejszy założenia:

- Site powyżej 200 (od 1 czerwca)

No chyba żyjemy w innym świecie...

- Domen: 4 419

- mamy 20 kwietnia

a w regulaminie zmieniliście sobie akceptuje domeny o minimum site 200

bez poinformowania i bez jakiegokolwiek czasu na zwiększenie site?

strony dodane wcześniej oczywiście już dostały minusowe punkty...

- MDD nie dodaje domen, problemy ma nawet z kilkudziesięcioma adresami, chciałem dodać ręcznie, bo chyba bym szybciej dodał, ale nie mogę bo: Nie można pobrać informacji o domenie, proszę spróbować za chwilę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie warunki zostały podane 3 posty wyżej a co do użytkownika vspak:

- wszystkie strony w masowym sprawdzaniu zostały sprawdzone o 6:49 (nie będę załączał screena gdyż byłby zbyt długi) - sam masz o tym informacje przy stronach

- Twoje strony ręcznie dodawane dodają się bez problemu, mimo wszystko zostaną sprawdzone w sposób masowy...

- chętnie wysłuchamy Ciebie kiedy powinniśmy zmienić informację w regulaminie - bo rozumiem że oczekiwałeś dodatkowego wyprzedzającego komunikatu o edycji tekstu

- punkty minusowe przy stronach? - może wskażesz stronę ze site >100 której punktacja spadła o 2/3... (to by świadczyło o podniesieniu limitu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszecie kilka postów wyżej co innego, robicie co innego:

- Site powyżej 200 (od 1 czerwca)

po przekroczeniu liczby domen w systemie 5000, wymagany poziom site wzrośnie do 200

Przespałem 1,5 miesiąca?

(powiększyłem, żebyście zobaczyli w końcu to co sami napisaliście)

- chętnie wysłuchamy Ciebie kiedy powinniśmy zmienić informację w regulaminie - bo rozumiem że oczekiwałeś dodatkowego wyprzedzającego komunikatu o edycji tekstu

Rozumiem, że możecie zmieniać sobie kiedy chcecie, bez powiadamiania, ale trzymajcie się tego co napisaliście, bo to jest nie fair w stosunku do innych użytkowników. Inne systemy piszą o zmianach na np. swoich forach, a nawet wysyłają 1-2 miesiące przed informację na email, ale co najważniejsze trzymają się tego co już wcześniej napisali, a nie zmieniają zdanie wedle humoru...

Nie chodzi o zmianę w regulaminie, dobrze można wcześniej, ale strony dodane wcześniej dostały już po du**e, strona na domenie głównej, site: 150, 5 linków (tylko vseo) = 6pkt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vspak - chyba trochę pogubiłeś się w tym co piszesz. Dopiero mamy miesiąc kwiecień, a zmiany dopiero w czerwcu.

https://www.vseo.pl/news/5-biezace-kryteria-systemu.html

Edycja: Możesz podesłać mi screena co ma 5 linkow i tylko 6 pkt? Chcę zerknąć na parametry, bo u mnie mimo ze mam ledwo site 100 to takich cudow nie ma.

Sprzedam punkty systemu wymiany linków Gotlink.pl i Seomatik.pl

Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu d.szwaba@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vspak - chyba trochę pogubiłeś się w tym co piszesz. Dopiero mamy miesiąc kwiecień, a zmiany dopiero w czerwcu.

https://www.vseo.pl/news/5-biezace-kryteria-systemu.html

Edycja: Możesz podesłać mi screena co ma 5 linkow i tylko 6 pkt? Chcę zerknąć na parametry, bo u mnie mimo ze mam ledwo site 100 to takich cudow nie ma.

Dokładnie - wg mnie coś pomyliłeś vspak, bo mi nie pocięło za site w tym czasie, a serwisów mam dużo.

Też raz tak miałem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności