Skocz do zawartości

Jesteś spamerem?


Trotyl

Rekomendowane odpowiedzi

Gdzieś słyszałem, że rząd planuje wprowadzenie nowej ustawy, która delegalizuje linki pochodzenia naturalnego i sztucznego, które pozornie służą informowaniu, a w rzeczywistości powodują zaburzenia wyników wyszukiwania.

W najbliższym czasie, planowany jest zmasowany atak służb, głównie sanepidu w siedzibach firm, które rozpowszechniają linki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google to najbogattsza korporacja na swiecie, jeszcze im mało gotowki ze sie tak czepiaja i prostym ludzią nie chca dać zarobić i tworzą legendy o spamie i tym podobne....

Naprawdę głupio podchodzisz do tematu (najlżej ujmując), spam to legenda? Oho, chyba szykuje się nowa teoria spiskowa.

Gdzieś słyszałem, że rząd planuje wprowadzenie nowej ustawy, która delegalizuje linki pochodzenia naturalnego i sztucznego, które pozornie służą informowaniu, a w rzeczywistości powodują zaburzenia wyników wyszukiwania.

W najbliższym czasie, planowany jest zmasowany atak służb, głównie sanepidu w siedzibach firm, które rozpowszechniają linki.

Po przeczytaniu pierwszego zdania prawie serce mi stanęło :D Na szczęście w drugim sarkazm już był bardziej widoczny ;)

Ehh w takim kraju po prostu już człowiek wszystkiego się może spodziewać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekskomuniką mają być objęci wszyscy, którzy popierają używanie zapytania inurl: - to niestety jest już przesądzone.

Po przeczytaniu pierwszego zdania prawie serce mi stanęło wink.gif Na szczęście w drugim sarkazm już był bardziej widoczny

Ehh w takim kraju po prostu już człowiek wszystkiego się może spodziewać.

- Pewnie, gdyby ktoś inny napisał coś takiego jak ja, to zareagowałbym podobnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Zwykle strony takie cechują się:

* niską wartością merytoryczną;

* sztucznie wygenerowaną treścią (najczęściej generowaną za pomocą algorytmu Markowa);

* powielaną treścią z innych serwisów (masowe wykorzystywanie kanałów RSS);

* dużą ilością odnośników prowadzących do innych witryn;

* stosowaniem systemów wymiany linków.

Ja się pod tym częściowo podpisuję ;)

Najtańsze domeny w Polsce - 13685790121473354021 -3% kod na dowolny serwer wirtualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności