Skocz do zawartości

A jednak... Zakaz palenia w miejscach publicznych.


Wildu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Bardzo dobrze. Juz od dawna czekam na ten zakaz, chociaz nie bedzie tak restrykcyjny jak poczatkowo planowano. Jak ktos teraz bedzie chcial palic to niech siedzi niczym w komorze gazowej z innymi palaczami :)

Strasznie mnei zawsze denerwuje, ze po wyjsciu do puby, czy dyskoteki wszystkie ciuchy musza isc do prania albo wietrzenia bo tak smierdza, ze tragedia.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, bić brawo. Następny etap, zamknięcie pubów by bydło nie piło. Brawo.

Gdzie widzisz faszyzm? Pisałem o ewolucji faszyzmu, bo faszyzm z tym był mniej restrykcyjny. Jako przedsiębiorca chce sam decydować, czy pozwalam palić w swoim klubie, czy nie - ty jako wolny człowiek, do mojego nie musisz wchodzić. W imię wyższych celów, daje się przywileje, innym ograniczając wolność. Motłoch przyklaszcze jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pandha, gdzie napisałem że coś ktoś straci? Tu chodzi o moją wolność, Twoją i innych - chcesz sobie mieć pub dla palaczy, to sobie możesz go otwierać. Filozofia nie dotkniętego przez takie prawo, jest właśnie polactwem, jestem za i dobrze, ot argument. Coś jak @patro, jestem za, a nawet przeciw - bardzo sprytne, ale bez sensu. Ja mogę bić brawo, jak zakażą całkowicie palenia i wtedy mogę stwierdzić, że to próba dla naszego dobra - teraz to kroczek do zrobienia z ludzi bydła. Jeszcze raz, bo nie czytacie tego co ktoś pisze - chcę otwierać pub dla palących, to go otwieram i tylko Twoja wola, czy w nim będziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm po pierwsze jako palacz od 11 lat zgadzam się, bardzo dobrze, może wreszcie rzucę albo ograniczę :)

po drugie niestety jak to u nas - na przystankach nie wolno palić i co z tego ? myślę, że będzie to samo bo straż miejską widziałem na moim osiedlu tylko raz w ciągu ostatnich 3 miesięcy a nie sądze, że policja się tym zajmie :)

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że będzie to samo bo straż miejską widziałem na moim osiedlu tylko raz w ciągu ostatnich 3 miesięcy a nie sądze, że policja się tym zajmie :)

Ja nie widziałem w swojej okolicy jakiegokolwiek funkcjonariusza, czy to policji czy straży miejskiej, dobrych parę miesięcy.

Zakaz wg mnie jest w porządku, ale z egzekwowaniem raczej nie będzie kolorowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super nareszcie rząd zrobił coś porządnego, trzeba zakazać palenia wszędzie poza własnym domem ,a jak ktoś ma mieszkanie to niech zamiast palić oszczędza pieniądze i kupi sobie dom gdzie będzie mógł sobie palić aż umrze na raka.

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności