Skocz do zawartości

Atak na biuro PiS'u


upa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

my tu gadugadu, a na wawelu trzeba szykować kolejne miejsce dla męczennika lub nawet dwóch

SFM Filtry - wysokiej jakości filtry powietrza do systemów wentylacji i klimatyzacji.

W naszym sklepie internetowym filtry powietrza do wentylacji kupisz szybko, tanio i bezpiecznie.

centrale telefoniczne Siemens, Panasonic, Slican

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby takie coś się stało w USA, to byłbym skłonny w to uwierzyć, stety-niestety nasza polityka nie jest tak wyrafinowana

Zauważ, że nie napisałem: "na pewno", "prawdopodobnie" czy nawet "być może". Napisałem tylko, że 100% pewności nie ma.

Natomiast nie sądzę, aby polska polityczna banda miała z natury więcej jakichś blokadek na neuronach niż amerykańska.

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a prezydent-no właśnie co może prezydent?

Jest veto, jeśli prezydent ma poglądy to czasem korzysta :) Obecnie można by zlikwidować urząd a na stanowisko obsadzić Tuska... bo jeśli nie widać różnicy to po co przepłacać? :)

Myślałem, że nic mnie nie zaskoczy, ale PO wyhodowało dwu talibów a ataki są coraz śmielsze :) Miała być druga Irlandia a coś mi się zdaje, że będzie połączenie Grecji, Afganistanu i komunistycznego kołchozu.

propagandę szerzą zarówno jedni jak i drudzy, tylko głupcy i ślepcy twierdzą, że winna jest jedna strona

Oczywiście 100% racji. PO na pewno nie jest winne ataków, tylko media które kreują sytuację tak a nie inaczej. Raczej rząd nie chce zbyt dużo dymić, mogli krzyż wynieść siłą, polałaby się krew i mieliby tydzień "darmowego" podnoszenia podatków i przepychania niewygodnych ustaw. Jednak spasowali zanim doszło do tragedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Chciałem zabić Kaczyńskiego, tylko za małą broń mam - mówił zaraz po zatrzymaniu 62-letni Ryszard C., który najprawdopodobniej strzelał dzisiaj w biurze poselskim PiS w Łodzi.
Wolę fanatyków którzy się modlą (obrońcy krzyża), niż tych, którzy mordują

Nie cierpię PiSiorów, ale to zdanie jest trafne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pie...ole... mamy już dosyć słuchania o Piźsie, Peło, PeSLach, Lewicach i innych żłopiących z koryta pajacach. Ja bym cały ten parlament rozwiązał, i wydał rozporządzenie, żeby tylko ludzie bez wyroków, posiadający jakiś tam majątek i nienaganną opinie środowiskową byli w parlamencie.

Nie wiem... ten kraj potrzebuje reformy... myślowej. Bo jak tak dalej pójdzie to ludzie wyjdą na ulice i będą się tłukli w imię Prawa i Obywatelstwa... psia mać :/

Jestem właścicielem SEMURAI - agencja SEO oraz właścicielem VRnews.pl - wirtualna rzeczywistość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego demokracja to jeden z najgorszych ustrojów i tyle. Nie dość że okrada, to jeszcze zniewala, a co już najgorsze - okrada ludzi z myślenia, tworząc bezideowe papki, którym co rusz wciska się ciemnotę, co jest dobre, a co złe.

Edyta:

aha, trzeba zakazać strzelania i po problemie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego demokracja to jeden z najgorszych ustrojów i tyle.

To głosuj na Kaczyńskiego. On najprędzej zmieni ustrój na ten najbardziej właściwy :)

Swoją drogą to nieźle mu się obrywa za dzisiejsze wystąpienie. Cymbał jeden nie zdaje sobie sprawy, że to właśnie on wzbudza największą nienawiść.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szemron nie wiem czy zauważyłeś, ale w stosunku do Kaczyńskiego często pojawiają się inwektywy typu cymbał, idiota, psychol, a o konkretne zarzuty trudno.

Natomiast zwolennicy PiSu czy politycy tej partii nie rzucają takimi epitetami na lewo i prawo.

Kaczyński ma poparcie dużej części społeczeństwa i ma odejść z polityki, dlatego że Ty sobie tak życzysz?

Gdyby to jakiś moher zabił kogoś z PO od razu Ty i podobni Ci ludzie zaczęli, by ujadać na Kaczyńskiego, Pis, Rydzyka. I nie mów, że było by inaczej, bo Wy tak właśnie macie - wyłączacie mózgi i flugacie na ludzi, którzy mają inne poglądy, niezależnie od sytuacji.

Poczytaj sobie GW, pooglądaj TVN i dowartościuj się bluzgając na Kaczyńskiego:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności