Skocz do zawartości

Atak na biuro PiS'u


upa

Rekomendowane odpowiedzi

Natomiast zwolennicy PiSu czy politycy tej partii nie rzucają takimi epitetami na lewo i prawo.

Toś mnie rozbawił :) Poważnie, to ci się udało :D

Szemron nie wiem czy zauważyłeś, ale w stosunku do Kaczyńskiego często pojawiają się inwektywy typu cymbał, idiota, psychol, a o konkretne zarzuty trudno.

Widocznie coraz więcej ludzi zauważa, jaki ma charakter. A co do zarzutu, to w tym wypadku jest on bardzo prosty: wykorzystywanie śmierci członka partii dla osiągnięcia politycznej korzyści oraz obwinianie za tragedię rządu, tak jakby to rząd był zleceniodawcą.

Poczytaj sobie GW, pooglądaj TVN i dowartościuj się bluzgając na Kaczyńskiego:)

Wiesz czym innym jest czytanie wypocin dziennikarzy, obojętnie której gazety, oglądanie materiału dziennikarskiego, obojętnie jakiej stacji, a czym innym jest oglądanie niewyrwanych z kontekstu wypowiedzi i sposób w jaki je wypowiada. Przecież to widać, jak na dłoni, że z tym człowiekiem jest coś nie tak. I nie potrzeba GW czy TVN, żeby to ujrzeć.

Gdyby to jakiś moher zabił kogoś z PO od razu Ty i podobni Ci ludzie zaczęli, by ujadać na Kaczyńskiego, Pis, Rydzyka.

Tak, tak. Ty wiesz najlepiej, co ja bym robił... :)

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Przecież to widać, jak na dłoni, że z tym człowiekiem jest coś nie tak. I nie potrzeba GW czy TVN, żeby to ujrzeć.

Po tragedii w Smoleńsku jakoś się znalazły normalne fotki i można było prezydenta normalnie pokazać (tzn. uśmiechniętego, dobrze ubranego, dobrze prezentującego się na spotkaniach zagranicznych, etc.). Przedtem furorę robiły plastikowe reklamówki, niezawiązane sznurowadła. Jak były zawiązane to też źle bo "prezydent biednych ludzi śmiał się dobrze ubrać".

Co prawda 2 dni to trwało, ale jednak się udało. A każdego można by przedstawić w takim świetle. Jak się kogoś filmuje 5-6h dziennie to nie ma siły, żeby nie znalazło się jakieś ujęcie na którym źle wygląda. Palnąć też czasem coś może. Co by o Bronku nie gadać, to już totalny idiota i tyle gaf ile pali na praktycznie każdym spotkaniu to Kaczyński przez tydzień nie mówił :rolleyes:

Weźmie się parę fotek, znajdzie jakiegoś Palikota który zapyta czy gość "aby nie jest alkoholikiem"... "aby nie jest chory psychicznie" i "czemu nie chce się przebadać" i już jest jazda :) Ostatnio to były nawet postulaty delegalizacji partii na podstawie "słów prezesa", które oczywiście przekręcił dziennikarz TVN. Ale to już szczyt szczytów, żeby dziennikarz poprzekręcał wypowiedź a potem partia rządząca rozmawiała o delegalizacji opozycji. Po takiej wypowiedzi (gdyby ludzie mieli trochę oleju w głowie)... to w następnych wyborach wylądowaliby poza progiem.

Ja jednak myślę, że pierwsi do zmiany ustroju są pseudoliberałowie z PO :) Dopalacze dobitnie pokazały, że premier ma zapędy dyktatorskie. Jak Ziobro palnął, że lekarz pójdzie siedzieć i już nikogo nie zabije to od razu (prawidłowo) był dym, że tak bez decyzji sądu, że łamie prawo, że narusza neutralność wymiaru sprawiedliwości. Jak Tusk "króla dopalaczy" wsadzał do więzienia to już niczego nie naruszał i dobrze, do dbał o dobro dzieci. Przecież to robienie z ludzi idiotów i widać gołym okiem, że mainstream stosuje podwójne standardy. Bo równie dobrze można by powiedzieć, że Tusk złamał prawo a Ziobro dbał o dobro pacjentów.

A premier i prezydent powinni odejść, bo Kaczyński sobie tak życzy?

Widzisz, jak były premier sobie tak _życzy_ to "zamach stanu" i "zaraz poleje się krew". Jak czołowi politycy PO mówią o delegalizacji PiSu... to wszystko jest "ok". Nic się nie stało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szemron jak jesteś taki mądry to przytocz mi epitety jakimi posługują się politycy PiSu.

Ja przytoczę Ci cytaty z Niesiołowskiego:

"Pan Bóg tak stworzył kurczaki, że są inteligentniejsze od kaczek. Podobno kaczki są dość tępe"

"Taką decyzję podejmują karły moralne. "

Jest to po prostu nikczemny dureń i ten nikczemny dureń nie może być ministrem polskiego rządu.

I inne typu: "ćwoki" itd.

Palikota:

Bronisław Komorowski pójdzie na polowanie na wilki, zastrzelimy Jarosława Kaczyńskiego, wypatroszymy i skórę wystawimy na sprzedaż.

Ja uważam prezydenta Lecha Kaczyńskiego za chama.

Sikorski:

„Dorżnąć watahę”

I jak tu się dziwić, że potem jakis psychol strzela do ludzi tylko dlatego, że pracują w biurze Pis?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szemron jak jesteś taki mądry to przytocz mi epitety jakimi posługują się politycy PiSu.

To chyba nie epitet a raczej ocena, katastrofa smoleńska to wina Tuska, Komorowskiego etc. Ogólnie mówiąc PO.

Teraz też podobno to PO namówiło tego człowieka do popełnienia zbrodni, przecież to tak łatwo zrobić. Wystarczy o kimś źle mówić i rodzi się chęć mordu w słuchających.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiadomo kto kogo namawiał... wszak podobno niektórzy nie pamiętają i niedawno nie byli do końca świadomi, co było skutkiem spożywania leków. Język PiS to język miłości... trzeba było tylko posłuchać dziś Jareczka, Jolci, Kamińskiego, Hofmana, Czarneckiego i tego typa chyba z Łodzi co mówił "nie zabijajcie nas".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wyjsc na gorzkie zale ale takei sytuacje beda w Polsce co raz czesciej ,jest co raz wiecej zdesperowanych ludzi ,nieporownywalnie wiecej osob biednieje niz sie bogaci .Jes to spowodowane brakiem wspolpracy wsrod rodakow .Wielu za wszelka cene probuje zatrzymac 100% wszsytkiego dla siebie jednoczesnie przekonujac druga strone ze to on ma racje .Z tego sie tworza konflikty proste .

Przypominam czytalem ze gospodarka swiatowa jest juz na 65% zadluzona wiecej niz te nasze smieszne progi .Zyski gospodarki swiatowej juz nie pokrywaja dlugow . A pieprzone pizdusie ciaglym jadem z mediow pluja ,rowniez to sie przeniosi na inne sfery spoleczenstwa co nawet tu mozna zauwazyc .(zmiany w podejsciu)

Na swiecie poprostu musi wybuchnac konfikt to jest logiczne tak samo jak spuscisz kamien z wysokosci on musi spasc koniec,a jak na razie Polska nie zalicza sie do grona tych wybranych krajow ktore przetrwaja .Ia takie zdesperowane ataki ludzi beda co raz czestsze ,zreszt anie tylko zdesperowanych wielu tez zapada na choroby psychiczne i nie raz wieczorem jak wracam do siebie widze nienawidzacych swiata ludzi he to trzeba zmienic bo ten kraj idzie na dno

Dzisiaj zbytnio filozofuje sory:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demokracja - rządy głupców - zwykłe utopijne brednie i mydlenie oczu.

Istnieje tylko oligarchia i anarchia.

Pierwsza jak i druga może być dla ludzi dobrym lub złym rozwiązaniem.

A co się tyczy tego idioty z pianą na ryju, cóż, mało świrów z prawem głosu dookoła... ?

Korwin chce dać wszystkim broń...

edyta:

Istnieje pewna prawidłowość.

Im więcej wolnych mężczyzn(bez związku), tym większa możliwość wybuchu konfliktu zbrojnego.

Rozejrzyjcie się dookoła po znajomych - ilu się ochajtało a ilu zwleka... .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tu się dziwić, że potem jakis psychol strzela do ludzi tylko dlatego, że pracują w biurze Pis?

A nie przyszło Ci czasem do głowy, że człeka nikt nie musiał namawiać? Wystarczyło po prostu, że posłuchał pitolenia Kaczyńskiego i postanowił go odstrzelić.

Każdy ocenia innych swoją miarą, więc Ci, co twierdzą, że ludzie są aż tak podatni na słowa wypowiadane w media, sami pewnie tacy są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"- Zaczyna się zabijanie opozycji - mówił przed łódzką siedzibą PiS Witold Waszczykowski."

no i następne pare tygodni bez reform, nowych ustaw, egzekwowania prawa etc minie jak z płatka. i media i rząd i administracja zajęte będą kolejnym tematem nr1.

w naszym kraju sprawdziłby się chyba ustrój, w którym byłyby 2 rządy i 2 parlamenty. jeden taki jak jest teraz, żebyśmy się przypadkiem nie zanudzili, a drugi taki od roboty, np. wynajętych największych mózgów od prawa, administracji, ekonomii i zarządzania. żeby było prościej rządziliby bez wyborów lecz np. z konkursu, a wypłatą byłby procent od wypracowanego wzrostu pkb i obniżonego długu. ot i proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie epitet a raczej ocena, katastrofa smoleńska to wina Tuska, Komorowskiego etc. Ogólnie mówiąc PO.

Być może nie do końca, jednak głowy posypać się powinny. Jeżeli ktoś nie wywnioskował z tej całej historii, kto rządzi obecnie naszym krajem, jest dla mnie bęcwałem. Przecież to farsa, na skalę światową - fajnie pasuje tu cytat z filmu "ostatni samuraj", gdzie pan Omura prawi, "że tak rzecze prawo" - na co mu odpowiedział Katsumoto "Staliśmy się krajem sprzedajnych ku**w"

Uzgodnienia które zostały zawarte - to dla mnie taki akt, jak z cytatu. Do tego udają że nic się nie stało - wybrali najlepszą opcję i w ogóle! Rosjanie nie powinni mieć prawa dojść do tych szczątków, zanim zjawili się delegacja z Polski! W sumie to cholera wie, jak tam naprawdę było i już się tego nie dowiemy - wiem jednak jedno, już dwie godziny po katastrofie, Rosjanie zakończyli i podali wyniki śledztwa "Błąd pilota".

Najśmieszniejsze jest to, że jak Kaczyński był u sterów - wszystkie pieski szczekały, że to zagrożenie dla demokracji. Tusk już dokonał na tym polu znacznie więcej i nic, pieski dalej jadą po PIS. Dlatego mnie tak to śmieszy :D Nie ma jak to wmówić podatnej na sugestie masie bezmyślnej, prostą regułę <PIS = obciach, mohery,zagrożenie> i już wiedzą jak i na kogo głosować, oraz opowiadać legendy, jak to PISiory są złe. Jeszcze bardziej śmieszne jest to, że PO i PIS to w sumie te same przygłupy, tylko nastawione na różne obozy i możecie mi wierzyć, jakby się powymieniali w 50%, nikt by niczego nie zauważył :)

Demokracja, to potężne słowo - a jeszcze potężniejsze, jak znajdzie się w krają bezmyślnych debili, którym się wmawia co jest be, oraz daje się poczucie fałszywej wolności, okradając w 70% z zarobków. Tak, demokracja to bardzo wyrafinowany ustrój, naplujesz obywatelowi w pysk, to powie że deszcz pada.

Nigdy nie głosowałem na PIS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początek składam kondolencje rodzinie zabitego ['];

Zapowiada się ostra jadka - będzie się działo przed wyborami, znowu śmierć będzie wykorzystywana do walki politycznej - przypomina mi się piosenka z radia eska "po trupach do celu".

praca, darmowe dokumenty - listy motywacyjne

ogłoszenia - praca oferty

oszczędzasz na lokacie - najlepsze lokaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności