Skocz do zawartości

Atak na biuro PiS'u


upa

Rekomendowane odpowiedzi

Rosjanie nie powinni mieć prawa dojść do tych szczątków, zanim zjawili się delegacja z Polski!

Na jakiej podstawie prawnej?

Tusk już dokonał na tym polu znacznie więcej i nic, pieski dalej jadą po PIS.

Jakieś konkrety?

Nigdy nie głosowałem na PIS

A co to ma do rzeczy?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Na takiej, że to samolot wojskowy, z głową państwa na pokładzie. Po szczegóły odsyłam, jak to się miało z samolotem wojskowym innego państwa, który rozbił się na pokazie w Polsce.

Jakie konkrety? Ot hazardowa, ot dopalacze.

Jakie zagrożenie stworzył Kaczyński, dla demokracji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem o podstawę prawną a nie o to jak Polska zachowała się w stosunku do Białorusi.

Co hazardowa? Co dopalacze? Chodzi Ci o to, że nikt w trakcie zatrzymania nie popełnił samobójstwa?

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jedziecie na PIS a oni więcej zrobili w dwa lata niż obecny rząd Tuska do tej pory

Na potwierdzenie

https://www.prawica.net/node/8764

No i ja się teraz pytam co zrobił Tusk:

oprócz podwyższenia VAT-u, nieudolnej próby pozbycia się hazardu

Podwyższenia cen paliwa od nowego roku..

https://biznes.onet.pl/rzad-po-cichu-szykuj...57,1,news-detal

wicemarszałek

Sejmu Stefan Niesiołowski powiedział że - Nasz największy sukces to uchronienie Polski przed skutkami kryzysu, czego efektem jest wysokie poparcie społeczne

Boże co za bzdury niby czym nas uchronili przed tym kryzysem pierdzeniem w fotele w sejmie ?? Przecież wprowadzane reformy odczuwane są dopiero po kilku latach a nie od razu... Nie wiem ale ja już wolałem państwo policyjne PIS-u niż zakłamanie,pierdzenie w fotele i wychwalanie się przez rząd PO...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszna zbrodnia się stała, a Wy tu się pienicie?

PO tak samo jak i PiS - są zagrożeniem! To nie partia czy ustrój polityczny stanowią problem, ale ludzie którzy mają władzę. Popieram kolegę wyżej, lepiej zrobić 2 oddzielne obozy i niech jedni SPECJALIŚCI kierują państwem, gospodarką, ekonomią.

Co do kryzysu - nie dosięgnął nas tak wcześnie jak Europę Zachodnią, ale i tak odczujemy skutki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło Ci czasem do głowy, że człeka nikt nie musiał namawiać? Wystarczyło po prostu, że posłuchał pitolenia Kaczyńskiego i postanowił go odstrzelić.

Każdy ocenia innych swoją miarą, więc Ci, co twierdzą, że ludzie są aż tak podatni na słowa wypowiadane w media, sami pewnie tacy są.

Nie, nie przyszło mi do głowy, że normalny człowiek może chcieć zabić Kaczyńskiego, a ze go nie ma to zabija przypadkowe osoby, ktore pierwszy raz na oczy widzi. To jest dla Ciebie normalne? Rozumiem, że jak jutro ktoś będzie uważał, że Tusk pitoli i go zabije ta osoba, to również będzie to dla Ciebie bardzo logiczne?

Ktoś mi w końcu przytoczy jakieś słowa Pisowców podobne do Platfusowych "dorżnieć watah", strzelania do kaczek itd? Bo jak na razie to nie widzę opierania się na faktach tylko każdy swoje żale wylewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i Panie,

nie róbcie z tego wydarzenia politycznego, bo nim nie jest

Lenona też nie zastrzelił nikt z PiSu, ani nikt z PO

Bardzo współczuję rodzinie zabitego i rodzinie rannego

ale niestety wykorzystywanie kolejnej tragedii do swojej politycznej rozgrywki, to jest po prostu żenujące

po trupach do celu

a wielkość Pana Kaczyńskiego, jako polityka, pokazuje akcja spod pałacu prezydenckiego 10pazdz, kiedy tłum skandował, że chce, żeby Prezydentowa nie wróciła już żywa z pielgrzymki do Smoleńska, a Pan Kaczyński nawet nie interweniował, ani tego nie skomentował...

Pan Tusk być może jest zakłamanym politykiem, ale przynajmniej ma na tyle człowieczeństwa, żeby w obliczu niewątpliwej tragedii po prosty publicznie współczuć rodzinom ofiar, a nie oskarżać za tragedię opozycję.

kazek: nie zagłosowałbym ani na PO, ani na PiS, bo słusznie tu zauważono, że mogą się personalnie mieszać jak chcą: i tak nikt w RP tego nie zauważy w wynikach gospodarczych...

a to, co się dzieje w mediach i jak PiS znów próbuje dojść po trupach do celu to jest żałosne i żenujące

dymna.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie przyszło Ci czasem do głowy, że człeka nikt nie musiał namawiać? Wystarczyło po prostu, że posłuchał pitolenia Kaczyńskiego i postanowił go odstrzelić.

Każdy ocenia innych swoją miarą, więc Ci, co twierdzą, że ludzie są aż tak podatni na słowa wypowiadane w media, sami pewnie tacy są.

Nie, nie przyszło mi do głowy, że normalny człowiek może chcieć zabić Kaczyńskiego, a ze go nie ma to zabija przypadkowe osoby

Ten normalny człowiek już ma na swoim koncie morderstwo i próbę morderstwa. Czy jest więc naprawdę normalny? Z tego co wczoraj mówili, to jest chory psychicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna osoba zginęła, druga walczy o życie. Czy uważasz że to było celowe PR-owe zagranie ?

Po trupach do celu.

PRowe na pewno, nie.

Ale czy jest wykorzystywane do własnych celów ?

Z tego co widziałem to pan prezes chyba zapomniał nawet złożyć kondolencje dla rodziny swojego "kolegi" ... ? Za to z siebie zrobił ofiarę.

A no i Macierewicz jak zawsze chce powołać komisję śledczą .... no witki opadają...

Edit:

https://www.eskarock.pl/index.php?page=show...p;also_id=10537

Pozdrawiam, (-;

www.topposition.pl - Top Position

tp468x60_banerrr.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

goszczu - proszę bardzo

"Palikot przekroczył granicę, za którą już nie ma polityki, tylko trzeba tego faceta powiesić na najbliższej gałęzi. Wszyscy musimy do tego doprowadzić. Po czymś takim trzeba mu wybrać gałąź" - mówił poseł Adam Hofmann. "

Sierpień A.D 2010

Jak wybrać szkołę jazdy, jak zdać prawo jazdy w Bydgoszczy, zostać instruktorem ? Zajrzyj na stronę elki.bydgoszcz.pl

Budujesz dom? Potrzebujesz rynny lub parapety? Producent z Szubina koło Bydgoszczy zaprasza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tak czytam i oczom nie wierzę. Wiele osób, które wypowiadały się o dopalaczach i była za zamykaniem, przyklaskując Tuskowi w tym zamachu na Państwo prawa - teraz nagle zmieniła poglądy i uważa wykorzystywanie jednej śmierci, za niegodne?? Dodam tylko, że przy dopalaczach nie było nawet 50% pewności, że to przez to :D Tu nie ma wątpliwości, że zginął człowiek, za to że związany był z PIS. Jak tu teraz traktować takie osoby poważnie? No bo teraz powinno się zrobić tak, wedle Tuskowczyzny:

- zamknąć wszystkie portale, gazety, fora, itp. gdzie nawoływano do nienawiści i obrażało ludzi związanych z PIS

- odnaleźć wszystkich źle życzących PIS, autorów obraźliwych postów, felietonów, itp - zamknąć i przesłuchiwać przez 48 godzin

i tak dalej i tak dalej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności