Skocz do zawartości

Atak na biuro PiS'u


upa

Rekomendowane odpowiedzi

Ja już nie mam nadziei że ten konflikt się skończy, że polityka będzie wolna od takich inwektyw jak Prawdziwi Polacy, Godni Polacy, albo Karły moralne. Jak słuchałem po 10 kwietnia tych bzdetnych wypowiedzi dziennikarzy i publicystów że polska scena polityczna się zmieni to myślałem sobie co za głupoty oni wygadują co oni robią w tej telewizji jak nie potrafią składać i przewidywać faktów chodzi mi o publicystów.

Przecież ja wiedziałem że dopiero się zacznie i trzeba pamiętać o tym kto sieje wiatr tez zbiera burzę.

praca, darmowe dokumenty - listy motywacyjne

ogłoszenia - praca oferty

oszczędzasz na lokacie - najlepsze lokaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Jak to możliwe, że jeszcze nie ma żałoby narodowej? Niebywałe, zdążyłem do niej przywyknąć.

No przecież mamy już innego prezydenta :D

Szemron jak jesteś taki mądry to przytocz mi epitety jakimi posługują się politycy PiSu. Ja przytoczę Ci cytaty z Niesiołowskiego

Widzisz, to jest dokładnie to, co opisał kikasek, posługując się cytatami Niesiołowskiego odwracasz kota ogonem. Tylko, że w tym momencie trafiłeś kulą w płot, ponieważ stawiasz mnie ewidentnie w roli zwolennika PO, podczas gdy ja tej partii w ogóle nie popieram. Co mnie obchodzi, co Niesiołowski mówił. To taki sam cham i burak, jak Kaczyński i wcale nie mam zamiaru tego typa bronić.

Szczerze mówiąc nie chce mi się wyszukiwać cytatów Kaczyńskiego, mam na prawdę inne pomysły, jak spożytkować ten czas, ale na pewno pamiętasz słynne porównywanie Polaków niepopierających PiS do ZOMO. Kaczyński jest największym hipokrytą w Polsce, bo cały czas stawia siebie i swoją partię w roli bezbronnej ofiary, a sam dzieli Polaków, posługuje się językiem nienawiści - i zawsze to robił, bo tego oczekuje od niego twardy elektorat.

Poczytaj sobie, co mówił wczoraj w łodzi kandydat PiS na prezydenta tego miast Witold Waszczykowski. Następny wariat! Rozumiem, że oni chcą koniecznie obwiniać za wszystkie nieszczęścia w tym kraju rząd, ale dla człowieka średnio inteligentnego są to próby bardzo, bardzo żałosne.

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kazek76, Ty chyba jakiś sfrustrowany mocno jesteś, co? Robisz tu dziwną propagandę. Zapisz się do jakiejś partii lub załóż swoją i będziesz miał większy krąg odbiorców swego biadolenia.

Marku, czy ja każę Ci coś robić, zakładać coś? Chyba nie. Post był typowym sarkazmem i ukazuje pokrętną logikę co niektórych osób, które podejrzewam o kompletny brak samodzielnego myślenia, lub myślenia wybiórczego. To śmieszne trochę i argumenty użyte w innej sprawie są OK, ale jak już w innej, to be. Świadczy to tylko o zakłamaniu, podatności na propagandę - co akurat powinno być dzwonkiem dla wszystkich, gdyż jak wiesz, jeszcze niedawno w tej części europy, Niemcy tego doświadczyli. Zobacz ot na takiego użytkownika "bogdansenator" - gdzie młodzieżówka PO i SLD zrobiła swoje i myśli, że samobójstwo Pani Blidy, to zagrożenie dla demokracji - choć gdyby przez swoje zaślepienie przeczytał co napisałem, zrozumiałby że pisząc "zagrożenie dla demokracji" nie mam na myśli złamania prawa przez uczestników tych wydarzeń, ale tego co robił Donald Tusk. Zlikwidować hazard, zamknąć sklepy... dlatego już nie mam zamiaru tłumaczyć takim ludziom czegoś jak przedszkolakom. Bo nawet nie rozumie, że prócz prawa własnego, kraje podpisują między sobą konwencje, na których się potem opierają i tak, Białorusini skorzystali z jednej, a Tusk z drugiej, całkowicie oddając Rosjanom śledztwo - mydląc oczy, że ta będzie najlepsza. (co jak wiemy jest kompletną porażką, nawet to stwierdza rząd - bezradnie prosząc się o wszystko, żenujące to jak sprzedali nas, jako naród)

Także Marku, nie każ mi robić tego czego nie chcę, zwłaszcza że politykami się brzydzę i uważam ich za ludzi wypaczonych, którym ambicja każe stawiać się nad motłochem - szafując życiem, emocjami, a przy tym kompletnie się z nami nie liczą. Tak jak wypaczony jest generał, który na na radzie podnosi rękę "Ja, ja, ja to zrobię" - gdy padnie pytanie, kto wykona niebezpieczne zadanie, które pochłonie wiele istnień - byle przyniesie to mu splendoru i wiary we własną wyższość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szemron ja napisałem:

"Szemron nie wiem czy zauważyłeś, ale w stosunku do Kaczyńskiego często pojawiają się inwektywy typu cymbał, idiota, psychol, a o konkretne zarzuty trudno.

Natomiast zwolennicy PiSu czy politycy tej partii nie rzucają takimi epitetami na lewo i prawo."

Jak widać nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Wyśmiałeś to co cytuje - ja Ci wskazałem wypowiedzi na temat Kaczyńskiego, gdzie mówi się o jego zabijaniu, a Ty jakoś nie umiesz wskazać takich, w których Pisowcy mówią o zabijaniu innego polityka i piep** razem z Kikaskiem o odwracaniu ogona.

A wypowiedź Hoffmana to ewidentnie rewanż za "strzelanie do kaczek" itd., więc Ermar słabo ma się to do rzeczywistości. On to powiedział 2 miechy temu, a od ilu Palikot i społka puszczając tekst o dożynaniu watahy itd.

I chyba czegoś nie zauważyliście. Wczoraj zginął asystent europosła z PiSu, a nie z PO. Więc nie wciskajcie kitu, że jakieś wypowiedzi o Zomo skłoniły go do zabójstwa.

Jak koleś non-stop słyszy, że trzeba wypatroszyć Kaczyńskiego, że Kaczyński to cham, idiota, burak, kartofel to może mu się odkleić. Od samego gadania głupot nikt nikogo nie zabija, bo jeśli tak by było to połowa sejmu, by nie żyła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto ty jesteś?

Jam Kaczorek

Skąd przybywasz?

Prosto z Tworek

Jaki znak twój?

Jad spieniony

Czego nie masz?

Konta, żony....

O czym marzysz?

O korycie

No, a Polska?

Chyba kpicie

A co z Lechem?

będzie świętym.

Pomnik?

Stawiam fundamenty

Coś o Tusku?

Nienawidzę!

A co z PO?

Nią się brzydzę

Zmowy, spiski?

Widzę wszędzie

Rydzyk?

On papieżem będzie

Naród cały?

Wprost mnie kocha.

Dziękuję.

Noooo ... czas na procha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ot na takiego użytkownika "bogdansenator" - gdzie młodzieżówka PO i SLD zrobiła swoje i myśli, że samobójstwo Pani Blidy, to zagrożenie dla demokracji

Pogratulować jasnowidzenia.

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goszczu, ale przecież to PiS zaczął całą agresje - konkretnie jak to trafnie zauważyła jedna osoba, od "dziadka z wermachtu".

Tragedia która się stała to jest po prostu zbieranie owoców tego typu agresywnych działań.

Jeżeli ktoś nawołuje do otrzeźwienia to otrzeźwić się powinien przede wszystkim prezes i jego zastęp talibów - takich jak np. "yoyo" Brudziński ("yoyo" to jego pseudonim z czasów szkolnych kiedy dokonywał rozbojów i okradał kolegów za co został z niej wyrzucony).

Wierszyk natomiast to podsumowanie działań psychopatycznej kaczki - żądania powołania komisji śledczej i ścigania internautów z urzędu za groźby na forach to już jest szczyt paranoi i idiotyzmu. PiS jako opozycja powinna zgłaszać jakieś konstruktywne projekty ustaw i propozycje związane z gospodarką, wizją rozwoju Polski a co mamy w zamian ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówienie prawdy (Dziadek z Wehrmachtu) to wg Ciebie agresja?

Kto nakręca tą spiralę nienawiści to widać w mediach w normalny dzień. 50% wiadomości na onecie, wp itd. ma udowodnić tezę, że PiS to banda popier**** psycholi. Wszedłem dzisiaj w jakieś komentarze na gazeta.pl. 100% wulgaryzmów.

Ja nie widzę, żeby media prawicowe (mało ich) ciągle pisały o oszołomach z PO, a zwolennicy z PiSu z pianą na ustach wyzywali non-stop Platfusów od debili, imbecyli, ćwoków itd. A na pewno tam więcej o sprawach, które mają znaczenie dla Polski.

Przykład - ten nieszczęsny krzyż. Jakieś baby się tam modliły - czy komuś one przeszkadzały? A w mediach przez kilkanaście dni była na nie nagonka. Jakieś niewyżyte debile przychodziły tam i się nad nimi znęcały - pluły, obrażały itd. Czy to jest normalne, żeby w mediach gadać o tym tygodniami?

Jak to w mediach wyglądało? Banda mocherów z PiSu sączyła przez tygodnie nienawiść pod krzyżem, a przeciwnicy to kulturalne baranki.

Wy coś chrzani*** o jakieś nienawiści Kaczyńskiego, a sami dążycie do tego, że było państwo totalitarne, gdzie nie bedzie żadnego PiSu, a ich zwolennicy trafią do psychiatryka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem tylko jedno. Wyobrazcie sobie co by sie dzialo gdyby to byl atak nie na biuro PiS-u lecz PO? Bylaby 100 razy wieksza jatka jak teraz. Juz widze jak wystepuja politycy PO, jak mowia o zamachu na demokracje, o delegalizacji PiS-u. Media oglosilbyby ze to poczatek wojny domowej, Palikot i Niesiolowski az by sie pewnie zapluli z nienawisci. Nie mowicie zeby tak nie bylo.

Zreszta, to wszystko jest chore. Zaatakowano biuro PiS-u winny jest PiS, jesli zaatakowanoby biuro PO winny bylby oczywiscie PiS. To ze rzad podnosi podatki to winny jest oczywiscie PiS bo obnizyl podatki, to ze sie zadluzamy jak nigdy w historii to winny jest PiS. To ze doszlo do katastrofy samolotu to winny jest PiS bo Kaczynski zostal prezydentem (autentyczna wypowiedz polityka PO). Heh niedlugo PiS bedzie winne temu ze dzieci w afryce gloduja, winne strajkom na swiecie i plamom na sloncu. Przypominam wszystkim - OD 3 LAT RZĄDZI PO - to jakby ktos zapomnial. Ludzie zacznijcie w koncu troche myslec a nie slepo wierzyc wszystkiemu co wam w TV serwuje, bo niedlugo to bedziecie sie cieszyc z kazdej podwyzki podatkow bo w TV powiedzieli ze obywatele podwyzki podatkow nie odczuja :)

Opozycja nawet taka jak PIS zawsze jest potrzebna bo patrzy na rece rzadzacym. Jak ktos twierdzi ze opozycja nie ma racji bytu i trzeba ja niszczyc to chce chyba zyc w panstwie totalitarnym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak widać nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Wyśmiałeś to co cytuje - ja Ci wskazałem wypowiedzi na temat Kaczyńskiego, gdzie mówi się o jego zabijaniu, a Ty jakoś nie umiesz wskazać takich, w których Pisowcy mówią o zabijaniu innego polityka i piep** razem z Kikaskiem o odwracaniu ogona.

Tak tak, pisz jak to nie umiem czytać ze zrozumieniem, bo cóż innego Ci pozostaje? A jakbyś czytał uważnie moje posty, to wiedziałbyś, że nie chce mi się tracić czasu na wyszukiwanie cytatów, bo w odróżnieniu od Ciebie, nie znam słów polityków na pamięć. O zomo akurat pamiętałem, więc wspomniałem, a to doskonały przykład tego co robi Kaczyński - dzielenia Polaków na tych popierających PiS i tych gorszych. To on rozpoczął wojnę domową i co do tego nie ma cienia wątpliwości. Przecież jemu ten zamach jest na rękę :) Teraz będzie próbował to wykorzystać politycznie, czego dowód już dał w pierwszym wystąpieniu po zamachu :D

A tu kolejna ciekawostka:

https://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103087,8540447...monitoring.html

Tak więc uważajcie, co piszecie ;)

Szukam aktualnego właściciela domeny filmside.pl

Proszę o kontakt na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie wciskaj kitu - nie chce Ci się tracić czasu, bo jakbyś miał ich szukać to byś ich szukał przez rok i nie znalazł:)

Tak to, że zginął mu brat też jest mu na rękę... To, że jakis psychol chce go zabić też jest mu na rękę. Haha. Jak go zabiją to będziesz mówił, że nawet po śmierci walczy o korzyści polityczne, bo ciągle o nim mówią.

Tworki welcome to w Twoim przypadku:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zaczęło się tak niewinnie, kilka lat temu.

1. Nie będę premierem, gdy mój brat będzie prezydentem

2. Nie będzie koalicji z Samoobroną

3. Cieszę się, że będę na pierwszej linii walki z Samoobroną

4. My w kolejnej kompromitacji i w otwieraniu Samoobronie drogi do władzy w Polsce uczestniczyć nie będziemy

5. Nie poprzemy nikogo z wyrokiem sądu lub przeciwko komu toczą się sprawy sądowe. To jest sprzeczne z ideałami PIS

6. V-ce minister sprawiedliwości nie ścigał i nie osadzał w wiezieniu działaczy opozycji w latach 70

7. Wybudujemy trzy miliony mieszkań

8. Wprowadzimy szybko niższe podatki

9. Wycofamy wojsko polskie z Iraku

10. Prawie 200 km autostrad w 2006, to nasza zasługa

11. Tylko 6 km autostrad w 2007, to wina SLD

12. Marcinkiewicz, to premier na całą kadencje

13. Pomożemy Stoczni (UE chce zwrotu 4 mld)

14. Zredukujemy administrację państwową

15. W rządzie nie będzie byłych członków PZPR

Dla mnie raz dane słowo jest święte. (Jarosław Kaczyński, 10 VII 2006)

Bogusław Senator, firma Poczta Kwiatowa INC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówienie prawdy (Dziadek z Wehrmachtu) to wg Ciebie agresja?

Polaków w wehrmachcie było setki tysięcy, Niemców w Wojsku Polskim w 1939 kilka tysięcy, więc takie mówienie samo w sobie nie jest agresją, ale... przypomnij sobie w jakim momencie to zostało powiedziane, przez kogo i w jakim celu.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności