Skocz do zawartości

Atak na biuro PiS'u


upa

Rekomendowane odpowiedzi

Nice :)

Ja proponuję, żeby najbardziej zapienieni napisali do siebie na PW, zrobili ustawkę i wyjaśnili face to face pewne kwestie :D

No i o to chodzi. Bez urazy panowie. Jedna, druga czy trzecia banda oszołomów pluje na siebie jadem i decyduje "która Polska jest mojsza" (jak to w klasyce było powiedziane). Kolejna banda oszołomów sprzedaje to medialnie i kręci własne lody na ramówkach. A cała reszta pozostałych oszołomów się tym wszystkim podnieca i pluje na siebie - bo tamci plują.

A ja nieśmiało przypomnę, że teoretycznie za nasze podatki oszołomstwo nie miało pluć na siebie, tylko rządzić krajem - z sensem na dodatek.

Przez blisko 20 lat "wolności" ja większego sensu w tym nie widzę (a jeśli nawet - to za mało), chociaż u żłoba siedziały już oszołomy wszelkiej maści i to często kilkukrotnie.

IMHO - oszołomstwo było i będzie, do momentu, kiedy ostatni z Macierewiczów, Tusków, Kaczyńskich, Wałęsów i wszystkich innych, którzy pamiętają z autopsji czasy tzw. "komuny", skakania przez płoty i przekształceń po prostu nie wymrą. Kiedy nasze dzieci (wnuki?) będą o tym dowiadywać się z książek - może będzie lepiej. Ale też niekoniecznie.

Więc podyskutujmy lepiej dlaczego między oszołomami (walczącymi przecież ze sobą już na noże) nie ma sporu o to, że subwencja na partie oszołomskie ma być większa niż w obecnym, dlaczego "przyjazne państwo" nie jest przyjazne, dlaczego kancelaria premiera i prezydenta się rozrasta, a nie które oszołomy są bardziej winne za wojnę polsko-polską ;)

PS. Jak kogoś razi za duża ilość "oszołomów" - przepraszam. Mocniejszych słów nie chcę używać :)

Wiązanie krawatów, tańce murzyńskie, wizytówki, reklamy i inne akrobacje.

Dobre strony, unikalny opis? Moderowany katalog stron i Katalog stron www - pisz po darmowe kody. Sklepy internetowe, handel: katalog askway.biz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Styx ma sporo racji.

Pomijając zapatrywania polityczne to my wszyscy na tym tracimy. Robi się coraz więcej podziałów w społeczeństwie, a sytuacja ekonomiczna się nie poprawia.

Wszystkie spory pomiędzy stronami: politycy/media przechodzą na normalnych ludzi. Politycy i media mają swoje interesy i często korzystają z tego, że są awantury polityczne.

Ale wg mnie najbardziej winne są właśnie media. PO/PiS/SLD/PSL itd. mają swoje poglądy - ktoś na nich głosuje, więc w jakimś sensie wszystkie te partie są potrzebne, bo działają w interesie swoim wyborców.

Politycy zawszę będą walczyć o większe poparcie i jest to coś naturalnego. Ale to, że media nie są obiektywne to już patologia. Bo chyba się zgodzicie, że największe media nie są obiektywne, a duża część dziennikarzy to raczej w sejmie powinna urzędować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co oni nam dają?

Kotlet mielony ze zgniłych ideałów

Co oni nam dają?

Tradycje niewoli i raka świadomości

Co oni nam dają?

Okruchy ze stołu z trującym jedzeniem

Co oni nam dają?

Ponure proroctwa i ciągły niepokój

....

Co oni nam dają?

Okruchy ze stołu z trującym jedzeniem

Co oni nam dają?

Ponure proroctwa i ciągły niepokój

Co oni nam dają?

Chleb, wódkę i igrzyska

Co oni nam dają?

Chwałę i bogactwo dla bohaterów

A.D. 1989

Czy coś się zmieniło?

E:

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłoby PIS, nie byłoby ataku - proste

żałosne, głupie myślenie i tyle

Swoją drogą dziwna sytuacja. Partia rządząca ma 100% władzy, mogą robić co chcą a "czołowe media" ciągle jadą po opozycji, tak jakby miała cokolwiek do gadania albo za cokolwiek odpowiadała.

nic dodać nic ująć. Nie ważne za kim głosowałeś/aś to jest dziwne tak jak napisał @slawek22

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej spójrzcie na całe te polskie bagienko w szerszym kontekście.

Komu jest na rękę, żeby Polska była coraz bardziej podzielona, słabsza ekonomicznie i moralnie?

My, Polacy dajemy się dymać. Współcześnie, tzw. wrogie przejęcia stosuje się nie tylko w sferze biznesowej, ale też państwowej. Być może Polska w tym sensie jest już przejęta.

Niestety, Koledzy ;-(

Dlatego, to co leci w tv i na portalach to tylko igrzyska i urabianie mas, żeby je dzielić, mącić w głowach, demoralizować i osłabiać. Takimi społeczeństwami można potem łatwo rządzić. To są stare metody opisane już w "Sztuce wojny" Sun Tzu i pewnie rozwijane po dzień dzisiejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podniecajcie się dalej nic nie znaczącym czynem jakiegoś dziadka co miał trochę za gorącą krew.

takich dziadków może być więcej,jednemu się nie podoba kogoś gęba innemu inna gęba, a akurat padło na kogo padło.

dla mnie zwykłe morderstwo i kolejny minus dla PIS, bo robią z tego wielką aferę na siłę, nakręcają to na maxa,

pewnie trzeba będzie każdemu(nawet sołtysowi z PIS) dać ochronę, a na to trzeba kasę, więc PO podniesie podatki , więc PIS znó zaprotestuje przeciwko podwyżkom,

więc PO nie podniesie podatkó, więc PIS zaprotestuje aby podnieść wypłaty, więc kasa rządowa pusta i się nie zgodzą, więc znów akcja itd itd

a potem zmaina rządu i PIS będzie rządził i znów, mało kasy to podnieść podatki, więc PO sprzeciw, potem strajki jak nie nauczycieli to górników lub innych

PO za nimi (teraz przeciw są) a PIS znowu będzie tłumaczył że nie ma kasy ( jak PO żądzi i mówią że nie ma kasy bo budżet poleci to tego PIS nie interesuje),

i tak w kółko, a ciemna masa co jakiś czsas ma igrzyska i się kłuci komu więcej kasy do kieszeni trzeba nawalić - oddając na niego głos.

PS politycy się bardzo bulwersują że ktoś ośmielił się zaatakować ich w pracy ?

nie rozumieją że po tylu latach obietnic bez pokrycia, byle wygrać wybory i omamiania

w końcu komuś nerwy puszczą i za kłamanie może ktoś komuś albo walnąć z pięści, albo nawet z pistoletu ?

politycy chcą większej ochrony aby nikt im nie mógł zrobić krzywdy za robienie ludzi w h................... owanego ?

bez komentarza,

Najlepszy

Tani hosting na Twoją www.

Bierz co potrzebujesz Hosting skrojony na miarę.

Ponad 500 adresów IP do wyboru do koloru ;) konta www od 19zł. brutto rocznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Mam raka, zostało mi siedem miesięcy życia. Musiałem uporządkować swoje sprawy (mężczyzna sprzedał dom, oddał licencję taksówkarską, rozwiódł się z żoną) - tak źródła serwisu gazeta.pl relacjonują rozmowę zatrzymanego Ryszarda C. z pilnującymi go funkcjonariuszami.

Mężczyzna opowiadał im, że czyn swój planował od roku i niekoniecznie chciał zabić Jarosława Kaczyńskiego, ale "jakiegokolwiek polityka, obojętnie jakiej partii, żeby nie czuli się tacy pewni siebie".

https://wiadomosci.onet.pl/raporty/napad-na...,wiadomosc.html

nihil fit sine causa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ociekające jadem i nienawiścią komentarze sympatyków zarówno pis jak i po, opluwających siebie nawzajem, zamieszczane pod artykułami, przypominają mi zwaśnionych kiboli piłkarskich. Dno.

Takie komentarze sa praktycznie pod każdym artykułem w portalach. Mogłyby być moderowane, a nie są, bo nakręcają odwiedzalność. Podejrzewam, że wiele z nich robione jest na zlecenie portali.

Eksperyment Discover.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności