Skocz do zawartości

Spis / katalog katalogów stron


OPCG.net

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki. Dodaje go do listy...

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Heh... A znasz taki porządny, najlepszy? Któy aktualizowany jest codziennie po kilka razy, jak tylko pojawi się nowy, nawet nie zindeksowany prez google katalog? Taki, któego autor sprawdza co tydzien katalogi wszystkie, czy czasem ktos nie zminił regulaminu,. lub nie wprowadził opłat lub wymaga linku zwrotnego?

Strone moją dodalem już do 3/4 wpisów, które są w moim 1 poscie... W każdym spisie, były katalogi, których w poprzednim nie znalazłem.

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety codziena aktualizacja jest prawieniemożliwa po pierwsze:

- trzeba miec sporo czasu na szukanie nowych katalogów.

po drugie:

- brak żadnych kożyści z tego

po trzecie:

- są inne sprawy niż aktualka.

po czwarte:

- do spisu należy dodać samemu swój katalog !!

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to zbieramy tą listę, aby ktoś, kto właśnie stworzył swój katalog, wszedł to tego wątku i pokolei do każdego spisu dodał swój katalog.

Ale i tak nie masz do końca racji... Katalog onetulub wp.pl raczej nie będzie dodawał się do jakiś spisów i tak dalej...

Nie ma co prowadzić takiej rozmowy. Po to zbieramy te adresy, żeby było ludziom łatwiej dodawać strony do katalogów, czyli pozycjonować. Jak znasz jeszcze jakis spis, to napisz o tym tutaj. Jeżeli nie, a masz stronę to bierz się do dodawania :P.

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... A znasz taki porządny, najlepszy? Któy aktualizowany jest codziennie po kilka razy, jak tylko pojawi się nowy, nawet nie zindeksowany prez google katalog? Taki,  któego autor sprawdza co tydzien katalogi wszystkie, czy czasem ktos nie zminił regulaminu,. lub nie wprowadził opłat lub wymaga linku zwrotnego?

Strone moją dodalem już do 3/4 wpisów, które są w moim 1 poscie... W każdym spisie, były katalogi, których w poprzednim nie znalazłem.

96281[/snapback]

Ja swój wpis aktualizuję codziennie, może nie kilka razy na dzień ale raz, na podsumowanie dnia. Ciekawe, czy jeśli zauważyłeś jakiś brak w którymś ze spisów dodałeś tam znaleziony nowy nabytek, poniżej piszesz:

Po to zbieramy tą listę, aby ktoś, kto właśnie stworzył swój katalog, wszedł to tego wątku i pokolei do każdego spisu dodał swój katalog.

Ale i tak nie masz do końca racji... Katalog onetulub wp.pl raczej nie będzie dodawał się do jakiś spisów i tak dalej...

Nie ma co prowadzić takiej rozmowy. Po to zbieramy te adresy, żeby było ludziom łatwiej dodawać strony do katalogów, czyli pozycjonować. Jak znasz jeszcze jakis spis, to napisz o tym tutaj. Jeżeli nie, a masz stronę to bierz się do dodawania :P.

96316[/snapback]

Masz rację, ale narazie prawie każdy tworzy spis sam, i ja wiem ile to jest pracy, i nie wytykaj drugiemu, bo to jest bez senu.

Niestety codziena aktualizacja jest prawieniemożliwa po pierwsze:

- trzeba miec sporo czasu na szukanie nowych katalogów.

po drugie:

- brak żadnych kożyści z tego

po trzecie:

- są inne sprawy niż aktualka.

po czwarte:

- do spisu należy dodać samemu swój katalog !!

96302[/snapback]

Tu się nie mogę zgodzić do końca, katalogi dodaję sam, bo mi to ułatwia póxniejsze dodawanie stron, a powinien dodawać każdy kto odwiedza spis, i zna katalog, którego nie ma jeszcze w spisie. Tak by wszyscy przyczynili sie do powstawania "dobrych" spisów. I już teraz dziękuje wszystkim, którzy dodają, jak również zgłaszają nieprawidłowosci w moim spisie.

Bo każdy dobrze wie, że autor takiego spisu nie ma żadnych korzyści z takiego spisu, a nawet to go sporo kosztuje (praca, serwer jak i czas wolny). I równie dobrze taki spis może być "prywatą" na localhoscie.

Pozdrawiam,

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wszystkim sie zgadzam, ale to nie temat na dyskusje...

Czekam na nastepne porpozyje nowych spisów...

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do czego go dodajesz?

Chyba nie do spisów katalogów, bo to chyba zwykły katalog, a nie katalog katalogów....

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A możesz podac do niej link?

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, każdy katalog stron ma kategorie katalogi, i tu nie oto chodzi.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie kategorie w katalogach również mogę dodawać do spisu... Z czasem, jak dany katalog będzie stawał się popularniejszy - dopiszą sie nowe katalogi i powstanie obszerna lista :D.

W takim razie... Dodałem nowy spis:

- https://www.stwor.yay.pl/katalog/index.php?cat=70 [NOWY - 26.10.2005 r.]

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności