Skocz do zawartości

Spis / katalog katalogów stron


OPCG.net

Rekomendowane odpowiedzi

Zaaktualizowałem mój 1 post... Radzę zerknąć!

Nasza lista liczy już 15 katalogów katalogów. Przybyło kilka nowych w najbliższym czasie, więc biorę się za dodawanie mojej strony, bo mam parę zaegłych, Wam też to radzę :wow: ...

Jak tylko pojawi się nowa propozycja, to dodam adresik, bo kompa mam włączonego cały dzień i w Maxthonie cały czas otwarty ten temat, ciągle odświeżam, odświeżam i czekam na nowinki ;) .

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Proponuję oddzielić katalogi od spisów, bo zaraz katalogów z kategorią katalogi bedzie tutaj pełno i bedzie się to wszystko mieszało.

Pozdrawiam,

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na rozkaz...

Zrobione :).

TERAZ CZEKAMY TYLKO NA NOWE LINK'I B) .

- - -

Stwor: https://www.stwor.yay.pl - coś jest nie tak... Musiałeś coś wiwinąć lub Tobie coś wywinęli :blush: . Teraz mam serwerek u alpha.pl i polecam ich!

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Laki...

Dodałem:

- https://katalog.kopia.biz/wpis-13pk-36-st0.html [NOWY - 27.10.2005 r.] +

Czekam na następne propozycje!

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Nikt już tu nie pisze. Nie ma pewnie, jak na razie więcj spisów katalogów...

W takim razię prośbę kieruję do MODERATORÓW!

PROSZĘ O ZROBIENIE Z TEGO TEMATU - PRZYKLEJONEGO.

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki djumbo.

Dodałem:

- https://www.katalogi.prawne.net/wpisy.php?kat=4&pod=27 + - 5 listopada 2005 -

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zebol mógłbyś doać doklany adres:

www.novabank.pl/w-13p-289.html

no ale tam nie ma wcale jeszcze ani jednego katalogu ??

niezaleznosc-finansowa.pl - czasami coś napiszę

Hippos - Katalog stron PREMIUM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh jak pisałem, że dodawania katalogów w których jest kategorai katalogi nie ma sensu to mnie nikt nie słychał... a teraz będą się tu pojawiać linki katalogów, które nie mają nic wspólnego ze "spisem" katalogów.

Mar.

Polecam katalog SeoPark.pl, katalog AK47 (5 lata w sieci) ...oraz Wirtualne-miasta.eu
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów" - Stanisław Lem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się takie, takie bezużyteczne kategorie Katalogi stron w katalogach stron będą zapisywać, to ich po prostu nie dodam. Przynajmniej z 50 katalogów wdziale Katalog stron powinno być...

Zebol zgłoś swój link - https://www.novabank.pl/w-13p-289.html , jak będzie tam przynajmniej 50 katalogów...

Forum o siostrach Radwańskich RADWANSKIE.net: Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska - czyli siostry Radwańskie. Po kontuzji powraca Ula Radwańska.

Gry na OPCG.net to stare gry abandonware, do pobrania za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuję, żeby limit wynosił co najmniej 100 katalogów, gdyż 50 ma każdy przeciętny katalog (tak jak mój np. :) )

 Ratownik medyczny o swojej pasji, pracy i nie tylko polskim ratownictwie medycznym. Prowadzi także szkolenia z pierwszej pomocy i projektuje koszulki ratownictwo medyczne dla ratowników, pielęgniarek i innych medycznych specjalistów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki - nie podłapałem tematu.

Interesują was tylko polskie ? czy mogą być zagraniczne ?

Jeśli obojetnie to proszę:

https://www.maxlinks.org/internet/directories/ - 203 - większość zagranicznych.

Największą głupotą jest uczenie się tego, co potem trzeba zapomnieć [...]
- Miarą mówcy nie jest ten kto mówi, lecz ten co słucha [...] / Platon (ok. 437 - 347 p.n.e.)

Drogi wszechświecie, przestań no lecieć w kulki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności