Skocz do zawartości

[Wykonam] Zaplecze pozycjonerskie, strony SWL/tematyczne


tomek_25

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

wykonam różnego rodzaju usługi seo na umowę o dzieło czy też fakturę VAT (podane przeze mnie ceny są oparte o umowe o dzieło z przekazaniem praw autorskich).

Moje doświadczenie to stronki tematyczne,stronki linkme,artykuły do precli liczone w tysiącach,a także stronki statlink liczone w setkach

Strona pod linkme elite

14 podstron każda 1k znaków 3 keywordy w treści oparte o liste najpopularniejszych fraz,plus instalacja systemu gratis- 33 złotych brutto (umowa o dzieło)

Strona pod statlinka

15 podstron kazda 1k znaków mogę dorzucić 1 keyword w treść-tematyka z kategorii na które jest największe zapotrzebowanie- 35 złotych brutto (umowa o dzieło)

instalacja systemu statlink gratis

Strony tematyczne

5podstron 1k znaków 15 złotych brutto (umowa o dzieło)

10 podstron 1k znaków 23 złote brutto (umowa o dzieło)

Artykuły pod precle

2-3 keywordy w treści 2,1 pln brutto (umowa o dzieło)

Katalogowanie do seokatalogów

40 groszy od wpisu daję raport (możliwa umowa lub faktura)

jeśli potrzebujesz innych usług typu składanie zaplecz, stawianie jakichś farm to pisz,wszystko jest do ugadania.

Kontakt do mnie:

517842052 (polecam dzwonić od dzisiaj po 20 tej bo mam zjazdy studentów zaocznych)

gg:8800668 (dostepny od poniedziałku rano)

mail: biuro@seoworks.pl

jeśli macie dla mnie wazne zlecenie to proszę dzwonić.

pozdrawiam i dziękuje za uwage

Tomasz Barankiewicz

SeoWorks.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności