Skocz do zawartości

Kolejny pomysł współpracy z pp - chomikuj


messina

Rekomendowane odpowiedzi

Dotychczas miałam kilka pomysłów na współpracę partnerską, ale okazały się złe. Może ten okaże się w końcu dobry? Pomyślałam sobie, że mogłabym kierować do programu partnerskiego chomikuj. Zastanawiałam się czy to ma być fraza zarabianie przez internet - 14 800 ścisłych wyszukiwań miesięcznie (jak podaje google adwords). Wówczas kierowałabym do programu partnerskiego chomikuj. Mogłabym też zrobić stronkę o chomikuj - byłyby tu linki zarówno do rejestracji, jak i do zarabiania. Miesięczne wyszukiwania frazy chomikuj to 200 000. Tylko zastanawiam się czego szukają internauci wpisując słowo chomikuj. Jeśli bym miała stronę na pierwszej pozycji na frazę chomikuj - to by było ok. 90 000 wejść miesięcznie, czyli 3 tyś dziennie, co 200 by się rejestrowała, czyli 15 osób. Nie wiem czy dobrze myślę. Wiem, że na chomikuj są rzeczy które można za darmo gdzie indziej dostać, ale ludzie i tak tam kupują, bo ja sama choć umieszczam bardzo rzadko linki, to zarobiłam 50 zł. Mimo że to jest czasem nielegalne, ale gdybym tylko kierowała do pp lub rejestracji to nic złego. Bardzo proszę o jakieś rady, bo zanim zacznę działać, muszę to przemyśleć. Szukam jakiegoś pomysłu na zarabianie z programów partnerskich na początek i zarobienie chociaż 100 zł na początek miesięcznie z dochodu pasywnego. Zachęciłoby mnie to do dalszych działań :) . Bardzo proszę o poradę czy to się opłaca i jaką ewentualnie frazę wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności