Skocz do zawartości

Notebook - prawdziwe raty 0%


Harvi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam dziś kupiłem aparat w MM na raty i gość mi się zapytał czy ma być z ubezpieczeniem czy bez,oczywiście wybrałem bez i nie było problemu.Ale była babka przede mną i powiedział jej że musi kupić z ubezpieczeniem bo tak jemu komp pokazał na umowie,wydaje mi się że to jest spowodowane splata poprzednich rat.Może kolega miał już coś na raty i nie wpłacał do 20 tylko dopiero 20 szedł do kasy?Ja mam raty do 20 a place do 10 bo mi kiedyś babka powiedziała że długo księgują i system widzi dopiero po paru dniach spłatę.Ja już jak to mówią jestem stałym klientem jednego banku(4 kredyt dziś) raty spłacam przed terminem zazwyczaj w rok i nie muszę już przedstawiać zaświadczeń z pracy i tak nie mam bo nie pracuję tylko dowód i kredyt dostaje od reki do 5 tyś.

Wykonuję instalacje elektryczne oraz alarmowe więcej info na PW

Sprzedam domeny link do aukcji Klik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak raty 0% - zawsze się coś płaci ;)

przykład choćby pożyczki w eurobanku - 7% w gotowce. jak podliczysz prowizje i opłaty pożyczka wychodzi 34% :)

podobnie z ratami 0% - pytanie jest: jaką prowizję się płaci ? należy porównać to z opisami na dole strony oznaczone gwiazdką, jakie są dodatkowe opłaty na wszelki wypadek plus własnie ubezpieczenia dla osób notowanych w bik :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak raty 0% - zawsze się coś płaci :P

przykład choćby pożyczki w eurobanku - 7% w gotowce. jak podliczysz prowizje i opłaty pożyczka wychodzi 34% :)

podobnie z ratami 0% - pytanie jest: jaką prowizję się płaci ? należy porównać to z opisami na dole strony oznaczone gwiazdką, jakie są dodatkowe opłaty na wszelki wypadek plus własnie ubezpieczenia dla osób notowanych w bik ;)

Nie zgadzam się. W MM jest 0% tak kupiłem mikrofalę (10 rat) oraz 2 monitory (również 10 rat) i nie było żadnych dodatkowych gratisów. Co do laptopa, to polecam ACER 5740 Core i5 4GB 640 ATi HD5650 Win 7 za 2,8k na allegro (PrimaKomp). Kupiłem taki żonie i jest bardzo zadowolona. Cena/jakość jest the best.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możliwe że się mylę al epo prostu rat 0% unikam jak ognia bo to nierpawda !!!

https://prnews.pl/ubezpieczenia/jak-znalezc...cent-48372.html

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przed wzięciem czegoś na kredyt trzeba zapytać o wszystkie koszta i wysokość miesięcznej raty. Dokładnie moja babcia ostatnio dostała ofertę z banku na tani kredyt (kilka procent). Po przeliczeniu samych rat wyszło ponad 30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu przed wzięciem czegoś na kredyt trzeba zapytać o wszystkie koszta i wysokość miesięcznej raty. Dokładnie moja babcia ostatnio dostała ofertę z banku na tani kredyt (kilka procent). Po przeliczeniu samych rat wyszło ponad 30%.

Kredyt a zakup na raty w MM to duża różnica. MM i rtv eagd nie mają wyboru, więc robią takie oferty, a banki to bank....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kredyt i zakup na raty to prawie* to samo.

______________

* prawie, które nie robi dużej różnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kredyt i zakup na raty to prawie* to samo.

______________

* prawie, które nie robi dużej różnicy

Sceptycznie podchodziłem do MM dopóki nie kupiłem tam na raty. Zaznaczam, że kupuję zawsze na 10 rat, nie wiem czy przy 30 ratach jest 0%. Czasem szkoda jest dać za sprzęt 1-1,5k a 150zł/mies nie zauważasz. Pożyczka 0% tylko od rodziny lub dobrego przyjaciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma czegoś takiego jak raty 0% - zawsze się coś płaci :peace:

Nawet jeśli faktycznie się za takie raty nic nie płaci, to wiadomo że obsługa rat jest wliczona w cenę produktu i to nie tylko tych osób co z rat korzystają, tylko wszystkich. Bez obawy - sklepy nigdy nie wyjdą na minus ;)

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są raty 0% - po prostu sklep pokrywa koszty takiego kredytu. Jest to często praktykowane, gdyż sprzedaż wynagradza sklepom koszty tego kredytu. W OBI np. moja mama kupowała kosiarkę, która kosztowała 777 zł i płaciła 10 rat po 77 zł.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Są raty 0%. Bez ubezpieczenia. Sam korzystałem.

2. Ubezpieczenie jest dobrowolne, ale bank (albo instytucja kredytowa) ma prawo odmówić udzielenia kredytu. Nie zrobi tego jeśli się dobrowolnie ubezpieczymy.

3. Procedura wygląda tak, że pracownik sklepu wysyła odpowiednie zapytanie i system mu odpowiada czy jest możliwość udzielenia kredytu bez ubezpieczenia. Sklep z reguły nie ma wpływu na tą decyzję.

4. Trzeba czytać regulaminy promocji. Jeśli zapomną dodać informacji o ubezpieczeniu - konsument ma prawo zaskarżyć sklep (warto wtedy skontaktować się z Rzecznikiem konsumenta lub bezpośrednio z UOKiK)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności