Skocz do zawartości

Dobre krzesło komputerowe. Szukam.


Perevod.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Kup z oparciem z siatki, nie kupuj skoropodobnego za 400-900zl bo po 1.5 roku Ci bedzie odchodzic, jesli juz masz kase to wydaj 2k na skorzane krzeslo. Kupilem za 900 skoropodobne i mam lipe, zrzuca skore :)

Skóra odpada - mam kota, który lubi ostrzyć pazury w nocy, kiedy wie, że nie oberwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jeszcze chodzi o wspomniany sklep to minusem jest brak płatności online, które w chwili obecnej są standardem. Podłokietniki to chyba pięta achillesowa tego modelu, brak blokady położenia poziomego denerwuje, poza tym w moim egzemplarzu lewy podłokietnik działa z większym oporem, niż prawy, co bywa naprawdę irytujące w fotelu za niemałe pieniądze. Pewnie to mój egzemplarz i jak mnie to będzie tak irytować nadal to złożę reklamację, ale wysyłanie 30KG średnio mi się uśmiecha. W ogóle jest to denerwujące, że nie ma blokady na te podłokietniki. Co do pozostałych części fotela to uwag nie mam poza tym, że czuję naprawdę znaczną różnicę jeżeli chodzi o plecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tańczące podłokietniki... w sumie przejrzałem ich ofertę - jak na razie ten ergohuman jest the best. Podobno w tej firmie mają okres testowy 2 dni - taką @plotkę@ słyszałem od znajomego programisty, też ma erohuman i też chwali.

Nawet żona pogodziła się z takim wydatkiem, a chciałem kupić ipad :). Najgorsze jest to, że w LBN nie znalazłem sklepu, gdzie mógłbym przetestować ergonomiczne krzesła, np w BRW "złoty partner" Nowy styl nie ma nic z ergonomicznej oferty.

BTW dzięki za prawdziwe relacje.

PS. najbardziej irytujący jest fakt, że na amazon.com ten fotel jest tańszy niż w Polsce(607usd), gdzie jest produkowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności