Skocz do zawartości

Mistrzostwo świata 600 K dotacji na WP !


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już popełniliśmy ten błąd i wstąpiliśmy do unii to trzeba odzyskiwać chociaż część straconych pieniędzy. Co nie zmienia faktu, że większość osób dostających dotacje to ludzie, którzy nie poradzili by sobie w zdrowej konkurencji.

Gry na pc to najlepszy sposób na odpoczynek po pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

mb mam nadzieje, że to ironia? za pół miliona...

lepsze zaplecza widywałem -.-

Nie mam pojęcia dlaczemu wyleciały i mają filtera Polskie znaki w adresach Joomla od nowa napisane, czytelnie i logicznie. Dylemat adres z www czy bez? Powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.

Naprawiam kodowanie [krzaki, chińskie znaki, polskie znaki] dowiedz się także czymże jest kodowanie znaków bo to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tosik, to pokaż może takie zaplecze... z takimi funkcjonalnościami, potencjałem rozwoju etc. Większość z Was za przeproszeniem w d... była i g... widziała.

Czytać się nie da tego biadolenia, droga wolna - możecie wywalczyć podobny zastrzyk gotówki. Ale chwila... nie możecie bo Wy wolicie krytykować pracę innych.

Fajny projekt, życzę szczęścia.

Niedrogie wpisy w płatnych, zadbanych, długowiecznych katalogach (hurtem taniej - pisać na PW):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacytuje sam siebie:

ludzie, macie problemy z czytaniem ze zrozumieniem tresci pisanej, o jakimkolwiek pojęciu w temacie przyznawania i OTRZYMYWANIA tych dotacji nie wspomne.

NIe komentujcie, nie piszcie bzdur, nie osmieszajcie sie, nawet jesli jeszcze nie skonczyliscie gimnazjum.

Oraz dodam coś dla tych najmłodszych i najmniej rozumiejących:

NAJPIERW TRZEBA WYDAĆ, POTEM DOSTAJE SIĘ ZWROT PONIESIONYCH KOSZTÓW NA PODSTAWIE FAKTUR

Jeszcze coś dla tych z bardzo wąskim kątem widzenia:

Pieniądze można wydać nie tylko na zbudowanie serwisu www , a finalnie ma powstać zarabiający biznes, nieważne czy na wordpressie i czy z PR5

www.akwaswiat.net - nowe/stare forum akwarystyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mb mam nadzieje, że to ironia? za pół miliona...

lepsze zaplecza widywałem -.-

Oj tam pół miliona. Wszystko kosztuje :-)

Na stronie jest baza wiedzy która ktoś musiał spisać - jest to pewnie specjalistyczne info więc komuś trzeba było zapłacić aby napisał (na pewno więcej niż teksty na zaplecze). Dodatkowo są różne zdjęcia kotów które albo ktoś musiał wykonać albo musiały być wykupione licencje na nie.

Do tego pensja dla 3 ludzi i już mamy powiedzmy 150tyś rocznie. Na dwa lata wychodzi 300tyś :-)

Zapewne od strony finansów wszystko się spina bo ktoś te wydatki zatwierdzał w parpie, więc bym się nie irytował że ktoś otrzymał taką dotacje :-)

Jak dla mnie strona w porządku, zresztą biznes z tego może być całkiem niezły. Gdzieś kiedyś mi się obiło o uszy że amerykański odpowiednik catster.com (oraz jego bliźniaczy serwis dogster.com) całkiem nieźle sobie radzi. W Polsce też trochę tych kotów jest, ktoś im kupuje co tydzień karmę co w skali kraju daje wielo-milionowy rynek (stawiam że większy niż cała branża SEO :-) ).

chyba już uruchomili ten portal :) możecie sobie obejrzeć :-)

[...]

U mnie nie działa, jest brak styli, a i treści mało.

musisz wejsc na wersje non-IDN: https://swiatkotow.pl/

pozycjonuj.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z takimi funkcjonalnościami, potencjałem rozwoju etc. Większość z Was za przeproszeniem w d... była i g... widziała.

Czytać się nie da tego biadolenia, droga wolna - możecie wywalczyć podobny zastrzyk gotówki. Ale chwila... nie możecie bo Wy wolicie krytykować pracę innych.

Pieniądze można wydać nie tylko na zbudowanie serwisu www

Nie no... nie żartujcie. Gotuje się we mnie, jak co rusz widzę jak ta banda rozdaje nieswoje pieniądze, które pod przymusem zabiera ciężko pracującym ludziom. Pan Zenek tyrał od rana do wieczora w swoim warsztacie, by na koniec życia dorobić się nędznej emerytury i poloneza, nikt mu nic nie dał - jedynie zabierali % z zarobków, by między innymi rozbić wolny rynek i dotować pseudoinnowacyjne projekty traktujące o dachowcach. Od zawsze na świecie, ktoś z innowacyjnymi pomysłami, musiał najpierw ciężko zapracować na sukces, tudzież poprzez pracę, czy też zdobycie inwestorów. Świat na psy schodzi i nie chodzi tu o opcje polityczne, unie, czy inne wynalazki destrukcji wolnego rynku - cywilizacyjny postęp, doprowadza co rusz do absurdów, które, o zgrozo, powszednieją w świadomości ludzi.

Wystarczy przeczytać kilka komentarzy i wyczuwa się brak zdrowych odruchów, które zawsze w takich sytuacjach, powinny być wymiotne. Prosiłbym też o nie wyjeżdżanie z hasełkami typu "możecie też wyciągnąć rękę" bo osobiście poczułbym się jak paser, biorący ukradzione pieniądze i nie miał bym czelności spojrzeć w oczy uczciwym ludziom, czy też wspomnianemu Panu Zenkowi. Czy niektórzy nie widzą tych zależności? Możemy sobie tu gaworzyć, tylko jak wytłumaczyć Panu Zenkowi, Marianowi i Grzegorzowi, że zapierdziela własnymi rękami, na kliki rozdających i biorących jego pieniądze? Do tego takie sumy i na co? Na dachowce! Kuźwa, przełknąłbym posmak goryczy, gdyby dotacja była przyznana na projekt pomocy obywatelom, typowo dla ludzi by pomóc... nie no, kot bury!

Lubię zwierzaki, ale traktuję je jak zwierzęta - bo może przyjść czas, gdy nawet najzagorzalszy bojownik obrony zwierząt, będzie musiał takiego burka, czy kotka zjeść - jednak teraz, opcja jest niekorzystna i gdybym zapiął takiego kotka z pieskiem do pługa, by zarobił na utrzymanie, pewnie by mnie posadzili, oczywiście nikt by przeciw nic nie miał, jak to ja bym tym pługiem orał. Ot nasz los.

Każdy człowiek musi dochodzić do sukcesu swoją ciężką pracą, nie poprzez wypełnienie świstka, by banda darmozjadów lekką ręką wydawała nie swoje pieniądze. Guzik mnie obchodzi czy strona jest super - prawa rynku muszą być niezłomne! Praca, lub pozyskanie inwestorów - którzy 100x się zastanowią nad opłacalnością takiego przedsięwzięcia i nie jak bezmózgie maszyny za biurkami, zatwierdzający rzeczy po humorze, modzie, lub innymi nieekonomicznymi motywami!

Do tego kompletna ignorancja, że przecież trzeba się rozliczać... Pan Krzysiek wykona mi stronę za 10k, na fakturze wystawia 50k - z 40k pod stołem, płaci się VAT z "nadwyżki" by Pan Krzysiek nie był stratny - reszta do kieszeni... i tak dobijemy do 600k. Nie ma co, tylko się cieszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

projekt pomocy obywatelom, typowo dla ludzi by pomóc...

Znam taki jeden projekt darmowe porady prawne poznań, leszno, konin, piła sam się niedługo przekonam na ile skuteczne :) Kultura, miło (może dlatego, że sami młodzi ludzie, jeszcze z pasją?).

Spójrzcie na projekty, potem na kwotę i sam jestem ciekaw jakichś większych szczegółów na ten temat z jakiejś strony ministerstwa czy cuś ;)

Wy tak na poważnie z pół milionem złotych na koty? Ktoś miał z was tyle na start? Tutaj aż się prosi użyć Joomli + dopisać ficzery w postaci wtyczek (na ile byśmy wycenili, 100 000?) ale lepiej za pół miliona wynaleźć koło na nowo.

Nie mam pojęcia dlaczemu wyleciały i mają filtera Polskie znaki w adresach Joomla od nowa napisane, czytelnie i logicznie. Dylemat adres z www czy bez? Powinno to rozwiać wszelkie wątpliwości.

Naprawiam kodowanie [krzaki, chińskie znaki, polskie znaki] dowiedz się także czymże jest kodowanie znaków bo to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierzesz dotacje: masz swoją firmę oraz firmę kumpla albo swoją albo spółkę:

koty -> zrobienie layoutu -> faktóra firma2 [ 100tys + VAT ] -> pośrednik 2tyś zł

koty -> napisanie contentu -> faktóra firma2 [ 15tyś + VAT ] -> pośrednicy -> 3tyś

etc

Plus zostawić trochę kasy na działania przez 2 lata bo nie liczy się oglądalność jedynie co musisz spełniać to iż firma musi istnieć 2 lata

Za jakiś czas skończą nam się dotacje będziemy wpłacać więcej do kasy Unii niż dostawać.

Pamiętam jakiś czas temu forum jakiegoś województwa za 16 tyś zł na PHPBB2 na darmowy szablonie.

ps. to u nas normalne strona prezydenta kosztowała ~100tys zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Popraw te błędy chłopie - a jak nie wiesz które to sobie włącz sprawdzanie pisowni w przeglądarce.

Co do samego projektu - niewiele się wypowiadałem ale zazdroszczę pomysłu, realizacji i kasy. Nie jest to jednak zazdrość złośliwa - ja po prostu gratuluję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chętnie bym się dowiedział, kto ich pozycjonuje :)

Ps. Nie, nie szukam fachowca. Pogratulować chciałem.

Cyfrowa telewizja naziemna i satelitarna, anteny, dekodery - to moja pierwsza robota, wszelkie uwagi mile widziane :)

Informacje, opinie i plotki z Polic, czyli moje zabawy.

Polickie forum - alternatywa dla jedynie słusznego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności