Skocz do zawartości

Mistrzostwo świata 600 K dotacji na WP !


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

nic nie może zrobić - trzeba będzie oddać kasę - nic tyle nie kosztuje - chyba że załatwi lewą fakturę na zrobienie tego serwisu i opłaci za nią podatek i Vat

dla Twoich okien najlepsze markizy - dla wszystkich adwokat - lub książka telefoniczna - oferty różnego typu, taniej nie będzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
chyba że załatwi lewą fakturę na zrobienie tego serwisu i opłaci za nią podatek i Vat

Wątpię, żeby był to dla nich jakiś problem :)

Cytat ze strony:

"Termin uruchomienia projektu to 30 czerwca 2011."

więc afera póki co z niczego.

TANIE PUNKTY SWL - Automatyczna transakcja - punkty w 5 minut na Twoim koncie (seomatik, gotlink, statlink)

HURTOWE ILOŚCI: Linki z PageRank (ponad 1000 domen PR1-5)

Sławomir Siudek+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak strona będzie super to jakiś sens jest ją dofinansowywać? Dla mnie to wywalanie pieniędzy w błoto. Dotację na produkcję czegoś rozumiem, ale na jakieś strony, których istnienie niewiele wniesie to dla mnie absurd. A za parę takich projektów można by wybudować 1km autostrady :)

Pewnie inaczej bym na to patrzył, gdybym samemu dostał taką kasę na stronę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym, że sam fakt istnienia takich programów unijnych jest wielkim, przeogromnym złem dla gospodarki rynkowej. Dobry i potencjalnie dochodowy biznes zawsze obroni się sam i znajdzie inwestora :) A coś takiego to jest tworzenie nieuczciwej konkurencji za publiczne pieniądze. Powiedzmy że sam będę chciał zrobić taki serwis to skąd wezmę inwestora co da na takie g*** 600k? Nawet przy za*******m biznesplanie jest to niemożliwe. Jestem od razu przegrany na starcie w konkurencji z kimś kto dostał publiczne pieniądze na takie coś. Ale jak by nie było najłatwiej wydawać nie swoje pieniądze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nikt nie pomyślał, że serwis się tworzy, a to tylko zaślepka tymczasowa ? Co by domena pusta nie leżała ?

Ale wtedy nie było by o co tyle piany bić...

Mnie tam bardziej bawi, że SEOwiec dziwi się zaślepce na domenie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, żeby im tylko nie brakło pieniędzy...

Dodrukują, pożyczą, zwiększą podatki. Możliwości są nieograniczone, obywatele nie lubią wolności i przedsiębiorców, więc kasy nigdy nie "braknie"... do chwili aż cały ten nieefektywny kołchoz się nie zawali jak Grecja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3/4 tych projektów nie ma nic wspólnego z inowacją. 800 000 zł dostała kopia geoblog.pl, ale zamiast marudzić weźcie się lepiej do wyciągania tych pieniędzy.

Sieć połączonych spółek z o.o. może ładnie te pieniążki zagospodarować. Jedna firma za programowanie, inna za reklamę inna za konsulting, inna za porady prawne i kasy z dotacji nie ma a nic nie kupiono. Najlepsze są projekty gdzie nie można wycenić nakładów, myśl techniczna - pomysł kosztują i łatwo w ten sposób umotwywować wydatki. Niech jeden z was opatentuje coś inny niech to odkupi w ramach takiego projektu,..., tak to właśnie działa. Czysty pieniądz i leży na ulicy. W ten sposób dofinansowywane są badania naukowe np nad wpływem co2 na atmosferę, wyniki dopasowuje się do założeń, a naukowcy mają zajęcie ... dobrze płante zresztą w ramach swoich zainteresowań.

dopisz się do polishpremiumpress.pl wpis płatny tylko 1$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myślałem że wyciągając od tych baranów z UE 32000zł na mój biznes nieźle ich wyrolowałem... jednak są ode mnie lepsi, ale spokojnie chyba złożę kolejny wniosek na dofinansowanie bo przecież są na to odpowiednie środki ;)

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dodali nowy wpis, chyba w odpowiedzi na ten topik ;)

Ważna informacja.

W obliczu nieprawdziwych i krzywdzących oskarżeń spieszymy z wyjaśnieniem, że blog, który widnieje obecnie pod adresem www.swiatkotow.pl nie jest projektem, który dostał dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej. Blog jest prowadzony z własnych środków spółki Revivo i jest zajawką docelowego portalu, gdzie będą obecne e-usługi, dofinansowywane programem 8.1. PO IG.

Projekt jest realizowany zgodnie z harmonogramem umowy zawartej z PARP, wg której start docelowego portalu przewidziany jest na czerwiec 2011. O tym, co będzie w portalu możecie dowiedzieć się w zakładce Świat Kotów. Chętnych do współtworzenia z nami miejsca dla wszystkich kociarzy, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ma to do rzeczy? przecież to nie ma szans się zwrócić ,a moje 32 000zł się zwróciło już ponad 2 razy netto. A za 1 rok państwo dostanie w podatkach cały zwrot kosztów. Pytanie jednak kiedy ich projekt się zwróci?

Po prostu ZSRE niewiele się różni od ZSRR i tyle w temacie, powinni tych [ osoba domniemana o popełnienie przestępstwa lub wykroczenia ]ów z Brukseli wsadzić do więzienia i tyle ! Korwin Mikke ma 100% mówiąc że czerwona hołota z Brukseli doprowadzi nasz kontynent do upadku.

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności