Skocz do zawartości

Mistrzostwo świata 600 K dotacji na WP !


Beerbant

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 173
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Pewnie, litości. Koniec zawiści. Podniescie mi podatki, chętnie oplace więcej takich gówien. Bo pamiętajmy. W umi nie ma nic za darmo..... My za to płacimy....

a niby ci co dostaja dotacje nie placa? to 600k idzie w inwestycje, nawet jesli ktos sobie kupi za to samochod (co akurat przy dotacjach unijnych jest niemozliwe) to tez musi od tego zaplacic vat, kupic benzyne, dac komus zarobic.. w ramach takich projektow tworzone sa miejsca pracy, kupowane sprzety, uslugi itd itp.

wole mimo wszystko, ze te pieniadze dostanie jakis mlody czlowiek i uruchomi lepszy czy gorszy biznes i sie czegos dzieki temu nauczy i ew. wzbogaci niz gdyby mialy one sie rozplynac, bo chyba nikt z was nie liczy ze zamiast tych dotacji wybudowali by nam autostrady :)..

pozdrowienia.

googlerulz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, litości. Koniec zawiści. Podniescie mi podatki, chętnie oplace więcej takich gówien. Bo pamiętajmy. W umi nie ma nic za darmo..... My za to płacimy....

a niby ci co dostaja dotacje nie placa? to 600k idzie w inwestycje, nawet jesli ktos sobie kupi za to samochod (co akurat przy dotacjach unijnych jest niemozliwe) to tez musi od tego zaplacic vat, kupic benzyne, dac komus zarobic.. w ramach takich projektow tworzone sa miejsca pracy, kupowane sprzety, uslugi itd itp.

wole mimo wszystko, ze te pieniadze dostanie jakis mlody czlowiek i uruchomi lepszy czy gorszy biznes i sie czegos dzieki temu nauczy i ew. wzbogaci niz gdyby mialy one sie rozplynac, bo chyba nikt z was nie liczy ze zamiast tych dotacji wybudowali by nam autostrady :)..

Jeżeli bym dostał 600 tysięcy, to nie widzę problemu abym 'sensownie' obracał pieniędzmi i również 'wspierał' państwo ;)

-Kupie sobie auto - odprowadzę podatek, zatankuje na Orlenie, zapłacę za akcyzę paliwową, dam zarobić mechanikowi i innym osobom.

-Kupie sobie fajną plazmę (jak będzie, to i nawet polską - trzeba wspierać rodzime biznesy, a co!), zapłacę podatek, dam zarobić ludziom od transportu, zapłacę za prąd i będę wspierał Polską energetykę!

-Odwiedzę jakieś ciekawe miejsce, wynajmę pensjonat u pani Krysi, zapłacę jej za pokój, obiadek przyrządzony z Polskich produktów i tak oto wsparłbym polską gospodarkę!

...dlatego też proponuje, aby te pieniążki trafiły do mojej osoby - ja się już nimi zaopiekuje ;):rotfl:

PS. co do tych autostrad, to ja niestety jeszcze na to liczę...

KryptoPoradnik - twoje źródło wiedzy o kryptowalutach

Dyskusje o kredytach i pożyczkach - Forum Kredytowe | Kantory walut online - KantoryWalut.pl     

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO uswiadamia wszystkim jacy to nie sa zajebi..ci

Ty naprawdę wierzysz, że gdyby rządził ktoś inny niż PO (a w sumie alternatywą był tylko PiS ostatnimi czasy), to byłoby inaczej? Bądźmy realistami ;)

zdecydowanie najlepsze gry przeglądarkowe online

kurs java programowanie obiektowe

Rynek walutowy i podstawy forex w jednym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co to za portal ?

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności