Skocz do zawartości

Zarabianie na zapleczach


websign

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Tak się zastanawiam jak wyciągnąć trochę dodatkowych $ z zapleczy. W jaki program warto wejść, który jest w miarę pewny + jakość stron na których emitowane są banery jest bez znaczenia? Warunkiem jest też, żeby kod był nie do wykrycia tak żeby nie dało się powiązać że strona a i strona b są tego samego właściciela bo mają w kodzie gdzieś id klienta zaszyte. Ruch pojedynczej strony generalnie niezbyt duży (powiedzmy 50-100 uu miesięcznie), ale jak się przemnoży przez większe ilości, to zawsze coś na konto mogłoby wpaść.

Pozdrawiam

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze Ci się udaje? Bo mnie po ostatnim updacie część zaplecza wskoczyła w top10, a jak algorytm będzie tak działać, to coś czuję że jeszcze więcej się pojawi...

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczałem już bany w swoim życiu :crazy:,ale teraz linkuje zaplecze z umiarem bez przesady i ostatnio jest ok

ale z jednego zaplecza musiałem zrobić stronę docelową bo użytkownicy zaczęli się rejestrować, pisać mi listy i td :blink:

Dziwnie bo wcale nie dbałem o tą stronę, i w serpach na dość trudna frazę zawsze w okolicach top30.teraz muszę zainwestować w jakaś porządną grafikę bo wstyd jak to obecnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze staram się robić zaplecze przyjazne dla wzroku z ciekawą treścią do której dodaję jakiś tekst co 1-2 tygodnie i z Adsense oraz innych programów PP wychodzę całkiem dobrze.

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.tradedoubler.com/pl-pl/ SZUKAJ PP z oplata za uu, czyli za przekierowanie uzytkownika. a i tak adsense placi najwiecej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda tylko że adsense w żaden sposób nie spełnia warunku niewykrywalności powiązania między stronami.

Ale jak masz porządne zaplecze z ciekawą treścią którą aktualizujesz (ja to robię minimum 2-3 razy w miesiącu) to nie musisz się bać wykrycia powiązania przez Google.

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jak masz porządne zaplecze z ciekawą treścią którą aktualizujesz (ja to robię minimum 2-3 razy w miesiącu) to nie musisz się bać wykrycia powiązania przez Google.

Ty podejmujesz takie ryzyko i kładziesz pod humor jakiegoś pracownika Google kilkaset swoich stron? To zaplecze jest różnej jakości, jedno aktualizowane, inne nie.

Skuteczne pozycjonowanie stron www | Nowe randki internetowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności