Skocz do zawartości

Czy wysypiacie sie ?


ErnestM

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie jak to jest sie wysypiac, czy jak wstajecie rano to jestescie wypoczeci, pelni energii i checi do zycia ? Ja od paru tygodni biore tabletki nasenne bo mam problemy z zasypianiem do tego z rana wstaje tak niechetnie ze czasem podczas snu wylaczam nieswiadomie budzik i o tym zapominam i przewaznie sie spozniam... ciagle jestem zmeczony , ogolnie bezsens, nie pamietam juz kiedy wstalem wypoczety. Ostatnio nawet wzialem tabletke na sen i poszedlem spac o 21, obudzilem sie o 6:45 i nie byle wypoczety... jak jest u was bo nei wiem czy to tylko ja tak sobie uroilem czy to tak po prostu juz jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Ja chyba od roku nie spałem dłużej niż do 8:30 :(.

A kładę się średnio około 1 czasami do 3 siedzę - tak, nie wysypiam się.

W tygodniu praca to wstaje o 8, czasami 8:10, ale w weekendy jak szkoła i chce się jednak być w domu na weekend to 5 rano się zrywam, żeby zajechać te 100km, to samo w poniedziałek do pracy - o 5 wstaje, żeby jechać do pracy 100km, a w niedziele kładę się o 1.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki nasenne ?

Weź no sobie wieczorem pobiegaj z 40-50 minut po okolicy, wymęczysz się wypocisz. Potem szybki prysznic i nic Ci na sen nie będzie potrzebne. Po 2 tygodniach takiego biegania 2-3 razy w tygodniu w ogóle będziesz mieć dotleniony organizm, więcej energii i raczej problemy się skończą. Odradzam chemie i inne takie wynalazki.

https://www.punktseo.pl/darmowe-bonusy/ << rozdaje: kody do katalogów firm, kody rabatowe, szablony ZennoPoster ! |---| Moje strony: https://www.s90.pl/pozycjonowanie/ | https://www.seo-stat.pl - zapraszam.                                                                                                                                                                                          

seo-stat-logo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekki nasenne ?

Weź no sobie wieczorem pobiegaj z 40-50 minut po okolicy, wymęczysz się wypocisz. Potem szybki prysznic i nic Ci na sen nie będzie potrzebne. Po 2 tygodniach takiego biegania 2-3 razy w tygodniu w ogóle będziesz mieć dotleniony organizm, więcej energii i raczej problemy się skończą. Odradzam chemie i inne takie wynalazki.

Tu się zgodzę :(.

Jak swojego czasu trenowałem piłkę nożną, treningi 2,5 h 4 razy w tygodniu i weekend mecz to czasami chodziłem spać o 19 i nie było z tym problemu, a o 6 już poranna przebieżka :).

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodze spac miedzy 24, a 1. Wstaje o 9 jak nastawie budzik, a zawsze mam ochote lezec do 11 i w ogole niemoge sie podniesc :(

Co ciekawe zaobserwowalem juz kiedys z moja dziewczyna, ze jest to troche zwiazane z siedzeniem przy komputerze. Jak siedze sporo przy kompie, a zwlaszcza przed samym snem (a tak jest codziennie :) ), to wtedy ciezko jest mi wstac i ogolnie sie nie wysypiam. Jak gdzies wyjezdzam i nie mam dostepu do kompa to znaczniej lepiej mi sie sypia i nie mam problemow ze wstawaniem.

kodeks-logo-baner-pio.jpg

Blog z informacjami o prawnych aspektach związanych z funkcjonowaniem internetu, w tym problematyka dotycząca SEM i SEO. organisciak.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od 4 lat nie spałem dłużej niż 3 godziny. Zazwyczaj jak idę spać o 22 to ok. 1-2 w nocy się budzę i nie dam rady zasnąć do rana. A jak tradycyjnie idę spać ok. 2-3 to na 6 rano się budzę i mogę wziąć się za jakąś pracę, np. zrobienie śniadania przygotowanie do pracy... iść po bułki, cokolwiek bo normalnie nie umie siedzieć na miejscu.

Swoją drogą ostatnio coś mnie głowa zaczęła boleć lekarz powiedział że to przez nadciśnienie, ja to olałem i lekki zawał mnie dopadł, i teraz to mam skutki takiego wysypiania się :/

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łączę się w bólu. Sport to dobry pomysł, ale też trzeba uważać, bo zbyt dużo wysiłku sprawia, że organizm jest pobudzony, ciśnienie wysokie i również ciężko zasnąć.

PS. Jeżeli czujesz się notorycznie przemęczony sprawdź tarczycę - proste badania krwi mogą wskazać czy nie masz niedoczynności. Wiele osób choruje na niedoczynność, co wiąże się z: chronicznym zmęczeniem, problemami z koncentracją, problemami ze snem etc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem cos z innej beczki. standardowo pije bardzo duzo wody mineralnej, srednio ok 1l do tego jakas herbata/kakao/woda z miodem/sokiem - tylko tutaj przegotowana

gdy byly upaly jakos naszlo mnie na przerzucenie sie calkowicie na soki z kartonu - goraco wiec pilem po 2-2,5l przy cyzm te soki byly jedynymi spozywanymi plynami (zup prawie nie jem)

po kilku dniach mimo ze nic specjalnego nie robilem czulem sie zmeczony i niewyspany, po tygodniu - prawie nieprzytomny

gdy odstawilem soki z kartonow i wrocilem do wody - po 2 dniach wyrazna poprawa

mozna powiedziec ze 'eksperyment' powtorzylem po jakims czasie ale po kilku dniach widzac pogorszenie samopoczucia odstawialem soki nie doprowadzajac sie juz do wegetacji :)

konserwanty + benzoesan w duzych ilosciach - masakra dla mojego organizmu, wiec mozliwe ze to rowniez poteguje problem w twoim wypadku

napewno przyczyn jest kilka i gdy naloza sie na siebie moga problem znaczaco wzmocnic, warto wiec spojzec na problem szeroko

JA: Miał Pan już nie pisać - tak trudno to zrozumieć, nie życzę sobie już od Pana maili

KLIENT: to po co Pan odpisuje? lubi Pan miec pewnie ostatnie zdanie ..ja również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności