Skocz do zawartości

PKt, PF, Allegro, ....


marcus1

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie znacie największe wyszukiwarki firm i produktów w Polsce.

Można wykupić abonament w PKT i PF.

Sprzedawać na Allegro, bawić się w social marketing na Facebooku,..... i co jeszcze ?

Czyli pytanie o dywersyfikację ruchu w internecie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wykupić abonament w PKT i PF.

Dyskutowałbym nad słusznością takiej decyzji.

To co dam wydasz, lepiej wydać na pozycjonowanie.

Pozdrawiam,

Mariusz

Strona https://sklep-promar24.pl to sklep internetowy sprzedający dobre polskie zlewozmywaki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam klienta, który na reklamę w pkt wydał 10k i ma z tego 8-10 userów w miesiącu na stronie :) Z pozycjonowania około 2000 użytkowników w miesiącu. Cena pozycjonownia to około 5-6k rocznie.

Wiem, że kobieta to rzadkość na forum PiO... niemniej jednak zwracaj się do mnie w rodzaju żeńskim ;)

Jeśli posiadasz psa to polecam Ci dla niego szelki Guard

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... na reklamę w pkt wydał 10k i ma z tego 8-10 userów w miesiącu na stronie

Miałem podobne relacje ceny wejścia z PF u kilku klientów (8000 zł/rok i 6-12 wejść w miesiącu).

Zresztą nie tylko ja -> https://fakty-mity-seo.info/polskie-ksiazki...cjonowania.html tam jest taka tabelka porównawcza cen za unikalne odwiedziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem na myśli Adwordsów, tylko obecność w wyszukiwarkach pkt i pf.

To jedne z największych katalogów. Oczywiście aby być tam widocznym na przyzwoitych pozycjach trzeba im zapłacić. Ok 1000 zł rocznie.

O pozycjonowaniu w Google nie wspominam, bo to dosyć oczywiste. Szukam alternatywnych sposób budowania ruchu.

Na Googlu świat się nie kończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pozycjonowaniu w Google nie wspominam, bo to dosyć oczywiste. Szukam alternatywnych sposób budowania ruchu.

Na Googlu świat się nie kończy ;)

Jak dla mnie alternatywne sposoby budowania ruchu, jasno wiążą się z taką samą skutecznością jak skuteczność serwowana przez G. (oczywiście z założeniem, że znajdujesz się na odpowiednio wysokiej pozycji). Jak znajdziesz skuteczną alternatywę to daj znać, każdy na pewno skorzysta :lol: Niestety na dzień dzisiejszy nie ma się co oszukiwać, takowa niestety nie istnieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności