Skocz do zawartości

Opinie o Procreate.pl


lojtas

Rekomendowane odpowiedzi

— Mamy do czynienia z byłymi klientami, którzy nie chcą zapłacić za wykonane usługi. Jest logiczne, że zakwestionowanie jakości usługi może ich zdaniem stanowić podstawę do uniknięcia płatności. Trudno więc oczekiwać ze strony takich klientów rzetelnej oceny naszej pracy — odpierał te zarzuty Marcin Vogel.

Z tego pokrętnego rozumowania wynika, że jak ktoś kwestionuje jakość wykonanej usługi, to wtedy trudno oczekiwać rzetelnej oceny? Z góry zakładają, że są nieomylni, a gdy klient kwestionuje ich poczynania, to wnioskują, że ta ocena jest nierzetelna, bo klient po prostu nie chce płacić za wykonaną usługę. To jest pewnie to zaufanie, którym Procreate obdarza klientów... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Wstyd się przyznać, ale dołączyłam do grona klientów procreate. Właśnie dostałam pierwszą fakturę.Mam płacić za frazy, które w większości są bezużyteczne.Przeżyłam szok po telefonie do firmy, kiedy to okazało się,że nie mogę zmniejszyć ilości fraz, ani złożyć wypowiedzenia umowy.Przedstawiciel firmy poinformował mnie, że umowa zobowiązuje mnie do zachowania 10 fraz, gdyż zmniejszenie ilości jest dla nich nieopłacalne!(przed podpisaniem umowy twierdził, że mogę przetestować nawet 10 fraz),wg mnie do umowy załączony jest tylko cennik, nie ma słowa o minimalnej ilości fraz.Czy ktoś jest w tej chwili w podobnej sytuacji?Umowę podpisałam pod koniec roku.Pewnie różni się od tych z 2011 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaw, naprawdę myślisz że ktoś uwierzy że nie jesteś z procreate ?

strona pozycjonowana przez Procreate to nadzorbudowlany info pl - jestem jej właścicielem, nie jestem w jakikolwiek sposób powiązany z Procreate i jeszcze raz potwierdzam, że rozwiazałem umowę bez problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaw, naprawdę myślisz że ktoś uwierzy że nie jesteś z procreate ?

strona pozycjonowana przez Procreate to nadzorbudowlany info pl - jestem jej właścicielem, nie jestem w jakikolwiek sposób powiązany z Procreate i jeszcze raz potwierdzam, że rozwiazałem umowę bez problemów.

I założyłeś konto na forum tylko po to aby to napisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kaw, naprawdę myślisz że ktoś uwierzy że nie jesteś z procreate ?

strona pozycjonowana przez Procreate to nadzorbudowlany info pl - jestem jej właścicielem, nie jestem w jakikolwiek sposób powiązany z Procreate i jeszcze raz potwierdzam, że rozwiazałem umowę bez problemów.

I założyłeś konto na forum tylko po to aby to napisać?

dokładnie. przeczytałem na tym forum o złych doświadczeniach firm z Procreate. moje były inne. Chodzi o to, że czasami spotykałem się z złymi opiniami na temat innych firm, a po weryfikacji okazywało się, że te opinie były nieprawdziwe. Gdyby opierać się przy wyborze wykonawcy tylko na opiniach konkurencji to ... wiadomo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nowy adres strony poświęconej działalnosci i uczciwości Procreate:

M.in.:

  • kontakty do prawnikĂłw wygrywających z Procreate
  • korzystne wyroki (przegrane Procreate)
  • porady jak sobie radzić z Procreate
  • audyty pozycjonowania z ktĂłrych wynika, iż pozycjonowanie Procreate nic nie daje
  • o tym jak Procreate "wyszedł" wynik 90% zadowolonych klientĂłw
  • lista szczegĂłłowych zarzutĂłw: wprowadzanie w błąd przez telemarketerki i inne fałszywe zapewnienia itd
  • linki, dokumenty itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Szybko kończą rozmowę telefoniczną jeśli im powiedzieć, że znana nam jest ich "renoma" na podstawie info w sieci.

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Czy u was też po wrzeceniu w Google słowa PROCREATE podpowiadane jest "[ nierzetelni partnerzy ]" oraz "wyłudzenia"? A na pierwszym miejscu wcale nie jest witryna domowa Procreate tylko coś innego :)

Czemu to tak się porobiło? :) Czy Procreate ma jakikolwiek wpływ na to co dzieje się w wyszukiwarce Google??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 2009 bujałem się z nimi po sądach....przykre, że taka firma sobie cały czas działa.

To się w pale nie mieści, że w dobie kryzysu oni jeszcze znajdują chętnych...a tak trudno teraz o klientów.

Był program w Polsacie, jest strona poświęcona ich wyłudzeniom , tyle negatywnych opinii...

A najgorsze, że to wszytsko w świetle prawa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Niewiarygodne, że ktoś jeszcze podejmuje współpracę z tą firmą.

Gwarantowany efekt. 100% satysfakcji lub zwrot gotówki. Tylko teraz profesjonalne pozycjonowanie książek na Twojej półce. 20% zniżki jeżeli masz różową i prostą (wypozycjonowaną) ścianę. Nie pozycjonujemy stron w Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności