Skocz do zawartości

Opinie o Procreate.pl


lojtas

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do poprzednich kontaktów - podejmujemy konkretne działania. Pod linkiem https://ala.no**s.pl/...t-dzialania.pdf znajduje się dokument tyczący się wyłudzeń Procreate. Głównym celem niniejszego dokumentu, jest załączenie go jako dowodu w doniesieniu o popełnieniu przestępstwa, który zamierzamy złożyć. Doniesienie zostanie złożone, gdy otrzymamy podpisane oświadczenie od ok. 10-15 firm. Taka liczba firm jest niezbędna, aby doniesienie było wiarygodne i poważnie potraktowane.

PROSZĘ O WYDRUKOWANIE NINIEJSZEGO ZAŁĄCZNIKA W DWÓCH EGZEMPLARZACH, WYPEŁNIENIE GO, PARAFOWANIE NA KAŻDEJ ZE STRON ORAZ ODESŁANIE NA ADRES:

Dr Notes

Powstańców Śląskich 2e/01

01-381 Warszawa

z dopiskiem "Wyłudzenia Procreate"

W razie jakichkolwiek pytań, proszę pisać na dedykowany adres e-mailowy wyludzeniaprocreate@notes.pl. Planujemy utworzenie witryny tyczącej się tematu pod adresem https://wyludze***rocreate.notes.pl (link w chwili obecnej działa, ale przekierowuje jedynie na serwis https://pl.comcha.org...um/procreate.pl

Artur Koroll

opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

No i co się z tym dzieje? Cisza :(

Przeglądałem wszystkie dokumenty pod kątem prawnym i są ok. Widzę, że część dokumentów jest też umieszczona na stronie Dr notes, kilka z nich miało na pewno klauzurę poufności. Więc to raczej właściciel Dr Notes prędzej beknie za ujawnianie tajemnicy firmowej niż oni.

Ogólnie banda pieniaczy, nic konkretnego z tym nie zrobiliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna rzecz jest niezmiernie warta uwagi przez taką firmą NIGDY WIĘCEJ NIE SKORZYSTAMY Z USŁUG POZYCJONOWANIA nawet z firmy która ma dobre zamiary. Na pewno nie tylko ja tak myślę na ten temat

To jedna z wypowiedzi rozmówców... I przez takich ludzi tracimy pieniądze..

W takim razie może i my jako pozycjonerzy coś z tym zrobimy bo jak tak dalej pójdzie i przybędzie więcej takich firm jak słynne już SS i teraz P... Stracimy rynek... Ja zamiaru pod firmę nie mam jechać i czekać w śpiworze aż tak mnie nie pogięło ale może by utrudnić im prace?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wywieranie nacisku meyodą na windykacjępodlega KK art 191 ;)
Kodeks Karny Art. 191.

§ 1. Kto stosuje przemoc wobec osoby lub groźbę bezprawną w celu zmuszenia innej osoby do określonego działania, zaniechania lub znoszenia, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

§ 2. Jeżeli sprawca działa w sposób określony w § 1 w celu wymuszenia zwrotu wierzytelności, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

i jest to klauzula niedozwolona wg UOKIK (sprawa UOKIK vs Kruk i Ultimo - akurat jestem po dogłębnej lekturze tego zagadnienia) - wyrok z bodajże 31 grudnia 2007 roku

Szkoda, że nie ma kary pozbawienia wolności za okradanie ludzi i nie płacenie za towar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Szanowni Państwo,

w związku z zamieszczonymi w tym miejscu komentarzami postanowiliśmy wyjaśnić pojawiające się kwestie na dedykowanym do tego blogu:

www.blog.procreate.pl

Forma bloga pozwala nam na szybką reakcję. Liczymy, że otwarta dyskusja pozwoli nam wyjaśnić wszystkie kwestie związane z naszymi usługami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na PiO niewątpliwie będą wszystkie komentarze/opinie (oczywiście jeżeli tylko nie łamią regulaminu forum).

Czy u Was na blogu komentarze są / będą auto aprove, bez Waszej ingerencji ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bzdety na tym blogu piszecie, oczywiście winny się tłumaczy.

Np. to : Zarzut: Dobieracie unikatowe słowa kluczowe, które same się pozycjonują.

I piszecie, że ostateczna decyzja leży po stronie klienta. A więc, czy jeśli mam sklep z oponami i opieram się przy frazie opony to będziecie to robić - nie sądze.

Zresztą większość klientów jest nieświadoma i to co podsunie im firma mówiąc, że na tym zarobią to biorą.

Narzędzie do kompleksowego wsparcia działań SEO - https://senuto.com

Darmowe narzędzie do w pełni automatycznej wyceny pozycjonowania
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I piszecie, że ostateczna decyzja leży po stronie klienta. A więc, czy jeśli mam sklep z oponami i opieram się przy frazie opony to będziecie to robić - nie sądze.

A co tu jest do sądzenia? Wyślij zapytanie ofertowe i sam sprawdź. Myślisz, że nie ma firm, które się tego podejmą czy o co chodzi?

Zresztą większość klientów jest nieświadoma i to co podsunie im firma mówiąc, że na tym zarobią to biorą.

No i co z tego? Nieuświadomionym firmom nie wolno składać ofert handlowych? Jak firmie zależy na osiągnięciu ekonomicznego zysku przez klienta i keyword research jest dobrze zrobiony to świadomość klienta nie ma tu nic do rzeczy.

No i jeszcze tekst, że winny się tłumaczy...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowni Państwo,

w związku z zamieszczonymi w tym miejscu komentarzami postanowiliśmy wyjaśnić pojawiające się kwestie na dedykowanym do tego blogu:

www.blog.procreate.pl

Forma bloga pozwala nam na szybką reakcję. Liczymy, że otwarta dyskusja pozwoli nam wyjaśnić wszystkie kwestie związane z naszymi usługami.

z marketingiem to trzeba było jechac od początku - teraz jest za późno.

@Wojtek: niby masz rację ale faktem jest że tylko winny się tłumaczy...

Fajny blog: większość słów: zarzut zarzut zarzut... niedługo na frazę "zarzuty wobec procreate" samo wjedzie B)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności