Skocz do zawartości

Opinie o Procreate.pl


lojtas

Rekomendowane odpowiedzi

Może ten wątek czyta jakiś zadowolony klient Procreate i zechce przedstawić się z nazwy firmy lub imienia i nazwiska? ..i napisać jakim cudem jest zadowolony:)

Dobry pomysl. Do mnie dzwonili okolo 2 tygodnie temu. Z propozycja dobrej umowy. Na pytanie czy szanowna Pani zna opinie o tej firmie w internecie rozlaczyla sie. Ci wszyscy niedobrzy ludzie uparli sie by zaszkodzic dobremu biednemu Procreate :)

Zenua i tyle, szkoda tylko oszukanych ludzi...

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 200
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Witam wszystkich

Do Pana Prezesa

Szanowny Panie bardzo dziękuje za przesłanie faksu. Brak mojej odpowiedzi na Pana wiadomość nie jest podyktowany brakiem szacunku a zaleceniem moich prawników którzy poprosili mnie żebym nie kontaktował się bezpośrednio z waszą firmą Wychodząc z założenia że na to był czas wcześniej. Próbowałem się z Panem kontaktować kilkanaście razy ,bezskutecznie. Robię to więc tutaj. Przesłany przez Pana pliki zawiera w pierwszym pełną treść umowy tyle że bez podpisu w miejscu "Zleceniodawca" (Chyba tylko to pole jest nieczytelne prawda?) Drugi plik zawiera jedną stronę faksu z miejscem "Zleceniodawca" ale już wypełnionym z zapisem drukowanymi literami moje imię i nazwisko. Jak Pan na pewno zwrócił uwagę moje podpisy na żadnym dokumencie nie występują w takiej postaci i nigdy w taki sposób się nie podpisuję. Będzie chyba Panu potrzebny dobry grafolog. Poza tym przesłał Pan dwa dokumenty twierdząc że jeden był nie czytelny. Co jest nieczytelne? I niech mi Pan łaskawie wytłumaczy jaki jest logiczny sens takiej korespondencji bo może ja mam jakieś inne poczucie logiki albo wy macie własną logikę inną niż wszyscy. Oczywiście oryginalnej umowy jak rozumiem nie macie? (chyba że i też się pojawi?) Tak jak mojego wypowiedzenia. Panie Prezesie przesyła Pan do mnie dwa dokumenty i powołuje się Pan na okres "promocyjny" gdzie z przesłanych przez Pana plików wynika że CYTUJE "UWAGA Oferta bezpłatnego pozycjonowania ograniczona jest czasowo do dnia: 2009-11-09" a data nadania faksu wskazuje na 2009-11-18 Niech mi Pan powie czy to ma jakikolwiek sens? A jeśli umowa została anektowana czy na takim aneksie ma Pan również mój podpis? Bo tego wymaga wasza umowa. To w woli przypomnienia.

Panie Prezesie niech Pan jeszcze tylko powie z kogo pan chce zrobić głupka bo jak do tej pory to robi Pan głupka z ,a niech forumowicze określą z kogo.

Z wyrazami szacunku życzę powodzenia

Teraz z innej mańki

Koledzy jak ocenicie takie słowa kluczowe i ile waszym zdaniem są warte

-doradca ubezpieczeniowy olkusz

-doradztwo ubezpieczeniowe olkusz

-ubezpieczenia dla firm olkusz

-ubezpieczenia indywidualne olkusz

-ubezpieczenia komunikacyjne olkusz

-ubezpieczenia majątkowe olkusz

-ubezpieczenia nieruchomości olkusz

-ubezpieczenia turystyczne olkusz

Dotyczą prowadzenia biura ubezpieczeń w 40 tys miasteczku z ukierunkowaniem na klienta indywidualnego. Mała firma zatrudniająca tam jednego pracownika.

Pytanie czy to zadziała , ile może kosztować (szacunkowo) i ogólnie opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak. za 1 miech ... można nawet taniej :) za wszystkie te frazy... sadzę że nawet znaleźli by się tacy co za 2-3 stówy netto zrobili by to ryczałtem :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajna sprawa:)

A co powiecie właśnie o samych frazach ? Po prostu z punktu widzenia klienta jaka może być skuteczność w waszej opinii jakie wy mielibyście sugestię co do takiej branży tak małej firmy.

Ja wam mogę powiedzieć że strona w tej branży pozwala tylko zaistnieć w sieci ,dać klientowi możliwość nawiązania kontaktu i zlokalizować firmę. Większy skutek odnoszą zdecydowanie ulotki i reklama w prasie.

No i pamiętajcie że ten potencjalny klient jest totalnie zielony (tak jak ja) no i jest popędzany przez pracowników firmy bo "czas promocji mija i trzeba podpisaną umowę odesłać od razu" Więc niema czasu na weryfikację czy nawet sprawdzenie firmy.

Przepraszam was za te pytania ale chcę zweryfikować wszystko a nie chcę sugerować odpowiedzi i oczywiście podzielę się z wami tym konkluzją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak już zostało napisane:

Nie wiem czego "za darmo" się spodziewaliście, w pewnym sensie dobrze Wam tak, nie ważne co się robi, zawsze trzeba myśleć, a już na pewno zanim się cokolwiek podpisujsze.

Nikt tu raczej nie neguje konieczności zapłaty za dobrze wykonaną robotę.

Chyba chodzi o to że sposób pozyskania klienta wskazuje na celowe wprowadzanie go w błąd co do jakości usług też są wątpliwości a to już podstawa do podważenia zasadności zapłaty.

Przypuszczam że wykazałbyś zdziwienie gdybyś poszedł do salonu na jazdę próbna (też forma darmowej promocji) i po jeździe diler wręczyłby Ci dokumenty i fakturę z komentarzem " no przepraszam proszę Pana ale co Pan sobie myśli że marka inwestuje swoje pieniądze charytatywnie" Pamiętaj że umowa między firmami może wystąpić w formie ustnej i jest wiążąca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja jest tak olbrzymia, że Google nie jest w stanie podać statystyk uśrednionych :) - czyli frazy można wypozycjonować za grosiny.

Poniżej minitabelka: dopasowanie ścisłe, statystyka miesięczna, wyciąg z marketsamuraja, który łączy się do wujka Google i pobiera dane o ruchu

olkusz.png

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kikas: nie drąż.

edit:

tak jak napisałem - można to wypozycjonować za dosłownie kilkadziesiat zeta ryczałtem miesięcznym :) a anwet klient może to zrobić sobie SAM :)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności