Skocz do zawartości

Odkryłem sposób, jak być szczęśliwym :-)


jesu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

nie wiem co bierzecie chłopaki ale chyba sie przeterminowało.

zdaje się że jest to forum o seo a nie chrzanieniu pierdół o du**e maryni ... czy PIO schodzi na psy ? sekcji Hyde Park nie widze...

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogaduszki od czego są - chyba od rozmów o "du**e i marynie" ?

jakos nie widze w tym temacie niczego co by wiązało się z pozycjonowaniem tej xxxx... czas chyba zrobic co niektorym sekcje HYDEPARK gdzie mogliby spełanić się emocjonalnie.

eot.

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgred - przesadzasz.

Czy ten temat wiąże się z pozycjonowaniem ? wątpie.

Zresztą jak jesteś na głównej stronie PiO to pod napisem subforum "pogaduszek" masz jego opis :

Rozmowy na wszystkie tematy, nie związane z tematyką forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już ponad 10 lat nie mam TV, a jak widzę u rodziny na święta co się dzieje w tym pudle i jak ludzie łykają cały marketing i szlam TV to aż przykro.

nie wspomnę już nawet o serialach, bo musiałem kupić TV jak moja rodzinka miała mnie odwiedzić, niestety nie wystarczył bogaty program rozrywkowy Wrocławia, przygotowany przez mnie, i tak wieczorem sugerowano że nie czas na rozmowy tylko TV :)) masakra :) no i kupiłem co by tu niektórzy nerwicy się nie nabawili nie mając dostępu do M jak Miłość :P)

tam zlecam marketing internetowy i pozycjonowanie stron: bizzit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co dyskutować i interesować się czymś (polityka) na co i tak praktycznie nie mamy wpływu (1/38463689 - taki mamy wpływ na politykę :( )...

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, to kwestia podejścia do pewnych spraw. W tym przypadku do polityki i otaczającej nas rzeczywistości. Fakt, że dla ludzi, których drażnią ww. informacje lepsze będzie zaprzestanie oglądania/czytania aktualności, ale czy na pewno jest to dobre ? ;)

Myślę, że co nieco warto jednak wiedzieć, aby mieć swoje zdanie, a nie poklepywać po plecach innych, którzy wyzywają jak to nie jest w Polsce.

Każdy wybiera co dla niego lepsze, wiadoma sprawa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wcale nie chwale, robię to do czego mam talent i polecam, pale.

W brew pozorom zielone to nie ogłupiacz a uczy innego spojrzenia.

Niemal prawie cokolwiek robiąc, odpoczywasz jednocześnie i ponownie, uczysz się myślenia.

Bez tego dawno bym zwariował i był niesiony prądem przez szarego zjadacza chleba a tak przynajmniej czegoś wciąż próbuje.

Według prawa to nielegalne ale z ręką na sercu - Polecam Każdemu. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja TV sobie kupiłem nowe i szczerze mówiąc to nie korzystam z programów telewizyjnych od 5 lat pomimo że mam satelitę. Mnie TV jest potrzebny tylko żeby sobie filmy oglądać na większym ekranie ,a polska polityka to już odpada totalnie.

Skuteczne i sprawdzone pozycjonowanie stron metodami wyłącznie white seo. Dobrej jakości polski ekogroszek z KWK Juliusz. Klimatyzacja i wentylacja liderseo.de

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stosuje od 6 miesięcy, nie mam już TV, nie mam kompletnie pojęcia co się dzieje na świecie i mało mnie to obchodzi. Powód do szczęścia może nie ale na pewno mniej stresowania się i przejmowania bo podświadomie te polityczne pierdoły się wkręcają w psychikę ;) Z tego co widzę na ulicach to chyba jakieś wybory się szykują bo coraz więcej plakatów ale nie wiem kto co i dlaczego i również mam to głęboko :(

Dla tych co lubią na biało i dla tych co na czarno:
logo_ap.jpg godmodelogo.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest to złe podejście. IMO każdy powinien mieć chociaż ogólny pogląd na to, co dzieje się w kraju, czy świecie, także polityce.

Sam praktycznie w ogóle nie oglądam tv, jedynie seriale jakieś ciekawsze, ale to i tak internetowo, ale portale informacyjne i gazety czytam. Nie jestem z tego powodu jakiś nieszczęśliwy, po prostu staram się być obojętny emocjonalnie do tego co się dzieje, a szczególnie w przypadku, kiedy wiem, że nie mam na coś kompletnego wpływu.

SeoUslugi.pl - tworzenie tekstów oraz zaplecz. Faktura VAT, kilkuletnie doświadczenie poparte opiniami naszych zadowolonych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności