Skocz do zawartości

obniżmy ceny paliw


piotreek

Rekomendowane odpowiedzi

tekst ze strony: https://80.53.55.102/~amst/, polecam przeczytać, to się może udać,

*Przeczytaj koniecznie........* Do wszystkich kierowcow To nie jest lancuszek szczescia tylko bardzo dobry pomysl. Przeczytaj prosze do konca. Ceny paliwa poszybowaly w gore. Jeszcze troche i zobaczymy 5 PLN za litr a potem moze i wiecej. Ponizsza propozycja ma znacznie wiecej sensu niz kampanie typu "nie kupuj paliwa w danym dniu", ktore byly przeprowadzane kilka miesiecy temu. Producenci paliw smiali sie jedynie, bo wiedzieli, ze nie bedziemy kontynuowac akcji krzywdzac samych siebie rezygnujac calkowicie z zakupu paliwa. Bylo to bardziej niekorzystne dla nas, niz problemem dla nich. Ale myslac o tamtym pomysle powstala idea, ktora moze przyniesc rzeczywiste korzysci. Przeczytaj prosze i przylacz sie! Firmy paliwowe i panstwa OPEC ciagle uwazaja, ze koszt litra paliwa jest niski. Musimy wiec podjac radykalne kroki, aby nauczyc ich, ze to kupujacy kontroluja rynek, a nie sprzedajacy. Przy cenach paliw rosnacych kazdego dnia my konsumenci musimy podjac akcje. Jedynym sposobem abysmy zobaczyli, ze ceny paliwa ida w dol jest trafienie kogos w portfel poprzez nie kupowanie jego paliwa. I mozemy zrobic to BEZ narazania sie na niewygody. Oto wiec pomysl: Do konca biezacego roku NIE KUPUJMY ZADNYCH PALIW, a najlepiej niczego od dwoch najwiekszych firm paliwowych: ESSO i STATOIL. Jesli nie beda sprzedawali paliwa, beda zmuszeni do obnizenia ceny, jesli obniza ceny inne firmy beda zmuszone do uczynienia tego samego. Ale aby osiagnac efekt musimy pozbawic te dwie firmy milionów klientow. Wbrew pozorom jest to calkiem latwe do osiagniecia. Czytaj dalej, a dowiesz sie jak dotrzemy do milionów. Wysylam ta wiadomosc do 30 osob. Jesli kazda z nich wysle ja do kolejnych dziesieciu (30 x 10 = 300) i kazda nastepna do kolejnych 10 i tak dalej to juz w szostej kolejce wiadomosc ta dotrze do 3 milionow ludzi. Jesli kazda z nich wysle to do kolejnych 10 ... Wszystko, co nalezy zrobic to wyslac ta wiadomosc do 10 znajomych osob (i nie kupowac paliwa na stacjach ESSO i STATOIL). To jest ogolnoswiatowa akcja. Ile to potrwa? Jesli kazdy, kto otrzyma ta wiadomosc przesle ja do 10 znajomych dotrzemy do 300 milionow konsumentow w ciagu 8 dni! Zaloze sie, ze nie sadziles, ze masz taki potencjal, prawda? W grupie sila i nawet najgrubsza galaz zlamie sie, jesli spadnie na nia wystarczajaco duza ilosc niezmiernie lekkich platkow sniegu. Jesli uwazasz, ze ta akcja ma sens przeslij dalej ta wiadomosc. WYTRZYMAJMY DO MOMENTU AZ CENY PALIWA WROCA DO NORMALNEGO POZIOMU (ok, 3,5 PLN / litr). Razem mozemy to zrobic :) Przeslij ta wiadomosc, nie kupuj paliwa na ESSO i STATOIL. Kupuj na wszystkich innych tylko nie na tych dwoch.

Moja propozycja: ustaw odnosnik do tej strony w swoim GG :)

foot.gif

Programista PHP / sql www.grzelka.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na jednym forum odpisywałam na ten "pomysł", niestety oparty na ignorancji. Piotreek, przeczytaj sobie stronę z mojej sygnatury.

W kontekście tej strony zastanów się też gdzie w piramidzie Maslowa znajduje się paliwo.

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już na jednym forum odpisywałam na ten "pomysł", niestety oparty na ignorancji. Piotreek, przeczytaj sobie stronę z mojej sygnatury.

W kontekście tej strony zastanów się też gdzie w piramidzie Maslowa znajduje się paliwo.

95914[/snapback]

:-) Wiesz - co ? Masz rację z tym, że ludzie nie przyjmują "do wiadomości" - że benzyny może nie być. Albo, że już tańsza nie będzie. Coś z tych lemmingów ...

Ja jeżdzę ok 30 metrowymi żółto - czerwonymi krążownikami. Nie wiem ile palą na 100km :-) trzeba zapytać w ZTM. Ale na "łebka" to pewnie wyjdzie poniżej 1 litra /100 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:-) Wiesz - co ? Masz rację z tym, że ludzie nie przyjmują "do wiadomości" - że benzyny może nie być.

95947[/snapback]

Niektorzy na szczescie przyjmuja.. owych bardzo chetnie przygarniam do mojej Oilpeakowej Sekty Adwentystow Dnia Siodmego ;-)))

La Palma tu żyję.

Strony www, ilustracja to robię.

Link Vault jest spoko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja będe jeździł na benzynie... a jak jej już nie będzie to se strzele mały reaktorek atomowy :)

P.S. jakbym jeździł takimi "krążownikami" to chyba bym musiał wcześniej zapisać na jakiś odwyk od snu bo i tak nie wyrabiam się...

dymna.jpg

Przyjaźń psa na całe życie. ZAGINĄŁ DOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności