Skocz do zawartości

Jaki % Twojego zaplecza to spam?


Mus

Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę co według mnie NIE jest spamem. Nie jest według mnie spamem unikalny, sensowny tekst, nie wnikam w poziom merytoryczny. A np. jest dla mnie spamem oczywiście wygenerowany automatycznie bezsensowny tekst oraz np. duplicate content rozumiany jako powielone artykuły z innych stron, nawet legalnie, ale pod warunkiem że cała strona składa się z takich kopii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to ankieta jest, a nie nabijanie postów kto ile procent spamu ma. Pytanie do autora: jak Ty to chcesz żeby liczyć? Po domenach głównych czy subdomenach? Bo jak po subdomenach to powoduje to że liczba spamiastych stron według Twoich kryteriów rośnie u mnie z 10 razy... A automatycznie wygenerowane sensowne treści to też spam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadome jest, iż każdy powie tutaj o zbliżonym do zera procencie. Bez sensu o takie coś pytać. Wiadome jest, iż najbardziej wartościowe zaplecze to to unikalne - i każdy myślę, że takie tworzy.

Pozdrawiam, Paweł Ryszka. Potrzebujesz copywritera? Pisz na kontakt [at] dobreteksty.pl!

 

Gry komputerowe - najlepsze w sieci! SEO dla początkujących - wejdź! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to ankieta jest, a nie nabijanie postów kto ile procent spamu ma. Pytanie do autora: jak Ty to chcesz żeby liczyć? Po domenach głównych czy subdomenach? Bo jak po subdomenach to powoduje to że liczba spamiastych stron według Twoich kryteriów rośnie u mnie z 10 razy... A automatycznie wygenerowane sensowne treści to też spam?

Nie ankieta, bo chodziło mi o też o uzasadnienia i wymiany poglądów ktore już się pojawiają a także opinii jak ja teraz w odpowiedzi na Twoje pytanie ale tez pytaniem. Czy uważasz że istnieją generatory sensownej treści? Jednak jako sensowną treść rozumiem nie tylko jedno zdanie po którym następuje zdanie z innej bajki tylko sensowny cały artykuł, post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności