Skocz do zawartości

Zakończenie działalności


NetBusters Group

Rekomendowane odpowiedzi

(...) z jednym klientem mamy umowę iż zakończenie przed zakończeniem kampanii skończy się dla nas gigantyczną karą.

To co to za umowa - czyli nawet gdyby firma zbankrutowała, to musi działać dalej ? Bez jaj.

A nie można się z klientem tak po ludzku dogadać ? Jakoś jest to dla mnie nie pojęte, żeby nie móc zwinąć interesu z powodu jednej umowy...

Poza tym firmę zawsze można przepisać na kogoś, umowy będą wtedy dotrzymane - zawsze jest jakiś sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
(...) z jednym klientem mamy umowę iż zakończenie przed zakończeniem kampanii skończy się dla nas gigantyczną karą.

To co to za umowa - czyli nawet gdyby firma zbankrutowała, to musi działać dalej ? Bez jaj.

A nie można się z klientem tak po ludzku dogadać ? Jakoś jest to dla mnie nie pojęte, żeby nie móc zwinąć interesu z powodu jednej umowy...

Poza tym firmę zawsze można przepisać na kogoś, umowy będą wtedy dotrzymane - zawsze jest jakiś sposób.

Tak jedyne wyjście to ogłoszenie bankrutstwa firmy lecz takiej opcji nie przyjmujemy ponieważ to nieetyczne, przepisanie firmy na kogos innego było by złamanie punktu umowy gdzie do końca umowy osoba odpowiedzialna będzie prowadziła kampanie danej firmy w tym przypadku jestem to ja i jako właściciel firmy nie mam wyjścia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie się wpakowałeś, skoro masz pewnie masę kosztów, a trzyma Cię tylko jeden klient, z którego pewnie, nie masz tyle dochodów, żeby spokojnie pokryć wszystkie koszty w firmie. No ale, sam tak umowę sformułowałeś, że teraz nie możesz jej zerwać :) swoją drogą raz pisałeś, że umowa Was trzyma do marca, a raz, że do końca 2011 roku ;)

Wiem, czepiam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ten klient pokrywa koszta utrzymania firmy i utrzymania mojego domu ;) wiec tu nie narzekam, no bo tak kampania trwa do końca marca a umowa jest do końca roku bo trzeba posprzątać jeszcze po kampanii:P Ale juz postanowione firma zostaje przy życiu:) jak to się mówi dojnej krowy się nie sprzedaję teraz wracamy pełną parą z podwójna mocą i częściowo nowym zespołem;)

@wojtek

Klient zostawił u nas grube pieniądze dogadanie się dla niego to tylko zwrot kosztów + odszkodowanie w sumie 2x to co zostawił u nas;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no chyba, że tak, bo dla mnie dziwne by było to, że istniejecie tylko ze względu, na jednego klienta, i tylko on jest waszym źródłem dochodu, biorąc pod uwagę, że nie chcielibyście podpisywać nowych umów ;)

Nawet gdyby to były koszta przede wszystkim liczy się dla nas dotrzymanie słowa i umów nawet gdybym miał uciekać za granice nie zostawie potrzebującego klienta z tekstem "radz se sam"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ważne są oprócz kwestii prawnych kwestie typowo moralne, o których mówisz - jednak wypadałoby jakiś adres podać, jakiś NIP wstawić:

https://www.netbusters.pl/kontakt.html

Nieruchomości bez pośredników? Tylko NoBroker.pl - platforma ogłoszeń bezpośrednich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, ważne są oprócz kwestii prawnych kwestie typowo moralne, o których mówisz - jednak wypadałoby jakiś adres podać, jakiś NIP wstawić:

https://www.netbusters.pl/kontakt.html

Dane firmy zostały usunięte bo mieliśmy zamykać teraz jakoś nie było czasu wstawić;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności