Skocz do zawartości

Zakończenie działalności


NetBusters Group

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 41
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Panowie - dajcie mu już spokój (trochę się chłopak zakręcił w tym co mówi i tak prawdy nikt nie pozna)

Każdy sam wyciągnie wnioski z tego tematu który myślę nadaje się idealnie do zamknięcia. Czy zamyka czy nie zamyka swojej firmy i dlaczego tak czy inaczej robi jego sprawa - a może potrzebował trochę się zareklamować ? :D

Pozycjonowanie Stron Nie dla Leszczy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejną firmę zabił Tusk :D

nie moge się z tym zgodzić. to jest efekt zaniedbań od pokoleń niemalże - czyli licząc od rzadow SLD

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po takiej "burzy" o NIP ja wstawiłbym tam do tej pory nip, regon, wszystkie adresy i numer buta :)

Właśnie dlatego że ktoś sie o to czepia tego nie wstawie nie jest mi potrzebne to do szczęścia jak mnie jakiś urząd się czepnie prosze bardzo dostanie nic nie sprzedaje nic nikomu nie oferuje klient na fakturze ma dane i tyle.

@kojotek dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam myślę, że to przez Pana Komorowskiego wszystkie mniejsze firmy będą musiały znikać z rynku ;) Nie wiem jeszcze czemu tak będzie, ale jak się dowiem, to z pewnością powiem :)

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymknę.

Jak Autor tematu, dojdzie jak to naprawdę jest z jego działanością, czy ma nip, czy nie i czy wiążą go jeszcze jakieś umowy z klientami to proszę o PW - otworzę aby wydał oficjalne stanowisko w tej sprawie :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności