Skocz do zawartości

Hosting Filmów


Filmowiec

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie czy znacie jakiś dobry darmowy hosting filmów AVI bądź RMVB, jednak chodzi mi o to aby można było tam wrzucić pliki do np. 700 mb, najlepiej jakby był darmowy,

sprawdziłem pierwsze pozycję w google pod frazami "Hosting Filmów" jednak nie było możliwości tak dużego rozmiaru, może wy jakiś znacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megaupload ale to jest nie legalne tak żebyś wiedział

Nie wprowadzaj w bląd innych użytkowników. Tak samo jak P2P nie jest nielegalne, tak samo upload plików na serwisy hostingowy. Mówię tu oczywiscie w szerszym kontekscie itd, ale nie offtopicujmy tu już

Przeczytaj jeszcze raz to co masz w swoim cytacie(zacytowalem jeszcze raz) napisalem ze to jest NIE LEGALNE!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

megaupload ale to jest nie legalne tak żebyś wiedział

Nie wprowadzaj w bląd innych użytkowników. Tak samo jak P2P nie jest nielegalne, tak samo upload plików na serwisy hostingowy. Mówię tu oczywiscie w szerszym kontekscie itd, ale nie offtopicujmy tu już

Przeczytaj jeszcze raz to co masz w swoim cytacie(zacytowalem jeszcze raz) napisalem ze to jest NIE LEGALNE!!

Nakręcisz sobie film, wrzucisz na megaupload i czemu ma być to nielegalne ? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności