Skocz do zawartości

Katalogi w cenie ?


mario1973

Rekomendowane odpowiedzi

Już widzę tych autentycznych kupujących, a nie znajomych sprzedającego podbijających ceny.

Ja bym za ten katalog nie dał więcej niż 100 zł PR 4 site Około 2,660 wyników (0.09 s)

:sciana:

-------

Najlepsze jest to co ma w topie

Wartość serwisu

prweb.pl

83 398,80 PLN

Wyceń swoją strone na Speedt

:crazy:

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli większość katalogów o takich parametrach miała by takie ceny to parę 'grup katalogowych' były by więcej warte od rynku dopalaczy...

Internety robie! Jeśli Ty też to sprawdź nowy SAX.PL - tani hosting www. Kod rabatowy dający 50% zniżki to: [sAX2014].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za ten katalog nie dał więcej niż 100 zł PR 4 site Około 2,660 wyników (0.09 s)

To bym Cię przebił do 3 stówek :sciana:

I tak mimo wszystko jestem zdania, że speedtest zaniża faktyczną wartość witryn:

espress.png

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

domena jest warto kilka tysi - zawartośc katalogu nie - jest to stary qlweb, którego trzeba byloby przerobić. wskazywałem na ten fakt na di.pl

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traffic z alexy nic nie daje. Kolo pokazal swego czasu na DI.pl (chyba jeszcze jest) screen z ruchu wg Google Analytics - tam dziennie nie ma wiecej jak 1-1,5 tys uu / dziennie... wiec bez szaleństwa

https://www.di.pl/index.php?showtopic=58084&hl=prweb

tutaj jest screeen z GA

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1500 uu to wbrew pozorom dość dużo ;)

Jak na katalog OK ale nie za 5k zł ;)

Swoją drogą jakim cudem ten kat uniknął filtra/bana za ten mini-precelek w sidebarze to nie wiem... :) Z punktu widzenia "poprawności SEO" wiele standardowych SEOKatów bez jakiegokolwiek linka wych. bije ten kat na głowę ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że PR tyle kosztuje, myślałem, że ludzie bardziej lecą na UU :) A biorąc pod uwagę zarobki, nie chciałoby mi się czekać 4 lata na zwrot inwestycji... Chyba też zacznę sprzedawać spamy na allegro ;)

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest wart 5k choć jak widzę cena minimalna musi być dużo dużo wyższa
IMHO prosty mechanizm

- Dał cenę z kosmosu np 20K zł

- Namówił iluś znajomych którzy teraz podbijają cenę z góry znając cenę minimalną której na aukcji nie przekroczą itd...

Jeśli się w jakimś miejscu mylę to proszę o sprostowanie bo nie jestem biegłym userem allegro.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności