Skocz do zawartości

Katalogi w cenie ?


mario1973

Rekomendowane odpowiedzi

To by miało sens, ale kto normalny miałby kupić coś za taką kwotę z powodu "bo inni kupują" ;) ? Nie wydaje mi się, żeby ktoś inwestował - nie wiedząc w co inwestuje...

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym za ten katalog nie dał więcej niż 100 zł PR 4 site Około 2,660 wyników (0.09 s)

To bym Cię przebił do 3 stówek ;)

I tak mimo wszystko jestem zdania, że speedtest zaniża faktyczną wartość witryn:

espress.png

Czemu zaniża ?

Mój katalog wyceniony został ok. :)

A tak poważnie; czy ktoś wycenia takie katalogi ?

I jakie parametry katalog musi spełnić aby był dobry i posiadał jakąś wartość ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katalog aby byl dobrze wyceniony musi:

- mieć dużą liczbę naturalnych linków, (nawalnie SWLem na glówna bądź blastem nie przyneisie korzyści)

- wiekowy

- dobrze utrzymany

- jakas grafika (kwestia gustu jaka)

- wdrożone platności

- możliwosci reklamowe np kontekstowe, banery, wdrożone płatności

- spora baza np 30-35 tys wpisów (minimum jak dla mnie)

- sensowny skrypt (niedarmowy a najlepiej autorski)

i juz można zaczynać rozmowe o np 20-30 tys netto :)

edit: dodano ostatni punkt

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie to ja znam tylko 2

naprawdę nie znasz wielu innych katalogów spełniających powyższe kryteria i więcej wartych ? wazelinka ??

M

Pozycjonowanie lokalne, Wymiana linków tematycznych, Tematyczne artykuły sponsorowane.  >>>>> Informacje na stronie :  Tani hosting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe widzę że nie każdy odebrał mój post jako lekki sarkazm... wyluzuj troszkę ;)

Jasne że znam wiele więcej wartościowych fajnych katów ;)

iDir - skrypt na katalog stron lub firm - następca projektu SEOKatalog, dostosowany do dzisiejszych standardów, w pełni responsywny, na nowoczesnym frameworku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Powariowali z tymi katalogami polscy pozycjonerzy :pytajnik:

Ceny za wpis z kosmosu co drugi odrzucony z powodu ..... jakis zawsze jest :unsure:

Era zarobkow na katalogach nastala a kazdy webmajestro szanowny posiadacz katalogu czuje sie drugi po google !!!

Tylko w polsce i w erze to mozliwe.

Kolejny webmajestro ktory zarabia na mercedesa i jest moze nawet lepszy od GOOGLE jest tu portalseo.pl :)

Pozdrawiam webmajestrow od katalogow i radze troche wyluzowac bo to zaczyna wygladac co najmniej smiesznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja rozumiem ze kazdy chce zarobic. T o jest oki, ale przegiecia nie sa wcale lekkie. Szczerze mowiac mi odechcialo sie tych katalogow. Co drugi wpis jest odrzucany z jakichs nieokreslonych powodow. Takie cudactwo istnieje tylko w polsce, zreszta nie tylko z katalogami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry ale skoro piszesz, że co drugi wpis Ci kasują to musisz dodawać:

a> totalny spam

b> opis, którego nie da się czytać

c> spam z opisem, którego nie przetrawi nawet dyslektyk

sam moderuje kilka katalogów i to co ludzie wyczyniają dodając wpisy nie mieści się w głowie, strony zrobione "na kolanie" z treścią "o du**e maryny" i ktoś ma to zaakceptować bo autor postawił wordpressa i zapłacił 1zł za napisanie tekstu?

dopilar.pl

https://dopilar.pl/meskie-sprawy/titan-gel/

Portal o zdrowiu, odżywianiu i diecie - NaturaLab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opłata jest za rozpatrzenie wpisu a nie za dodanie go - droba aczkolwiek olbrzymia różnica !

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności