Skocz do zawartości

ktoś się bawi w parsera allegro


luman

Rekomendowane odpowiedzi

przypadkowo trafiłem

nie chce mi się szukać ale pewnie z racji nieskończonego prawie contentu są ich dziesiątki

pomysł dość ciekawy, nie wiem tylko czy można :D

meble-ogrodowe-allegro.pl

bo jak się parsuje to już jest paragrafik odnośnie baz danych nie pamiętam jak się zwał

później kwestia fotek i treści, nie wiem czy allegro na czas rwania auckji nie staje się ich właścicielem ? np gratka tak ma :)

choć pamiętam jakiś allegro archiwer czy jakoś tak wszystko parsował ...

tutaj dość ciekawie ktoś podszedł do tematu :(

niszóweczki, powiązane adsense :brawa:

pomysłowe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może pobierać dane ręcznie nie koniecznie przez parsery stron.

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież wiesz że to pytanie retoryczne było...

dlatego np: gratka zabezpieczyła się, że nawet ręcznie nie można, nie wiem jak ma allegro, ale regulamin gratki jest niebiański :D pod tym względem, nawet swoich własnych fotek nie możesz użyć na innej stronie :)

ale wracając do tematu pomysł ciekawy, teoretycznie przydatne, z jakimś pp allegrowym choć nie znam go

https://out.multiprogram.pl/cgi/click/c.pl?r=~mZoVSXiJSZm7SWsQ5Iwc8Jx!y0sQ5IwckIqEjJqp5JrdzJyQ5Kt6j0qx8JlU4Lk~CZlZ8YoRSXh3SZp~8Zp~8Zp~8XoRSZiZ8YoJ
8Yp~8ZpRmZg78ZpNCZn~8ZpRSZp~8Zp~8Zp~8Zp~8Zp~8Zp~8Zp~8Zp~8Zp~8Zp~8Zp~8Zp~8ZhVCYhN
8
ZjRSZc

aaa sory to ich zwykły stary pp tylko jakiś po liftingu, myślałe że może jakiś ppc :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@przecież wiesz że to pytanie retoryczne było...

Wdziałem kiedyś całkiem spore zaplecza na bazie parsowanych podstron allegro i wątpię, że dane wprowadzane były tam "ręcznie" :D

HTTP 200 usługi IT -> Dariusz Janicki | Realizacja serwisów www oraz oprogramowania w PHP / C# / Golang / Node.js / MySQL/ Laravel
Komory normobaryczne - normobaria.tech Wykonawca montażu i instalacji komory normobarii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nieco inaczej postrzegamy definicję słowa "marny". Dla mnie dobry spam to taki, którego statystyki wyglądają mniej więcej tak:

definicja_spamu.png

;)

Co do samego pomysłu kopiowania żywcem treści zamieszczonych na allegro - jest to nieco głupie i nieodpowiedzialne, zważywszy szczególnie na to, że niektórzy z allegrowiczów zamieszczają na aukcjach takie oto wzmianki:

Zakaz kopiowania tekstów i zdjęć z naszych aukcji. Wszelkie kradzieże zdjęć i treści aukcji będą zgłaszane do odpowiednich służb i Allegro. Zgodnie z ustawą z 4 lutego 1994 o prawie autorskim i prawach pokrewnych (D.U. 1994/24/83) za naruszenie praw własności poprzez kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie przedstawionych treści bez zgody właściciela grozi grzywna oraz kara pozbawienia wolności od 6 m-cy do lat 5 (art. 115.1).

Dodawarka do SEOKatalogów OnLine! · Projekt Quernbiter już wkrótce...

Nowy interfejs, obsługa WordPress, ulepszony mechanizm dodawania... Już wkrótce!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności