Skocz do zawartości

Dobra firma windykacyjna


intruder2600

Rekomendowane odpowiedzi

  • 6 miesięcy temu...
  • Odpowiedzi 43
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Zawsze warto spróbować samodzielnej windykacji.
Jeśli decydujemy się na samodzielną windykację oczywiście polecam e-sąd, można tam otrzymać nakaz zapłaty szybko, tanio i w dodatku przez Internet. Można też spróbować innych pomysłów. Np. sprawdzić czy nieruchomość którą zajmuje dłużnik należy do niego, jeśli się okaże że tak to można mu grzecznie powiedzieć lub napisać że zamierzamy egzekwować należność z tej nieruchomości. Wówczas dłużnik szybko dojdzie do wniosku że lepiej spłacić dług dobrowolnie niż doprowadzić do licytacji nieruchomości i po prostu spłaci. A sprawdzić możesz np. za pomocą wyszukiwarki ksiąg wieczystych po adresie. W księgach masz wszystkie informacje o danej nieruchomości ich właścicielach itp. W dodatku również wszystko sprawdzisz on-line siedząc w domu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest to Twój trzeci post w ciągu w ciągu 11 lat odkąd tu jesteś musi to być ważne i warte rozważenia. Warto się uczyć od mistrzów wstrzemięźliwości :hi:

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


trzeci post w tym tygodniu

 

Panie Boże, chroń mnie przed debilami, bo rozmowa z nimi powoduje, że  grzeszę pychą..

Były sobie świnki trzy - content, google oraz link | jestem uczulony na pierd*lenie głupot | idiot intruder aka internetowy poszukiwacz prawdy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A reszta pisze bez sensu? ;)

 

No ;)

Agencja marketingowa Semgence istnieje na rynku od 2018 i odpowiada za prowadzenie działań SEO dla wielu firm małych i dużych. Prowadzimy też kampanie Google Ads - niedawno zostaliśmy sie Partnerem Google spełniając odpowiednie kryteria. Betapoint

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był taki co napisał swój pierwszy post po dwóch latach w temacie - Gacie - jaki kolor najbardziej lubisz nosić?

 

Ech, co za czasy wspomniałeś tym linkiem. Ja tutaj zaglądam od 2008, ale na początku czytałem stare tematy, żeby się odrobinę wkręcić. Większości tych nicków już tu nie widać... Starzejemy się?

 

Korzystałem wtedy ze starego Compaqa i internetu w Neostradzie. Mogłem kliknąć stronę i spokojnie zrobić kawę to akurat się otwarła :D

Piłeś? Nie jedź (i nie loguj się na forum) !

Siciliano: Robić szeptankę tutaj to jak sprawdzać w zbiorniku poziom paliwa zapalniczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę. Warunki użytkowania Polityka prywatności